Announcement

Collapse
No announcement yet.

Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: scitec attack

    a napravi malu pauzu, makar mislim da nema potrebe... ako bas oces, uzmi tjedan dva...
    ali ja ne bi... ja sam bio dugo na ee cistom, pa preso na attack, pa se vratio na ee opet i tak dugo bez pauze... sad nis ne uzimam...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #62
      Re: scitec attack

      Dosta sam ovisan o kavi, pijem je redovito (u prosjeku 4 na dan, pretežno capuccino i/ili macchiato, osim one prve jutarnje koja je crna), mislim mogao bih ja i sa dvije, tri, možda čak i sa jednom (iako sumnjam) na dan, ali milsim da bi me vrlo brzo počela glava boljeti (od apstinencije).
      Teško se je odreći kave samo tako (znaju nešto o tome ovisnici o duhanu). U svakom slučaju sad znam definitivno da kofein i Attack ne idu zajedno.

      Originally posted by Šimun
      sta ce ti kava opce... samo si bez nje lose volje, na psiho bazi jel... ovisnost
      ja si nekad znam eventualno kavu srknut prije treninga da me digne malo

      Comment


      • #63
        Re: scitec attack

        Da, to sam i mislio, iako mi je jedan bivši profi bilder rekao da on nebi radio nikakve pauze, da ga jednostavno uzimam one dane kad treniram odnosno da ga ne uzimam one dane kad pauziram (kao što sad radim). Al možda bi ipak dobro došla jedna mala pauzica, mjesec dana najviše, možda da se organizam malo "očisti".
        Ma tko zna. U svakom slučaju za sada sam više nego zadovoljan Attack-om. A i nije pretjerano skup.

        Originally posted by Šimun
        a napravi malu pauzu, makar mislim da nema potrebe... ako bas oces, uzmi tjedan dva...
        ali ja ne bi... ja sam bio dugo na ee cistom, pa preso na attack, pa se vratio na ee opet i tak dugo bez pauze... sad nis ne uzimam...

        Comment


        • #64
          Re: scitec attack

          rijekabb,
          koliko imaš godina?

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #65
            Re: scitec attack

            38. Za sada attack djeluje super, puno vise nego Amino fuel kojeg sam prije koristio (iako je i on bio više nego dobar).
            By the way, pošto mi je jos ostalo malo Amina dali se Attack i Amino fuel mogu zajedno uzimati prije treninga?

            Comment


            • #66
              Re: scitec attack

              Originally posted by rijekabb
              38. Za sada attack djeluje super, puno vise nego Amino fuel kojeg sam prije koristio (iako je i on bio više nego dobar).
              By the way, pošto mi je jos ostalo malo Amina dali se Attack i Amino fuel mogu zajedno uzimati prije treninga?
              mogu
              Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

              Comment


              • #67
                Re: scitec attack

                evo uzeo sam attack da ga i ja isprobam, dakle na uputama pise 10 g (pola mjerice) sa otprilike 0,5 l vode 30 min prije treninga i odmah nakon treninga u PWM, jel ga tako i vi dozirate ?

                Comment


                • #68
                  Re: scitec attack

                  nije potrebno poslje treninga

                  Comment


                  • #69
                    Re: scitec attack

                    Originally posted by cougar
                    nije potrebno poslje treninga
                    ok, znaci uzmem samo prije treninga 20 umjesto 10 g?

                    Comment


                    • #70
                      Re: scitec attack

                      moze mi netko odgovorit na pitanje iznad posto ga prvi put koristim !

                      Comment


                      • #71
                        Re: scitec attack

                        pola mjerice prije treninga i to je to,ak uzmeš duplo bu ti pre slatko,pola je sasvim dosta

                        Comment


                        • #72
                          Re: scitec attack

                          Originally posted by cougar
                          pola mjerice prije treninga i to je to,ak uzmeš duplo bu ti pre slatko,pola je sasvim dosta
                          ok, hvala !

                          Comment


                          • #73
                            Re: scitec attack

                            Ja sam zadovoljan Attackom, jedino mi je okus odvratan. Stavim pola mjerice na nekih 3 dcl vode.

                            Comment


                            • #74
                              Re: scitec attack

                              meni je okus sasvim uredu, ako ti je preslatko stavi pola mjerice u 0,5 l vode, uostalom tako i pise u uputama !

                              Comment


                              • #75
                                Re: scitec attack

                                ak kom treba imam 19 vrecica -50kn (25 je 100) pa nek se javi na pm
                                "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                                Comment

                                Working...
                                X