Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Vitamineral pak

    Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

    I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • #32
      Re: Vitamineral pak

      Originally posted by Da_Mask
      Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

      I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
      Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #33
        Re: Vitamineral pak

        [quote=Todd_the_Wraith]
        Originally posted by "Da_Mask":4c6e9erq
        Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

        I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
        Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.[/quote:4c6e9erq]

        moze bit da je to za ljude preko 120kg.
        LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

        Comment


        • #34
          Re: Vitamineral pak

          [quote=Todd_the_Wraith]
          Originally posted by "Da_Mask":1ald6e5n
          Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

          I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
          Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.[/quote:1ald6e5n]
          I njima je previše. A njih i nema puno, a ipak preparat je za široku masu ljudi tako da ta teorija pada u vodu.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #35
            Re: Vitamineral pak

            Slazem se s Daliborom. zar nebi ''pametnije'' bilo staviti normalne doze, pa onda tim teskasima ako je potrebno nek uzmu 2 ili tri tablete, pa da fino svako moze da koristi.
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • #36
              Re: Vitamineral pak

              tek sam sad vidio da je to prevelika doza...nije mi jasno sto su htjeli sa ovim postici,ma odi ti do ljekran i kupi obicne multivitmanine i to je to...
              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

              Comment


              • #37
                Koji su vitamini dobri?

                ...pozdrav...zanima koji su vitamini dobri???...ja sam do sada koristio centravit,ali sam doznao na ovom forumu da on nije dovoljan...cuo sam dobrih preporuka sto se tice vitabolica ali trgovina u kojoj kupujem ga dobiva tek sljedeci tjedan pa me zanima vase misljenje...da li smeta da ga koristim nakon dorucka buduci da mi trening dolazi ubrzo nakon toga ili da ga uzmem poslije treninga??...

                Comment


                • #38
                  Re: vitamini

                  Ja pijem supradin ali nećeš pogriješiti ni sa nekim drugim.
                  Možeš tj. trebao bi popiti vitamine ujutro bez obzira na trening.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #39
                    Re: vitamini

                    ...kolka mu je cijena po pokovanju i gdje ga mogu nabaviti,u ljekarni??

                    Comment


                    • #40
                      Re: vitamini

                      Originally posted by pepen
                      ...kolka mu je cijena po pokovanju i gdje ga mogu nabaviti,u ljekarni??
                      Da u ljekarni. Nije jeftin 100 kuna 30 tableta.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #41
                        Re: vitamini

                        Originally posted by Dalibor
                        Ja pijem supradin ali nećeš pogriješiti ni sa nekim drugim.
                        Možeš tj. trebao bi popiti vitamine ujutro bez obzira na trening.
                        Supradin su odlični vitamini, samo bi bilo dobro prvo nešto pojest prije konzumacije da ne ide na prazan želudac...
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #42
                          Re: vitamini

                          Originally posted by pepen
                          .pozdrav...zanima koji su vitamini dobri??
                          Ja pijem ove i zadovoljan.
                          http://www.building-body.com/shop/pr...ts_-_100_tabl/

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Koji su vitamini dobri?

                            ...kupio danas supradyn i kanticu iso logica od 2,27 kg...i potrosio svoj mjesecni dzeparac, ali nije mi zao ni kune...)

                            Comment


                            • #44
                              creatine dex vitamini

                              pozz.. novi sam na forumu .. .. prvo da pohvalim jako dobar forum vam je i jako mnogo korisnih stvari ima na njemu... visok sam 172 cm i imam 70 kg 19 god...zelio bi da nabacim jos malo masse nekih 5 kg u vrh glave.. pa sam evo po ko zna koji put se poceo baviti bodybuildingom.. uvjek jedno mjesec dana pocnem i onda nesto izgubim volju.. al evo sad sam odlucio i cijelu zimu i proljece..sto se tice ishrane uvjek nadopunjajem je tako da nekih cirka 2-3 h jedem Nisam u nekoj dobroj finansijskoj situaciji da mogu sebi priustiti neke skuplje suplemente pa sam uzeo ovo..
                              Matik creatine ( tablete ) ; dextrozu i centrum vitamine..
                              eh zanima me vase strucno misljnje u vezi toga.. ocel bit kakvog napredka naravno danas sam odradio prvi treinng...

                              Zelio bih sto vise strucnih odgovora savjeta misljenja....... dal da uzmem nesto poput psenice soje da ukljucim u ishranu i tako..

                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #45
                                Re: creatine dex vitamini

                                soju zaboravi odma
                                kupi whey i to sa dex i kreatinom je dovoljno za pocetak.
                                -svakako preporucujem da vise ulazes u prehranu,pa tek onda suplementi.

                                ps.dobrodosao
                                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                                Comment

                                Working...
                                X