Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glutamin - Info

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Glutamin - Info

    Pa glutamin nikada nije višak, ali ako nemaš love ne piješ i gotovo, nije ti to sada presudno...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Glutamin - Info

      ok, samo prvi put uzimam suplemente pa bih molio za savjet...
      imam protein i dex i ostalo mi para za jos jedno...sad neznam jeli mi bolji glutamin, kreatin ili nešto treće?
      "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

      Comment


      • #33
        Re: Glutamin - Info

        vitamini i minerali ili omega 3

        Comment


        • #34
          Re: Glutamin - Info

          Originally posted by FEARiTseLF
          vitamini i minerali ili omega 3
          +1
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #35
            Re: Glutamin - Info

            našao sam jefitno i vitamine i kreatin, 40KM ukupno. Od californie, pa sad neznam kakva je kvaliteta. Vitamini su neki full spectrum, kreatin je monohidrat. Zanimljivo što mi je stara više prigovarala za vitamine nego za kreatin Kaže da je bolje da sam svaki dan voća kupovo nego se tabletama kljukam. Sad samo da probam ima li od tih suplemenata fajde...pauziro sam dvije sedmice i od sutra novi program, idemo lagano
            "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

            Comment


            • #36
              Re: Glutamin - Info

              Ak ne mislis kupit kvalitetni multi, nemoj ga ni kupovat.

              Comment


              • #37
                Re: Glutamin - Info

                Poštovani,

                Da ne otvaram novu temu bezveze, a vezana je za glutamin, pa ću svoje pitanje postaviti ovdje.

                Dakle, uzimam jako dugo glutamin i osobno ne vidim nikakvo poboljšanje s njim, osim u zdravstvenom stanju. Kupio sam BCAA, te bih probao s njima, ali mi je ostalo još glutamina, pa me zanima kakvo doziranje da koristim s oba suplementa?

                Ono što sam uspio pročitati i kako bih recimo sa svojim znanjem postupio je: ujutro i navečer po 5g glutamina, a prije i poslije treninga po 5g BCAA. Da li je to u redu, te bih Vas molio za sugestiju?

                Srdačno,
                Bones

                Comment


                • #38
                  Re: Glutamin - Info

                  Poštovani,

                  Jeste.

                  Srdačno,
                  Triple
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment

                  Working...
                  X