Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sthooligan
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by PatrickStar
    Interesantno, koliko znam u tim multi vit/min tabletama i nema baš neki postotak minerala, tak' da mi je čudno da bi tijelo osjetilo pomanjkanje istih, ali grčevi su klasični simptomi toga. Tko zna kaj nam stavljaju unutra, da se navučemo!
    ko će znat...

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Vitamini

    Interesantno, koliko znam u tim multi vit/min tabletama i nema baš neki postotak minerala, tak' da mi je čudno da bi tijelo osjetilo pomanjkanje istih, ali grčevi su klasični simptomi toga. Tko zna kaj nam stavljaju unutra, da se navučemo!

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by sencha
    Originally posted by sthooligan
    Prije nekih mjesec dana sam ostao bez svojih vitaminčeka i bio bez njih oko tjedan dana. U tih tjedan dana svaku noć sam se budi sa grčevima u listovima i loži
    Prehrana je ostala kompletno ista...... nakon kupnje i ponovne konzumacije vitaminčeka grčevi su nestali i sad je sve po starome. placebo, hm....

    Pomanjkanje magnezija?? Vrlo vjerovatno!
    Ili disbalans kalija ili natrija.
    Prehrana kao i unos vode su ostali isti, ništa nisam mijenjao tih tjedan dana. Čak sam voće pojačao....

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by sencha
    Originally posted by sthooligan
    Prije nekih mjesec dana sam ostao bez svojih vitaminčeka i bio bez njih oko tjedan dana. U tih tjedan dana svaku noć sam se budi sa grčevima u listovima i loži
    Prehrana je ostala kompletno ista...... nakon kupnje i ponovne konzumacije vitaminčeka grčevi su nestali i sad je sve po starome. placebo, hm....

    Pomanjkanje magnezija?? Vrlo vjerovatno!
    Ili disbalans kalija ili natrija.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Vitamini

    Pa ne istovremeno, mada možeš i tako, danas jedne sutra druge...

    Leave a comment:


  • Sencha
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by kelly
    Originally posted by juka
    ja nepijen nista od multivitamina, vitamina, minerala.. i cita san malo ode o tome pa san vidia da u kuci iman neke sumece multivitamine.. ugl sad to pijem dok ne oden u shop kupit "pravu stvar"... pa ako moze koja preporuka ?!
    Ja pijem ove:

    http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/

    http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/
    Oba dvoje?

    Leave a comment:


  • Sencha
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by sthooligan
    Prije nekih mjesec dana sam ostao bez svojih vitaminčeka i bio bez njih oko tjedan dana. U tih tjedan dana svaku noć sam se budi sa grčevima u listovima i loži
    Prehrana je ostala kompletno ista...... nakon kupnje i ponovne konzumacije vitaminčeka grčevi su nestali i sad je sve po starome. placebo, hm....

    Pomanjkanje magnezija?? Vrlo vjerovatno!

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: Vitamini

    Prije nekih mjesec dana sam ostao bez svojih vitaminčeka i bio bez njih oko tjedan dana. U tih tjedan dana svaku noć sam se budi sa grčevima u listovima i loži
    Prehrana je ostala kompletno ista...... nakon kupnje i ponovne konzumacije vitaminčeka grčevi su nestali i sad je sve po starome. placebo, hm....

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Vitamini

    http://www.building-body.com/shop/produ ... 5_kapsula/

    Leave a comment:


  • ivandr
    replied
    Re: Vitamini

    imam pitanje. inace pijem twin labove dual tabs, jednu dnevnu. cijena 2.55 kn/kom

    Jucer sam našao encianove Multi 24, cijena 1 kn/kom. cisto da bih mogao usporedit.
    twins
    http://www.heliks.hr/katalog_popup.php?proizvod=654

    encian
    http://www.shoppingcentar.com.hr/Lje...140ct6115.html

    a sad.. kad sam gledao sastav nisam bas ziher da twinlabove vrijede 2.55 puta vise?

    ili?

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Vitamini

    Happy pills!

    Leave a comment:


  • Mario1707
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by dabailno
    placebo?
    moze biti i placebo jer je bio naviknut na uzimanje istih te samim time suptilno mu fale tabletice
    tako je kod mene bilo sa argininom

    Leave a comment:


  • dabailno
    replied
    Re: Vitamini

    placebo?

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: Vitamini

    Eto, kad je već topic tu, samo da napišem iskustvo kaj se tiče multivitamina - inače ih redovito uzimam, no bio možda nekih 2 tjedna bez njih i osjećao sam manjak koncentracije. Naravno, nisam to odmah pripisao multivitaminima, nego kako sam ih ponovo počeo uzimati - problem je nestao. Druge čimbenike u prehrani nisam mijenjao.

    Leave a comment:


  • Gator07
    replied
    Re: Vitamini

    Ja sam problem sa vitaminima riješio ovako:

    Svaki dan cjedim si 2x limuna 2 naranče, te prehranom povrčem i mg uzimam u onim tabletama šumecim.
    Naravno kad je sezona ubacujem svašta. grožđe. grejp tj krtim voce i povrce kad god mogu mislim da je tako najbolje.

    Leave a comment:

Working...
X