Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dominik11
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by Sicomin View Post
    ljudi da li se isplati uzimat multivitamin

    Optimum Nutrition Opti-Men

    nije klasican multivitamin, i dosta ga ljudi hvale, al ne znam jel se isplati...mislim neke kolicine mi izgledaju malo pretjerano

    oko 180kn je 90 tableta
    pa znas da je dobro kad su u 3 tbl uspijeli stvait 75 sastojaka i dovoljno je svega........to je kao i sa ultrakoncentriranim preworkout proizvodima kad on ima u 5g svega dovoljno sta ti treba mislim da je to cista glupost

    Leave a comment:


  • Sicomin
    replied
    Re: Vitamini

    ljudi da li se isplati uzimat multivitamin

    Optimum Nutrition Opti-Men

    nije klasican multivitamin, i dosta ga ljudi hvale, al ne znam jel se isplati...mislim neke kolicine mi izgledaju malo pretjerano

    Leave a comment:


  • jozothekid
    replied
    Re: Vitamini

    kolko je taj myprotein brutalan
    imam od njih whey bcaa glutamin i vitamine,ne znam sta mi vise pase

    Leave a comment:


  • kingpin
    replied
    Re: Vitamini

    slažem se, ja sam ih analizirao u svom kućnom labosu i izdao sam za njih certifikat o sukladnosti MG0008

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by jozothekid View Post
    sta mislite o myprotein vitaminima?
    Mislimo da su odlični.

    Leave a comment:


  • jozothekid
    replied
    Re: Vitamini

    sta mislite o myprotein vitaminima?

    Leave a comment:


  • antonio89
    replied
    Re: Vitamini

    Mislim da malo kome treba bolje od dual tabsa, jako su koncentrirani, i toliko vitamina ako imas kvalitetnu prehranu po meni nije ni potreba

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

    Leave a comment:


  • R3SoL¨Ti0n
    replied
    Re: Vitamini

    Kakve su DUAL TABS od twinlaba sto se kvalitete tice? Postoji li nesto bolje?

    Leave a comment:


  • Spearhead
    replied
    Re: Vitamini

    Ok momci. Hvala. Onda u sljedeću turu suplementacije ubacim i ove alpha men.
    @kelly - piješ ih po ovoj njihovoj preporuci 2x2 ili je dovoljno uzeti manje.. npr. 2 tablete dnevno (+ ostali vitamini iz krute hrane i ostale suplementacije)?

    Leave a comment:


  • bullx
    replied
    Re: Vitamini

    Prirodno ti je ono sto sam zasadis.. Zaboravi na te seoske price da su "vitamini u tabletama hemija, a ona jabuka sto se prodaje 100% zdrava i bolja od tableta". Najmanje je prirode u onom vocu sto se kod nas prodaje.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Vitamini

    Originally posted by Spearhead View Post

    Da li imate neku preporuku multivitaminskih dodataka iz prirodnih izvora
    Uzmi ove i ne fantaziraj sa tim prirodnim forama, prirodniji su ovi vitamini nego one černobilske naranče što ih kupiš u trgovini:

    http://www.building-body.com/shop/my...en-240-tableta

    Leave a comment:


  • Spearhead
    replied
    Re: Vitamini

    Što se tiče vitamina, pijem B6 iz ZMA tableta, ponekad šumeću tabletu C vitamin da popijem nešto ukusno, te Encian-ove multivitamine jednu tabletu dnevno. E sad ove zadnje Encian-ove. Malo sam čitao na par strana i pričao sa kolegom, koliko je uopće korisno ili čak štetno piti te jeftine sintetičke multivitamine "iz supermarketa". Zbog dijete (cikliranje UH, definicija malo duža) vjerovatno neunosim hranom dovoljno vitamina, voće mi u dijeti nije na programu (osim limuna koji pijem sa zelenim čajem).

    Da li imate neku preporuku multivitaminskih dodataka iz prirodnih izvora, dakle ne ovi sintetički jeftini. Nešto na eko bazi, prirodno, tibet, himalajski gurui i te fore (zezam se malo, znači nešta prirodno, znam da imaju nekakvi preparati ali više se nesjećam kak se to zove).

    Leave a comment:


  • Mamlaz
    replied
    Re: Vitamini

    ja imam alpha men vitamine uzimam samo 2 tablete ujutro poslje dorucka nevidm razloga sta ce mi 4 kad u dvije tablete ima i po 5000 % dnevne doze i slicno a i duže mi traje tako

    Leave a comment:


  • FcB
    replied
    Re: Vitamini

    sastojci su manje vise isti kao sto pise u podacima u proizvodu, ali to su podaci za dvije tablete alpha mena i 1 tabletu natrola

    alpha men ima 240 tableta
    natrol ima 60 tableta
    buduci da su 2 alphamenove tablete kao jedna natrolova- ispada kao da alpha mena ima duplo vise (u vitaminima)
    ili jednostavnije - 1 tableta alpha mena vrijedi 83 lipe, dvije 1,66 lipa, dok jedna natrena vrijedi 2kn
    a 2kn su skuplje od 1,66kn

    naravno, to sto pise da se konzumiraju 4 tablete dnevno nema veze
    jer mozes i smanjiti alphu na dvije tablete dnevno i konzumiras vitamine u istoj količini kao jedna tableta natrena
    i obrnuto

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: Vitamini

    Natrol 60 kapsula 120 kn, alpha men posto se uzima 4 tabletice dnevno za 60 dana je potribno pakiranje od 240 tabletica, sta kosta 200 kn.

    Sastojci vise manji isti, pod vise manje mislin da na nekim sastojcima je natrol jaci, na drugima je AM.
    Nevidin razloga zasto bi bio isplativiji od natrola, osim ako se zeli izricito jaca doza vitB ( jucer sam usporedjivao, kolko se sjecam AM je imao nesto vise vitB od natrola...)


    Sent from my Petit Beurre

    Leave a comment:

Working...
X