Announcement

Collapse
No announcement yet.

Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    scitec attack

    pratio sam tu temu na forumu no međutim nema nigdje tak šta, zanima me:

    1. da li je to creatin kao svaki drugi
    2. što dobivam time
    3. da li se isplati meni kao početniku uzimati
    4. hoću li nakon prestanka uzimanja gubit mišiće koje sam skupio
    5. Način uporabe
    6. štetna djelovanja

    hvala

    postoji slična tema ali nije ništa objašnjeno

    Comment


    • #17
      Re: scitec attack

      Originally posted by slatina_man
      pratio sam tu temu na forumu no međutim nema nigdje tak šta, zanima me:

      1. da li je to creatin kao svaki drugi
      2. što dobivam time
      3. da li se isplati meni kao početniku uzimati
      4. hoću li nakon prestanka uzimanja gubit mišiće koje sam skupio
      5. Način uporabe
      6. štetna djelovanja

      hvala

      postoji slična tema ali nije ništa objašnjeno
      1.najnovija generacija kreatina nije iti ko monohidrat
      2.sprječava nastanak mliječne kiseline u mišićima,dobivaš veću mogućnost da se napumpaš to je i NO proizvod,
      3. to trebaš sam sebe pitati šta hoćeš ako hoćeš čistu mišićnu masu onda ne a ako hoćeš snagu onda da
      4.za vrijeme uzimanja attacka dobiti ćeš vodu u mišićima ali i snagu,voda će otići a snaga djelomićno ostati poslije prestanka uzimanja
      5. 30 minuta prije treniga popiti sa puno vode jedan paketić ili jednu mjericu ovisi o ambalaži,1 sat prije i poslije konzumacije attacka ne piti kavu,kofein,mlijeko i sve što sadrži limunsku kiselinu,jer u slučaju da attack dođe u kontakt sa tim proizvodima nastaje carnitin od kojeg nemamo koristi,samo ga ispišamo
      6.nema štetnih djelovanja ako se koristi po uputama,a slobodno se i poveća doza
      Ako želiš snagu i osjećaj napumpanosti uzmi attack i uživaj u 30 minuta poslije treninga u osjećaju napumpanosti
      Do not mess with me because I'm The Rock.

      Comment


      • #18
        Re: scitec attack

        hvala na objašnjenu, odustajem od toga jer ode mi voda i splasnem nije neka fora držat ću se treninga i wheya

        Comment


        • #19
          Re: scitec attack

          ne mora znacit... ako se ti tijekom konzumacije i nakon nje pravilno i obilno hranis, neces puno izgubit... i atack nije monohidrat da ce te "povecat", ovo je primarno pumpa za trening...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #20
            Re: scitec attack

            ma skužio sam ja to, ali trenutno sam sam sebi luda pumpa nabrijan sam ko ništ a i nemam puno vremena škola i to, pustit ću da se uhodam malo i radit po programu za masu negdje do 5. mjeseca onda 2 mjeseca lagana defka i onda nakon defke bi krenio udarno s time preko ljeta...

            Comment


            • #21
              Re: scitec attack

              attack i opcenito kreatin pune misice vodom i time dizu snagu i vece tezine utega ,vece tezine =veci prirast misica(pravih) voda u misicima ne zaustavlja rast misica ali vam veci pump daje dodatni poticaj kod treninga i motivaciju ,i dokazano je da creatin pomaze u gubljenju bf !zakljucak imate puno koristi od njega a nista stete !i s time da je jeftin i lagan za koristiti,dovoljno ga je uzeti 4 puta tjedno,nema punjenja i odrzavanja stanke itd, to su moji dojmovi iz prve ruke ja ga koristim i prezadovoljan s njim ,jedan od suplemenata koji necemu stvarno koristi

              Comment


              • #22
                Re: scitec attack

                jesi ti 100% siguran da nie stetan

                Comment


                • #23
                  Re: scitec attack

                  I srce je mišić zar ne? Kako ja mogu znati da taj creatin neće nakupit vodu i u moj srčani mišić, inače nakupljanje vode i bubrenje srćanog mišića je opasno tj. smrtonosno, upravo zbog toga stručnjaci ne vole creatin, no navodno attack nije na toj bazi...ugl dosta mi je da fino jedem i da puno radim rezultati će doći

                  Comment


                  • #24
                    Re: scitec attack

                    Originally posted by Stjep
                    jesi ti 100% siguran da nie stetan
                    da je stetno nebi bilo u prodaji!

                    Comment


                    • #25
                      Re: scitec attack

                      Originally posted by cougar
                      Originally posted by Stjep
                      jesi ti 100% siguran da nie stetan
                      da je stetno nebi bilo u prodaji!
                      pa i cigare su stetne pa su u prodaji, alkohol je stetan pa je u prodaji....


                      nego jel ima kakvih nuspojava

                      Comment


                      • #26
                        Re: scitec attack

                        to nije aas da bi bi se bojali nekih posljedica, mozda lagana mucnina u zelucu nakon uzimanja al nista strasno,nakupljanje vode al na pravim mjestima najvise ruke,misicu koji trenutno vjezbate

                        Comment


                        • #27
                          Re: scitec attack

                          Originally posted by slatina_man
                          I srce je mišić zar ne? Kako ja mogu znati da taj creatin neće nakupit vodu i u moj srčani mišić, inače nakupljanje vode i bubrenje srćanog mišića je opasno tj. smrtonosno, upravo zbog toga stručnjaci ne vole creatin, no navodno attack nije na toj bazi...ugl dosta mi je da fino jedem i da puno radim rezultati će doći
                          filozofiras, ja sam samo iznio svoje osobne dojmove o tom proizvodu posto sam ga "atestirao" i koristim ga vec 7 mj.

                          Comment


                          • #28
                            Re: scitec attack

                            Originally posted by cougar
                            to nije aas da bi bi se bojali nekih posljedica, mozda lagana mucnina u zelucu nakon uzimanja al nista strasno,nakupljanje vode al na pravim mjestima najvise ruke,misicu koji trenutno vjezbate

                            kolko su jake te mucnine

                            Comment


                            • #29
                              Re: scitec attack

                              nista posebno al osjecas laganu nelagadu u zelucu ,koda pojedes previse slatkoga,nest takvo

                              Comment


                              • #30
                                Re: scitec attack

                                Originally posted by cougar
                                nista posebno al osjecas laganu nelagadu u zelucu ,koda pojedes previse slatkoga,nest takvo

                                i jel to uvjek.... ili prestane nakon nekog vremena

                                Comment

                                Working...
                                X