Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vitamini

    Znao sam, ako mu je do prvi dodatak osjeca se bolje prvih par puta od uzimanja,meni je tako bilo

    Comment


    • Re: Vitamini

      ja sam se bolje osjeco nakon prvih par doza

      Comment


      • Re: Vitamini

        ja kupim bocicu magnezija, bocicu cinka, i bocicu B kompleksa i napravim si ZMA i to me drzi 2 mjeseca

        Comment


        • Re: Vitamini

          Originally posted by rtorrent
          Znao sam, ako mu je do prvi dodatak osjeca se bolje prvih par puta od uzimanja,meni je tako bilo
          placebo
          panta rei

          Comment


          • Re: Vitamini

            ja nepijen nista od multivitamina, vitamina, minerala.. i cita san malo ode o tome pa san vidia da u kuci iman neke sumece multivitamine.. ugl sad to pijem dok ne oden u shop kupit "pravu stvar"... pa ako moze koja preporuka ?!
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: Vitamini

              Originally posted by juka
              ja nepijen nista od multivitamina, vitamina, minerala.. i cita san malo ode o tome pa san vidia da u kuci iman neke sumece multivitamine.. ugl sad to pijem dok ne oden u shop kupit "pravu stvar"... pa ako moze koja preporuka ?!
              Ja pijem ove:

              http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/

              http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Vitamini

                fala ti.. i sad koliko ja tih trebam uzet i cita san ka ujutro uz dorucak. znaci kupim pakiranje vitamina i pakiranje minerala pa po jednu ujutro ?! i toe to od toga
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • Re: Vitamini

                  Originally posted by juka
                  fala ti.. i sad koliko ja tih trebam uzet i cita san ka ujutro uz dorucak. znaci kupim pakiranje vitamina i pakiranje minerala pa po jednu ujutro ?! i toe to od toga
                  Piše na pakovanju kako i kada uzimati.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Vitamini

                    Ja sam problem sa vitaminima riješio ovako:

                    Svaki dan cjedim si 2x limuna 2 naranče, te prehranom povrčem i mg uzimam u onim tabletama šumecim.
                    Naravno kad je sezona ubacujem svašta. grožđe. grejp tj krtim voce i povrce kad god mogu mislim da je tako najbolje.
                    Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

                    Comment


                    • Re: Vitamini

                      Eto, kad je već topic tu, samo da napišem iskustvo kaj se tiče multivitamina - inače ih redovito uzimam, no bio možda nekih 2 tjedna bez njih i osjećao sam manjak koncentracije. Naravno, nisam to odmah pripisao multivitaminima, nego kako sam ih ponovo počeo uzimati - problem je nestao. Druge čimbenike u prehrani nisam mijenjao.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Vitamini

                        placebo?
                        Da je barem zimska salama zdrava...

                        Comment


                        • Re: Vitamini

                          Originally posted by dabailno
                          placebo?
                          moze biti i placebo jer je bio naviknut na uzimanje istih te samim time suptilno mu fale tabletice
                          tako je kod mene bilo sa argininom
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: Vitamini

                            Happy pills!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Vitamini

                              imam pitanje. inace pijem twin labove dual tabs, jednu dnevnu. cijena 2.55 kn/kom

                              Jucer sam našao encianove Multi 24, cijena 1 kn/kom. cisto da bih mogao usporedit.
                              twins
                              http://www.heliks.hr/katalog_popup.php?proizvod=654

                              encian
                              http://www.shoppingcentar.com.hr/Lje...140ct6115.html

                              a sad.. kad sam gledao sastav nisam bas ziher da twinlabove vrijede 2.55 puta vise?

                              ili?

                              Comment


                              • Re: Vitamini

                                http://www.building-body.com/shop/produ ... 5_kapsula/
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X