Announcement

Collapse
No announcement yet.

Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

    U mojoj kantici isto. Međutim, nije ih bilo na početku, tako da pretpostavljam da je to od navlačenja vlage s vremenom. E, sada, pitanje da'l je to moguće s vrečicama.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #92
      Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

      Upravo to..U vrećicama to ne bi smjelo biti
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #93
        Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

        Koristi li itko ovaj attack u postworkout-u???
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #94
          Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

          Originally posted by VelikiBlek
          Koristi li itko ovaj attack u postworkout-u???
          Ja probao jednom, ajme majko, ha, ha, uglavnom, izgleda da se poveže s wheyom i zgrudva, a okus gori nego kada ga solo piješ!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #95
            Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

            Mogu mislit kako je onda tek gnjusan
            Al mislio sam budući da se preporuca prije treninga, je li mi pametno maznut barem pola mjerice nakon treninga?
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #96
              Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

              Možeš, ako se ne varam, piše na uputama, da se uzima 30 min prije treninga, ali da se može i prije i kasnije. Ali mislim da nema potrebe, budući da je Attack prvenstveno da te "nabrije" prije treninga.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #97
                Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                Evo danas sam uzeja attack da probam ,prije sam pija monohidrat i bija sam prezadovoljan ......Meni okus ovoga nije toliko gnjusan 5 puta mi je gori okus kreatina monohidrata,ako je sudeći po monohidratu do četvrtka bi triba osjetit pomak u snagi i čvrstoći mišića pa ćemo vidit..Još da napomenem da sam se prvi put u životu počeja zdravo hranit zahvaljujući forumu inače nebi nikada ...Sad sam za večeru nakon treninga 200 gr riže,3 jaja i komad mesa ,nisan moga sve pojest.....
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #98
                  Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                  Originally posted by robertost
                  Evo danas sam uzeja attack da probam ,prije sam pija monohidrat i bija sam prezadovoljan ......Meni okus ovoga nije toliko gnjusan 5 puta mi je gori okus kreatina monohidrata,ako je sudeći po monohidratu do četvrtka bi triba osjetit pomak u snagi i čvrstoći mišića pa ćemo vidit..Još da napomenem da sam se prvi put u životu počeja zdravo hranit zahvaljujući forumu inače nebi nikada ...Sad sam za večeru nakon treninga 200 gr riže,3 jaja i komad mesa ,nisan moga sve pojest.....
                  prika nije isto monohidrat i ovaj etil ester
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                    Ma znam da nije isto ,ali ovo do sad nisam nikad pija monohidrat jesam i za njega znam da je odličan.....
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                      Ovaj koristiš prije treninga za energiju...podignit ce te malo....ja ću krenut na monohidrat od veljače
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                        [quote="robertost"]Evo danas sam uzeja attack da probam ,prije sam pija monohidrat i bija sam prezadovoljan ......Meni okus ovoga nije toliko gnjusan 5 puta mi je gori okus kreatina monohidrata,ako je sudeći po monohidratu do četvrtka bi triba osjetit pomak u snagi i čvrstoći mišića pa ćemo vidit..Još da napomenem da sam se prvi put u životu počeja zdravo hranit zahvaljujući forumu inače nebi nikada ...Sad sam za večeru nakon treninga 200 gr riže,3 jaja i komad mesa ,nisan moga sve pojest.....[/quote]

                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                          Kupia sam 10 kesica da probam ,poslije 8 kesice pocelo mi je nekako u predjelu bubrega nekako titrat tj pocea sam osjecat bubreg.Ove 2 sam bacia nisam tia nastavit.Toliko od mene.
                          Arena

                          Comment


                          • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                            Originally posted by nikos91
                            Kupia sam 10 kesica da probam ,poslije 8 kesice pocelo mi je nekako u predjelu bubrega nekako titrat tj pocea sam osjecat bubreg.Ove 2 sam bacia nisam tia nastavit.Toliko od mene.

                            ...ja sam isto nekakve titraje osjecao na vratu...al ne znam dal je drito od attacka
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                              Originally posted by VelikiBlek
                              Originally posted by nikos91
                              Kupia sam 10 kesica da probam ,poslije 8 kesice pocelo mi je nekako u predjelu bubrega nekako titrat tj pocea sam osjecat bubreg.Ove 2 sam bacia nisam tia nastavit.Toliko od mene.

                              ...ja sam isto nekakve titraje osjecao na vratu...al ne znam dal je drito od attacka
                              Nisam koristio Attack ali sam čuo od nekoliko ljudi da imaju osjećaj kao da im trnci prolaze određenim dijelovima tijela nakon konzumiranja tog proizvoda.
                              Osobno mislim da ima i boljih preparata na sličnoj bazi.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • Re: Attack - Scitec nutrition - da li je dobar?

                                Vjerovatno u sebi ima beta alanin pa zbog toga trnce osjećate
                                -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                                Comment

                                Working...
                                X