Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

    nije pravi dio foruma za ovo pitanje ali koji onda uzet da nije više od 250kn i da je dobar za početnike i za one koji teže dobivaju masu

    Comment


    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

      pa uzmi bilo koji ispod 250kn...a masa se dobiva u kuhinji a ne preko praskova

      Comment


      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

        Originally posted by AmazingHulk View Post
        nije pravi dio foruma za ovo pitanje ali koji onda uzet da nije više od 250kn i da je dobar za početnike i za one koji teže dobivaju masu
        uzmi bilo koji, svaki je dobar za pocetak, malo probaji razlicite pa vidi koji ti odgovara, pro nutrition i gold whey su po meni najbolji
        500g ce bit dosta za pocetak, 11-12 treninga pa vidi kako ce ti odgovarat

        Comment


        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

          kelly vidim da si online pa da te pitam jel se moze od same glukoze udebljat.. neznam bas puno o tim suplementima pa se nemoj ljutit ak sam nes krivo napiso unaprijed HVALA

          Comment


          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

            Originally posted by Berislav View Post
            kelly vidim da si online pa da te pitam jel se moze od same glukoze udebljat.. neznam bas puno o tim suplementima pa se nemoj ljutit ak sam nes krivo napiso unaprijed HVALA
            Udebljat se može od bilo koje hrane. Deblja se od viška kalorija iz bilo koje hrane.

            Pojasni malo pitanje...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

              kupio sam si onu glukozu id dma u prahu...i sad mislim to popit poslije treninga...znam da bi trebo i whey al starci mi nedaju posto nisam punoljetan... jel bi bilo sta od sam glukoze na masi il necemu?

              Comment


              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                Originally posted by Berislav View Post
                kupio sam si onu glukozu id dma u prahu...i sad mislim to popit poslije treninga...znam da bi trebo i whey al starci mi nedaju posto nisam punoljetan... jel bi bilo sta od sam glukoze na masi il necemu?
                Nakon treninga popij oko 30g glukoze i trči kući jesti P+UH obrok.
                Idealno je nakon treninga popiti whey i glukozu, ali ako nemaš whey bolje je popiti i samu glukozu nego ništa.

                Šta za tebe znači debljanje?
                Moraš razlučiti dobijanje sala od dobijanja mišića, tako da mi riječ debljanje uopće ne koristimo.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                  hvala puno!! jel mi mozes sam pojasnit u sta se ovo podrazumijeva "P+UH obrok".

                  Comment


                  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                    Malo kreni čitati portal i forum tamo gdje piše o prehrani. P (protein), UH (ugljikohidrat), M (mast).
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                      http://www.building-body.com/forum/s...kelly-prehrana
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                        Hvala puno !

                        Comment


                        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                          need help

                          u zadnje vrijeme mi se desi da nakon PWM-a osjecam jaku mucninu, apetita onda nakon toga nemam, pa prvi obrok odradim na silu
                          odjednom je pocelo prije mozda i mjesec dana vec.
                          Sto se ne desava svaki put, juce je bas bilo gadno..dok danas nakon treninga ledja sve OK,..pa imam osjecaj da mi glukoza zasmeta tad ?

                          inace bude mjerica glukoze, eventualno malkice preko na nogama i ledjima,..al opet mislim da s obzirom i na masu i intezitet treninga ne bi trebalo da bude puno, jos kad uzmem uobzir da sam ranije uzimao i mjericu ipo nakon treninga.
                          sad,..dal je moguce da je zbog glukoze ?
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                            meni dok sam na masi,znaci dok nisam gladan non stop nakon pwma koj mi je whey plus vitargo a gore je bilo nakon glukoze, to da mi nije muka al sam gro sit..vj i zato kaj jedem sat sat ipo prije treninga ..

                            Comment


                            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                              ja sad na masi uzimam dosta manje glukze nego na prosloj masi,..prije mi nije smetalo,..al sad odjednom pocelo, i bas los budem nakon toga, sto mi se nije desavalo niakd
                              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                              http://www.staying-fit.net/

                              Comment


                              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                                Originally posted by Songoku View Post
                                meni dok sam na masi,znaci dok nisam gladan non stop nakon pwma koj mi je whey plus vitargo a gore je bilo nakon glukoze, to da mi nije muka al sam gro sit..vj i zato kaj jedem sat sat ipo prije treninga ..
                                Koliko obroka imaš prije treninga? Ja trening odradim 3, nekad i 4 sata nakon doručka koji je kaloričan i miks svega i svačega, s time da u međuvremenu maznem 100 g piletine, i nema frke s apetitom kod sljedećeg obroka, dok ako bih vježbao ranije, nisam osječao glad nakon treninga.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X