Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

    pa onda pojedi čokolade ili nešto.

    maltodextrin je kompleksni UH ali ima svojstva i "ponaša" se kao jednostavni. znači korist od njega je jedino poslje treninga
    Znoj štedi krv

    Comment


    • Re: glukoza

      Danas gledao u dm-u, imaju samo dex u obliku bombona, 100g - 7kn. Moram tražiti i dalje....

      Comment


      • Re: glukoza

        jel na defki smanjujete ili potpuno izbacujete grožđani u pwm?

        ja sam ga smanjio postepeno sa mjerice i pol na mjericu... znaci sa 60g na 45g.... zanima me treba li ga potpuno izbacit?
        There is a price to pay for everything you gain.

        Comment


        • Re: glukoza

          Ako ti dijeta vec dopusta UH (nezz na kakvoj si dijeti) onda ih iskoristi sto je vise moguce upravo onda kad je najbitnije a to je dorucak, PWM i prije treninga/poslije treninga.
          Stavljas koliko mislis da ti je potrebno i koliko si jak trening odradio, samo pazi da ne pretjeras i to je to. Stavljaj npr.45g pa vidi kako kg idu, lako jos smanjis ako dode potreba za tim.
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: glukoza

            nema potrebe za potpunim izbacivanjem, kad dođeš na to da ti je izvor UH samo iz dextroze u PWM-u vidjet ces o cemu pricam
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: glukoza

              izvor uh su mi zobene i banana kod dorucka, nesto sitno uh u obroku prije treninga i glukoza u pwm.
              pretpostavio sam da nema potrebe potpuno izbacit, smao me zanimalo do koje mjere doći
              There is a price to pay for everything you gain.

              Comment


              • Re: glukoza

                a gle, ovisno na koju formu pucas i kakav ti je pristup, ja recimo ostavim sve UH za iza treninga kao pwm, znaci 150g riže, 100g int. kruha, 100g jagoda, ponekad banana i recimo od povrca uvijek paradajz ili krastavac, salata, trening ostavim za navecer i kad se ovako najedem ugodniji mi je san i puno se bolje osjecam i lakse trpim glad preko dana, zbilja treba biti fleksibilan u pristupu
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: glukoza

                  Znaci izbacio si u potpunosti glukozu iza treninga i PWM su ti riza, kruh itd?
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • Re: glukoza

                    S obzirom na različite odgovore, bi li preporučili početniku konzumiranje grožđica poslije treninga?

                    Pitam radi ovoga s fruktozom.

                    Trenutno ne koristim nikakve druge suplemente da bi nadomjestio glukozu (nema se para), a grožđice su mi i tako u prehrani iz jednog drugog razloga.

                    Trenutno pojedem nekih pola šake/šaku grožđica dnevno.

                    Comment


                    • Re: glukoza

                      Možeš naravno poslije treninga, ovako preko dana i nije preporučljivo.

                      Glukoza u DM-u ti je 12,13 kn 500g.

                      Comment


                      • Re: glukoza

                        Originally posted by mile View Post
                        Možeš naravno poslije treninga, ovako preko dana i nije preporučljivo.

                        Glukoza u DM-u ti je 12,13 kn 500g.
                        A što bi se dogodilo ako bi konzumirao glukozu poslije treninga i još tokom dana uzeo grožđice. Bi li to bilo previše "šećera" (ne radi debljanja, već radi dijabetesa)?

                        Comment


                        • Re: glukoza

                          Originally posted by bart5 View Post
                          A što bi se dogodilo ako bi konzumirao glukozu poslije treninga i još tokom dana uzeo grožđice. Bi li to bilo previše "šećera" (ne radi debljanja, već radi dijabetesa)?
                          Bez problema pojedi jos i te grožđice, dijabetes nastaje iz drugih razloga, da se ne pravim pametan, google
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: glukoza

                            Ima puno boljih stvari za jesti nego grožđice tijekom dana.

                            Comment

                            Working...
                            X