Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

    imam cca 4 obroka prije treninga..i trenutno su svi obilni da obilniji ne mogu ahha al sigurans am da je problem u malim razmacima klope oko treninga jer obrok kruti 1-1,5h prije treninga trening od cca 1h pwm i za sat vremena slijedi taj kruti koj nemam neki sad apetit *****i..

    Comment


    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

      Slažem se, budući da se taj obrok vjerojatno ni ne stigne razgraditi kako spada u želucu uslijed intenzivnog treninga koji je ubrzo nakon njega.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

        definitivno ..imam osjecaj da u ovoj fazi mi se hrana tek pocne razgradjivat dok spavam

        Comment


        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

          To je masa - trpaj koliko ide i kada više ne ide onda još malo!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

            budem:d i nakon defke poslije tog nikad vise na mrcinsku masu!hahaha

            Comment


            • whey+glukoza

              naime, svaki put kada poslije treninga popijem ovakav shake dobijem proljev.

              i to stavim mjericu wheya i mjericu glukoze. kada pijem sam whey nista ne bude.

              ima li kakve veze ako to razmutim u malo vode? ili popijem prenaglo(pijuckam oko 5 min, slina(bla, bla)).

              neznam zasto mi toliko smeta taj secer. radi se o traubencukeru(glukozi(dekstorzi)) iz dm-a.

              neko ima ideju? da ga pocnem piti u litri vode tokom treninga taj secer(tako radi repka iz rukometa)?
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: whey+glukoza

                Hm, čudno je to...ja nisam imao takvih problema... Možeš sa grožđicama umjesto glukoze!
                If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                Comment


                • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                  I ja jedem grožđice umjesto šećera trenutno! Taman grickalica nakon treninga.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                    dida zbog istih problema ili?? koliko pojesti? saku grozdica?
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                      Ma ne nego čisto jer su mi fine pa guštam u grickanju.

                      A grožđice imaju jedno 60% šećera. Dakle, stotinjak grama pojedeš. To ti je nekoliko šaka.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                        Pozdrav svima . Ja sam pocetnik treniram tek oko 6 mjeseci i to kod kuce imam 15 godina zanima me ovo vezano za dextrozu kazu da se pije posle treninga sa nekim proteinom , e sad da li bih ja u svoje godine smio pit dextrozu posto kazu da moze da izazove dijabetes i posto ne pijem nikakve proteine u prahu jer ne zelim jos uvijek, zanima me ako bih vec smio da pijem dextrozu da li bi to smio sa nekim drugim izvorom proteina recimo da obarim jaje pa ono bjelance ili tako nesto. i jos samo jedno pitanje da li se od dextroze moze nabaciti masa jer je emni stvarno potrebna visok sam 168 cm i imam 48 kg. Hvala unaprijed

                        Comment


                        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                          dex+protein poslje treniga,pricalo se puno na forumu o tome,procitaj malo

                          Comment


                          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                            Znam za to citao sam dosta ali me zanima posto imam tek 15 godina da li mi dextroza moze stetit? koliko grama ide na jedan kg tjelesne tezine, i da li se moze piti uz neki drug izvor proteina a da to nije whey? Hvala unaprijed

                            Comment


                            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                              http://www.building-body.com/Ugljiko...-odabrati.html

                              Sve piše

                              Comment


                              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                                I jos nesto da li se dex moze naci u obicnim apotekama ili prodavnicama zdrave hrane

                                Comment

                                Working...
                                X