Announcement

Collapse
No announcement yet.

Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: scitec attack

    Originally posted by Carnivore
    ak kom treba imam 19 vrecica -50kn (25 je 100) pa nek se javi na pm
    Ja bi uzeo al ja sam iz ri a ti vjerojatno ne.

    Comment


    • #77
      Re: scitec attack

      Originally posted by rijekabb
      Originally posted by Carnivore
      ak kom treba imam 19 vrecica -50kn (25 je 100) pa nek se javi na pm
      Ja bi uzeo al ja sam iz ri a ti vjerojatno ne.
      ZG na zalost :/ onak radje bih ti dao na ruke ipak da znas sto kupujes
      mislim nebi mi bio problem niti poslat ako zelis
      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

      Comment


      • #78
        Re: scitec attack

        krecem u definiciju, a u masi sam prije treninga uzimao attack. s obzirom da mi nije navukao vodu, kao sto je i u opisu proizvoda, dal da ga nastavim piti i u definiciji prije treninga za energiju?
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #79
          Re: scitec attack

          Originally posted by t111
          krecem u definiciju, a u masi sam prije treninga uzimao attack. s obzirom da mi nije navukao vodu, kao sto je i u opisu proizvoda, dal da ga nastavim piti i u definiciji prije treninga za energiju?
          Možeš nastaviti.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #80
            Re: scitec attack

            hvala!
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #81
              Re: scitec attack

              Inače kod Attacka vam je ona mjerica koju dobijete unutra 10 g, a ne 20 g (gore piše uzeti pola mjerice) - isprobavao ja s onim vrećicama od po 10 g i ispadne da je 1 vrečica 1 mjerica. Inače, ja ga eksam sa 2 dcl vode i onda popijem još 3 dcl, tako mi je podnošljivije!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #82
                Re: scitec attack

                Ja sam ga uzimao jedno 3 tjedna, neznam za vas al mene je glava bolila od njega strašno. Navodno glavobolja moze nastati od poveće količine kisika u mozgu, a attack sadrži dušični oksid koji navlači kisik na stanice, pa pretpostavljam tako i u mozak. E sad nisam ja siguran 100% jel od toga ili od neceg drugog. Ja sam ga mješao prije treninga sa nekih 20-30g dexstroze, 5g glutamina i stavljao sam nekih 10-12g attacka. Mozda me je bolila glava od tih svih gluposti sto sam promjesao. Ako netko zna, nek mi kaze jer bi nastavio pit. Jer sam jako zadovoljan sa uloženo-dobiveno.

                Comment


                • #83
                  Re: scitec attack

                  Originally posted by NoStress
                  Ja sam ga mješao prije treninga sa nekih 20-30g dexstroze, 5g glutamina i stavljao sam nekih 10-12g attacka. Mozda me je bolila glava od tih svih gluposti sto sam promjesao. Ako netko zna, nek mi kaze jer bi nastavio pit. Jer sam jako zadovoljan sa uloženo-dobiveno.
                  nikada necu shvatiti ljude koji misle da ce povecanjem preporucne doze povecati ucinak preparata. dal ti je lijepo receno u uputama za koristenje da se stavlja samo pola mjerice - do one iscrtkane crte na mjerici, a to je, cini mi se 5g.
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #84
                    Re: scitec attack

                    ne neg se pije 10g, procitaj na etiketi, 5g se pije eec i monohidrat ....

                    Comment


                    • #85
                      Re: scitec attack

                      Originally posted by PatrickStar
                      Inače kod Attacka vam je ona mjerica koju dobijete unutra 10 g, a ne 20 g (gore piše uzeti pola mjerice) - isprobavao ja s onim vrećicama od po 10 g i ispadne da je 1 vrečica 1 mjerica. Inače, ja ga eksam sa 2 dcl vode i onda popijem još 3 dcl, tako mi je podnošljivije!
                      Svaka čast majstore , ja isto tako radim...ima užasan okus, a tako je podnošljivije. Moram priznat da ja nisam baš oduševljen sa tim proizvodom, ne "podigne" me koliko od creatina očekujem mada ne očekujem čudesa. Doduše to mi je prvi kreatin koji koristim tako da ne mogu suditi, ali opet.
                      Mislim da cu nakon njega pokusat sa CELL MASS-om od BSN-a ili od La brade neki.
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • #86
                        Re: scitec attack

                        Originally posted by VelikiBlek
                        Originally posted by PatrickStar
                        Inače kod Attacka vam je ona mjerica koju dobijete unutra 10 g, a ne 20 g (gore piše uzeti pola mjerice) - isprobavao ja s onim vrećicama od po 10 g i ispadne da je 1 vrečica 1 mjerica. Inače, ja ga eksam sa 2 dcl vode i onda popijem još 3 dcl, tako mi je podnošljivije!
                        Svaka čast majstore , ja isto tako radim...ima užasan okus, a tako je podnošljivije. Moram priznat da ja nisam baš oduševljen sa tim proizvodom, ne "podigne" me koliko od creatina očekujem mada ne očekujem čudesa. Doduše to mi je prvi kreatin koji koristim tako da ne mogu suditi, ali opet.
                        Mislim da cu nakon njega pokusat sa CELL MASS-om od BSN-a ili od La brade neki.
                        pa CELL MASS je gainer, zar ne

                        Comment


                        • #87
                          Re: scitec attack

                          Kreatin godine pet puta za redom po izboru čitatelja bodybuilding stranice.
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • #88
                            Re: scitec attack

                            Originally posted by VelikiBlek
                            http://www.bodybuilding.com/store/bsn/cell.html
                            Kreatin godine pet puta za redom po izboru čitatelja ove gore stranice.
                            Da ti stave piroške kao izvor proteina, isto bi povjerovao?

                            Comment


                            • #89
                              Re: scitec attack

                              Originally posted by mario91
                              Originally posted by VelikiBlek
                              http://www.bodybuilding.com/store/bsn/cell.html
                              Kreatin godine pet puta za redom po izboru čitatelja ove gore stranice.
                              Da ti stave piroške kao izvor proteina, isto bi povjerovao?
                              Ne kažem da se slažem s tim da je najbolji, već samo dokaz da je creatin,a ne gainer.
                              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                              Comment


                              • #90
                                Re: scitec attack

                                Jeste skužili kad se otvori ona mala vrećica s 10grama ovog creatina da je bar pola sadržaja u obliku rozih velikih grudica-to je vjerojatno za onaj okus i aromu, a manje od pola je bijelog praha(creatina).Brijem da unutra nema niti 5grama čistog creatina.
                                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                                Comment

                                Working...
                                X