Announcement

Collapse
No announcement yet.

Muscletech - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rtorrent
    replied
    Re: Muscletech - iskustva

    Da li treba pauzirati ili zastititi jetru i bubrege ako se uzima anabolic vitakic od muscletecha duze vrijeme,u njemu ima svega aminokiselina,vitamina minerala,ljekovitog bilja.?

    Leave a comment:


  • Wolf1524
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Ma ja to pisem da malo uvjezbam sto to znaci.

    Leave a comment:


  • BlackdoG
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Originally posted by Joe
    Originally posted by Wolf1524
    ..dovoljno BCAA ( Branched Chain Amino Acids ) itd.
    daj please nemoj vise pisat puni naziv bcaa jer cu te prijavit na MUP (Ministarstvo unutarnjih poslova)
    sigurno on dobi od nekog lovu za to / il je popušil okladu pa sad mora to doživotno pisat jer u protivnome ne znam kak mu se to da stalno naglašavat

    Leave a comment:


  • Joe
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    ja nisam pio nano vapor, ali jedan frend je i veli da je zakon, da djeluje nakon 10 min i da mu je povecalo snagu za 20% te da je pump jos osjecao cijeli dan nakon treninga, ali isto tako veli da je barem malo jeftiniji onda bi ga opet kupio, a ovako je zadovoljan i sa attackom hehe

    Leave a comment:


  • Joe
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Originally posted by Wolf1524
    Po meni je bolji NO Shotgun od VPX - a i Perfomance Matrix od Reflex - a. Ne volim bas kad stavljaju ove " proprietary blend - ove ", premda je to mozda zbog konkurencije, ali opet meni poremeti sistem kada ne znam je li ima dovoljno BCAA ( Branched Chain Amino Acids ) itd.
    daj please nemoj vise pisat puni naziv bcaa jer cu te prijavit na MUP (Ministarstvo unutarnjih poslova)

    Leave a comment:


  • rtorrent
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    hvala ali ima li crack za kupi u hr jer ja inace narucujem marke m tech,gaspari i bsn

    Leave a comment:


  • SemaMare
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    ovo je skupo skroz, neisplati ti se, ima boljih stvari, reci mi samo sta ti je cilj,
    ako je pump u pitanju
    PHD- V max pump
    Sci mentor- Nitric Output
    Uboss-Anabolic Fusion

    a ako zelis pak i pump i izdrzljivost prava stvar je
    Revolutions - Crack

    Leave a comment:


  • Wolf1524
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Po meni je bolji NO Shotgun od VPX - a i Perfomance Matrix od Reflex - a. Ne volim bas kad stavljaju ove " proprietary blend - ove ", premda je to mozda zbog konkurencije, ali opet meni poremeti sistem kada ne znam je li ima dovoljno BCAA ( Branched Chain Amino Acids ) itd.

    Leave a comment:


  • rtorrent
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Originally posted by DanijelP
    Vrijedi probati ali postoje kod nas bolje stvari za bolje novce, samo treba znati a ne nasjedati marketingu!
    Oprostite,molim vas znam da nebi smio pisati ovdje ali nigdje nemogu naci dal u nano vaporu hardcore ,ima hormona ili sastojaka koji prirodnim putem dizu testosteron tipa tribulus?

    Leave a comment:


  • DanijelP
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    Vrijedi probati ali postoje kod nas bolje stvari za bolje novce, samo treba znati a ne nasjedati marketingu!

    Leave a comment:


  • majestic
    replied
    Re: Muscletech Hydroxycut X?

    mnogo pitas, mazni tabse pa nam javi, iskreno ja sam cuo da se jednom liku koza pocela susit i dobio je osip, nakon tjedan dana neka temperatura i povracanje, al on je hipohondar tako da nije bas mjerodavan pa mislim da se nemoras brinut.

    Leave a comment:


  • Šimun
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    isplativost je relativna i vise subjektivna... ako si zadovoljio sve osnove, od hrane i suplementacije, i imas nes viska, kupi... ja znam da ja ocu

    Leave a comment:


  • Stefan
    replied
    Re: NaNO Vapor od Muscletech-a: vaša mišljenja

    i na kraju da li je "pametno" i isplativo to kupiti???

    Leave a comment:


  • tommek81
    replied
    Re: Muscletech Hydroxycut X?

    ne korištenje i doziranje

    nego jel neko koristio već i jel valja šta

    Leave a comment:


  • igor
    replied
    Re: Muscletech Hydroxycut X?

    Di ćeš iskusnije od onog što ti preporuči proizvođač!

    Leave a comment:

Working...
X