Announcement

Collapse
No announcement yet.

Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: scitec attack

    Originally posted by Stjep
    Originally posted by Dalibor
    Pa Šima je žensko ime a Šime muško. Nemo to veze sa dijalektom. Ali kako oćeš.
    hmmmm npr u šokačkom govoru sva muska imena zavrsavaju na A al je drugačije naglasak.. npr toma, stipa, šima i dr.
    A i to što kažeš.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #47
      Re: scitec attack

      da nije pola litre vode malo puno za 10g ovog kreatina koliko piše? msm da je po meni i 3dl dovoljno
      Blood never lies!

      Comment


      • #48
        Re: scitec attack

        ja dok sam pio, popio u pol deci vode i zalio sa jos pol litre vode naknadno...
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #49
          Re: scitec attack

          nije previše jer ima jaki okus ja ga mješam sa 6 dl vode tad mi je najbolji,a uostalom kad uzimaš kretain općenito treba puno vode uzimat
          Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

          Comment


          • #50
            Re: scitec attack

            pa meni je lakse te bljutave stvari popit sa sto manje vode pa poslije popit ciste vode tonu, nego se mucit sa tih bljutavih 6dl..

            Comment


            • #51
              Re: scitec attack

              Evo, da se i ja slozim sa Simunom i Malikom:

              dakle, poceo sam piti Attack i fakat je oduran osjecaj u stomaku nakon konzumacije, ali ako ga se popije u 0,5-1dcl vode i zatim zalije sa 0.5L ciste vode - tada nema problema sa mucninom u zelucu.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #52
                Re: scitec attack

                Originally posted by Malik
                pa meni je lakse te bljutave stvari popit sa sto manje vode pa poslije popit ciste vode tonu, nego se mucit sa tih bljutavih 6dl..
                ne razumiješ,nije bljutavo nego je jako ali jako slatko i to okus trešnja a kad ga razrijediš sa puno vode onda je ok a ovih 6 dl je moja mjera jer mi je tad naj bolji,kužiš
                Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                Comment


                • #53
                  Re: scitec attack

                  ma dajte ljudi okus je baš super bar meni, ko neki sokić! hehe
                  Blood never lies!

                  Comment


                  • #54
                    Re: scitec attack

                    zanima me da je tko od vas kad uzimao oro strong od sciteca i kakvi su rezultati,ja bih htio probati sad za promjenu poslije attacka,pa nek netko ko zna kaže....
                    Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                    Comment


                    • #55
                      Re: scitec attack

                      Ja sam ga poceo koristiti prije nekih dva-tri tjedna (inace idem po teretanama vec vise od 15 godina, tri put tjedno, al do sada nisam nikada uzimao nista, osim Amino Fuel od Twinlab-a kojih 9 mjeseci, također super proizvod al ne kao Attack) i mogu rec da je jednostavno fantastican, bomba, naprosto nakon sat i pol provedenih u teretanu ne osjecam APSOLUTNO nikakav umor, ni najmanji, dapače, mislim da bih mogao ostati trenirati citav dan. Pogotovo na sredini/pri kraju treninga osječam najjače djelovanje Attack-a. Naravno počeo sam osječati i porast snage i volumen mišića narocito bicepsa (iako sam i bez Attacka imao solidne ruke).
                      Jedino na što bih se mogao malo požaliti je da na početku sam osječao laganu mučninu (kao da mi se želudac "diže") nakon konzumiranja a mislim čak i da je tu bilo i malo glavobolje (koja me inače, vrlo često, muči i bez toga) ali sad je sve ok. U svakom slučaju super proizvod, čista petica. Nadam se samo da nije štetan na duže staze jer ga imam namjeru uzimati još dosta vremena. Inace ga uzimam samo prije treninga jer imam osjećaj da kad bih ga uzimao i nakon (kao što su mi preporučili tamo kamo sam ga kupio) da bih jednostavno dizao aute po gradu i/ili poletio u zrak, ili nešto treće.
                      Za kraj dodao bih samo to da sam ga platio (u Rijeci) ravno 100 kuna, kutija od 24 paketića, ukupno 240 grama.



                      Originally posted by Boss
                      pratio sam tu temu na forumu no međutim nema nigdje tak šta, zanima me:

                      1. da li je to creatin kao svaki drugi
                      2. što dobivam time
                      3. da li se isplati meni kao početniku uzimati
                      4. hoću li nakon prestanka uzimanja gubit mišiće koje sam skupio
                      5. Način uporabe
                      6. štetna djelovanja

                      hvala

                      postoji slična tema ali nije ništa objašnjeno

                      Comment


                      • #56
                        Re: scitec attack

                        Zanima me dali netko zna sa 100 %-tnom sigurnošću dali se prije uzimanja Attack-a može konzumirati jedna šalica crne kave (ona prva jutarnja)?

                        Comment


                        • #57
                          Re: scitec attack

                          mozes da, ako je ujutro, a trening ne...
                          ako je treninga iza tog, onda nista...
                          probaj 1h prije i poslje kreatinskih preparata ne konzumirat kavu, mlijeku ili ista sa lim. kiselinom...
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • #58
                            Re: scitec attack

                            Da, to sam mislio, dali se može uzimati kava ujutro PRIJE treninga...dakle ne, eh, to su mi rekli skoro svi koje sam pitao (isto važi i za mlijeko, jer sam se već bio interesirao dali se umjesto vode Attack može pomiješati eventualno sa mlijekom, jer mislim da bi na taj način bio ukusniji, ovako sa vodom ide al ono, nije baš nešto). Meni će to inače predstavljati mali (tako reć) problem jer sam kavoman, al probat cu ipak poslušat savjet.
                            U svakom slučaju hvala na odgovoru.

                            Comment


                            • #59
                              Re: scitec attack

                              sta ce ti kava opce... samo si bez nje lose volje, na psiho bazi jel... ovisnost
                              ja si nekad znam eventualno kavu srknut prije treninga da me digne malo
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • #60
                                Re: scitec attack

                                Zanima me još kad potrošim ovo pakovanje od 240 grama Attack-a (koje će mi potrajat točno dva mjeseca), dali TREBA ili NE nakon toga napraviti PAUZU (ako da onda kolku pauzu) sa uzimanjem? Navodno bi trebalo.

                                Comment

                                Working...
                                X