Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vitamini

    evo ja pijem ovaj, pa ako vas ne mrzi..

    jel pijete vi vitamine svaki dan? mislim zasto, zar ne unosimo hranom dovoljno? onda, lako bi doslo do hipervitaminoze, npr vit A isl


    NTL-00477-2.jpg
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: Vitamini

      Ja pijem Oligovit i sasvim mi dobro ide...


      62008.jpg
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: Vitamini

        ja sam imao samo negativna iskustva... pio sam twinlab dualtabs i 8 puta dnevno sam isao na wc i imao jake grčeve u stomaku. meni ih jednostavno organizam nije podnio neznam zasto
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: Vitamini

          vitamin c u prahu
          magnezij, kalcij, cink - tablete
          nekad omega3 (već duže vrijeme nisam)

          sve posebno
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: Vitamini

            Originally posted by FcB View Post
            ajd baci link za taj natrol pa cemo prokomentirati
            Originally posted by Megara View Post
            evo ja pijem ovaj, pa ako vas ne mrzi..

            jel pijete vi vitamine svaki dan? mislim zasto, zar ne unosimo hranom dovoljno? onda, lako bi doslo do hipervitaminoze, npr vit A isl


            [ATTACH=CONFIG]17073[/ATTACH]
            Megara odgovorila umisto mene
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: Vitamini

              Vitaminima iz hrane ćeš teško doći do hipervitaminoze. Po tom pitanju su "opasni" samo vitamini topivi u mastima (A, D, E, K) jer ti se talože u jetri. A "svakodnevna" hrana ih ne sadrži toliko da bi dosla do nekog overdose-a (osim ako bi išla jest jetru polarnog medvjeda, za primjer vitamin A). Neki max daily allowance za vit A bi ti bio cca 6mg. Sto bi mogla postići samo da se prezderavas mrkvom, batatom itd... I opet da to i napraviš nebi ti nis bilo, ja sam tijekom 8mj liječenja pio 50mg derivata vitamina A na dnevnoj bazi, i još sam živ i zdrav.

              Zaključak, neces umrijeti, ali budi umjeren u svemu

              Sent from my HTC One X using Tapatalk
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: Vitamini

                Originally posted by Aquila_hr View Post
                Megara odgovorila umisto mene

                ne bih se slozio da je natrol isplativiji

                Comment


                • Re: Vitamini

                  Originally posted by FcB View Post
                  ne bih se slozio da je natrol isplativiji
                  Moze objasnjenje


                  Sent from my Petit Beurre
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: Vitamini

                    Natrol 60 kapsula 120 kn, alpha men posto se uzima 4 tabletice dnevno za 60 dana je potribno pakiranje od 240 tabletica, sta kosta 200 kn.

                    Sastojci vise manji isti, pod vise manje mislin da na nekim sastojcima je natrol jaci, na drugima je AM.
                    Nevidin razloga zasto bi bio isplativiji od natrola, osim ako se zeli izricito jaca doza vitB ( jucer sam usporedjivao, kolko se sjecam AM je imao nesto vise vitB od natrola...)


                    Sent from my Petit Beurre
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: Vitamini

                      sastojci su manje vise isti kao sto pise u podacima u proizvodu, ali to su podaci za dvije tablete alpha mena i 1 tabletu natrola

                      alpha men ima 240 tableta
                      natrol ima 60 tableta
                      buduci da su 2 alphamenove tablete kao jedna natrolova- ispada kao da alpha mena ima duplo vise (u vitaminima)
                      ili jednostavnije - 1 tableta alpha mena vrijedi 83 lipe, dvije 1,66 lipa, dok jedna natrena vrijedi 2kn
                      a 2kn su skuplje od 1,66kn

                      naravno, to sto pise da se konzumiraju 4 tablete dnevno nema veze
                      jer mozes i smanjiti alphu na dvije tablete dnevno i konzumiras vitamine u istoj količini kao jedna tableta natrena
                      i obrnuto

                      Comment


                      • Re: Vitamini

                        ja imam alpha men vitamine uzimam samo 2 tablete ujutro poslje dorucka nevidm razloga sta ce mi 4 kad u dvije tablete ima i po 5000 % dnevne doze i slicno a i duže mi traje tako
                        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                        Comment


                        • Re: Vitamini

                          Što se tiče vitamina, pijem B6 iz ZMA tableta, ponekad šumeću tabletu C vitamin da popijem nešto ukusno, te Encian-ove multivitamine jednu tabletu dnevno. E sad ove zadnje Encian-ove. Malo sam čitao na par strana i pričao sa kolegom, koliko je uopće korisno ili čak štetno piti te jeftine sintetičke multivitamine "iz supermarketa". Zbog dijete (cikliranje UH, definicija malo duža) vjerovatno neunosim hranom dovoljno vitamina, voće mi u dijeti nije na programu (osim limuna koji pijem sa zelenim čajem).

                          Da li imate neku preporuku multivitaminskih dodataka iz prirodnih izvora, dakle ne ovi sintetički jeftini. Nešto na eko bazi, prirodno, tibet, himalajski gurui i te fore (zezam se malo, znači nešta prirodno, znam da imaju nekakvi preparati ali više se nesjećam kak se to zove).

                          Comment


                          • Re: Vitamini

                            Originally posted by Spearhead View Post

                            Da li imate neku preporuku multivitaminskih dodataka iz prirodnih izvora
                            Uzmi ove i ne fantaziraj sa tim prirodnim forama, prirodniji su ovi vitamini nego one černobilske naranče što ih kupiš u trgovini:

                            http://www.building-body.com/shop/my...en-240-tableta
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Vitamini

                              Prirodno ti je ono sto sam zasadis.. Zaboravi na te seoske price da su "vitamini u tabletama hemija, a ona jabuka sto se prodaje 100% zdrava i bolja od tableta". Najmanje je prirode u onom vocu sto se kod nas prodaje.

                              Comment


                              • Re: Vitamini

                                Ok momci. Hvala. Onda u sljedeću turu suplementacije ubacim i ove alpha men.
                                @kelly - piješ ih po ovoj njihovoj preporuci 2x2 ili je dovoljno uzeti manje.. npr. 2 tablete dnevno (+ ostali vitamini iz krute hrane i ostale suplementacije)?

                                Comment

                                Working...
                                X