Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glutamin - Info

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Glutamin - Info

    ja uzimam 20g u PWM-ju i zadovoljan sam. Nisam primjetio nikvi dobitak odn. možda je efekt čak bio slabiji kada sam uzimao u dvije ili tri doze tijekom dana.

    Comment


    • #17
      Re: Glutamin - Info

      Ja uzimam uvijek nakon treninga i ujutro, a možeš i jednom na dan, bolje i to nego nikako.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Glutamin - Info

        Ja preporucujem obavezno uzimati tri puta dnevno a osobito nakon treninga.

        Preporucio bi svima da probaju od ALL STARS-a, jedini glutamin sa okusom!

        http://www.building-body.com/shop/produ ... nk_-_400g/
        Train hard feel good!!!

        Comment


        • #19
          Re: Glutamin - Info

          Evo vrijeme je da i ja nakon 6 mjeseci aktivnog treniranja krenem malo proširiti svoju policu sa suplementima pa me interesira da li valja od ON-a Glutamin

          Pročitao sam sve linkove i teme vezano uz glutamin i sastavljam narudžbu, pa mi je ova kantica na popisu ako valja? Koliko sam skužio, nije toliko bitno, ali kako koristim Gold Standard od ON-a, mislio sam onda i ovo od njih uzeti...

          Comment


          • #20
            Re: Glutamin - Info

            Glutamin = Glutamin
            iako ste mladi nemojte biti ko mala djeca i gledati kakve boje je kutija u kojoj se nalazi i tko je bolje napisao, koliko strašno dobar je njegov glutamin (ili bilo koji drugi proizvod)...

            Comment


            • #21
              Re: Glutamin - Info

              Onda je to to, hvala ti!

              Comment


              • #22
                Re: Glutamin - Info

                Originally posted by Kiki
                Evo vrijeme je da i ja nakon 6 mjeseci aktivnog treniranja krenem malo proširiti svoju policu sa suplementima pa me interesira da li valja od ON-a Glutamin

                Pročitao sam sve linkove i teme vezano uz glutamin i sastavljam narudžbu, pa mi je ova kantica na popisu ako valja? Koliko sam skužio, nije toliko bitno, ali kako koristim Gold Standard od ON-a, mislio sam onda i ovo od njih uzeti...
                Što se tiče glutamina svi su ti dobri, nije u pitanju whey ili kreatin da pitas koji je bolji,glutamion je 100% kod svih proizvođaća tak da ti nema razlike ,sam plaćaš marku.Ja osobno uzimam scitecov glutamin.

                Comment


                • #23
                  Re: Glutamin - Info

                  ljudi sta mislite o biotech-ovom Glutaminu,
                  kod nas na trzistu je uduplo jeftiniji od ostalih glutamina,
                  npr za 25 € kupim pakovanje od 500 gr a od drugih brendova za toliko novca ne mozes dobit ni 300 gr ,
                  Ljudi dosta pljuju po biotech svim proizvodima a nisu ni probali jbga
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Glutamin - Info

                    Originally posted by SemaMare
                    ljudi sta mislite o biotech-ovom Glutaminu,
                    A šta bi mu falilo...kupi i pij.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Glutamin - Info

                      ljudi, kak vi pijete glutamin? Odvratan je.. ja pijem 4x dnevno x 5g..
                      http://www.martinturk.com
                      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                      Comment


                      • #26
                        Re: Glutamin - Info

                        Originally posted by BlackdoG
                        ljudi, kak vi pijete glutamin? Odvratan je.. ja pijem 4x dnevno x 5g..
                        Ja isto tako oko 20 g i nije odvratan kada ga ubacis u whey.
                        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Glutamin - Info

                          nisam htio otvarati novu temu djabe, pa cemo ovde

                          danas sam bio u shopu,razgledao suplemente ....i naisao sam na weiderov L-glutamin i BCAA

                          sada me interesuje cjena je razmaka nekih 5 KM , da li da uzmem L-glutamin i BCAA po vasoj procjeni, imate li neka iskustva sa njima i treba li ocekivat neke rezultate uz dobru prehranu ?
                          Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                          Comment


                          • #28
                            Re: Glutamin - Info

                            Originally posted by Niger
                            nisam htio otvarati novu temu djabe, pa cemo ovde

                            danas sam bio u shopu,razgledao suplemente ....i naisao sam na weiderov L-glutamin i BCAA

                            sada me interesuje cjena je razmaka nekih 5 KM , da li da uzmem L-glutamin i BCAA po vasoj procjeni, imate li neka iskustva sa njima i treba li ocekivat neke rezultate uz dobru prehranu ?
                            sigurno ćeš imat bolji napredak nego bez toga, ali kad si već to kupio još da si ubaciš kreatin i to je sve, podrazumijeva se da već imaš proteine i sredjenu prehranu
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • #29
                              Re: Glutamin - Info

                              Ja sam uzimao glutamin, 10 grama prije spavanja ili u shake sa proteinima,
                              Meni se pokazao dobar iako neki kazu da je sranje. Ja osobno moram reci da je zakon i da vrijedi uzimati.,
                              Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

                              Comment


                              • #30
                                Re: Glutamin - Info

                                imam ovaj protein THE PROTEIN BLEND 2KG - The nutrition

                                zanima me da li mi je dovoljna ova količina glutamina ili da uzmem dodatno?
                                pitam zato što nisam nešto sa parama
                                "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

                                Comment

                                Working...
                                X