Announcement

Collapse
No announcement yet.

Muscletech - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Muscletech - iskustva

    imam 18 god 182,3cm oko 65 kila cilj mi je dobiti na masi koristio sam vec neki amino fuel mass(twinlab) i nista mislio sam uzeti cell tech creatin čuo sa da je dobar,on kosta nekih 520kuna kod mene ili da kupim npr. neki od ovih mega geiner 3100,hyper mass 5000,ultra mass 35 od BIOTECHA koji isto kostaju ali ih vise dodje u pakovanju oko 3kile 520kuna i te mi je proiz,savjetovao jedan bilder
    ako je netko ima iskustva sa celltechom molim da napise da li je on stvarno tako dobar ili ako netko zna nesto o ovim biotech proiz. da napise

    Comment


    • #62
      Re: Muscletech - iskustva

      Here we go again
      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

      Comment


      • #63
        Re: Muscletech - iskustva

        Uhvati se tanjura i vilice, nećeš od dodataka dobit na kilaži ako ti je prehrana loša jer oni su samo nadopuna prehrani.
        Whey i glukozu uzmi za poslje treninga i udri po mesu, riži, jajima, tjestenini, kumpiru, tunjevini, zobenim...... jer imaš premalo kila
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #64
          Re: Muscletech - iskustva

          Originally posted by nake
          imam 18 god 182,3cm oko 65 kila cilj mi je dobiti na masi koristio sam vec neki amino fuel mass(twinlab) i nista mislio sam uzeti cell tech creatin čuo sa da je dobar,on kosta nekih 520kuna kod mene ili da kupim npr. neki od ovih mega geiner 3100,hyper mass 5000,ultra mass 35 od BIOTECHA koji isto kostaju ali ih vise dodje u pakovanju oko 3kile 520kuna i te mi je proiz,savjetovao jedan bilder
          ako je netko ima iskustva sa celltechom molim da napise da li je on stvarno tako dobar ili ako netko zna nesto o ovim biotech proiz. da napise

          ma druze celltech to je preskupo i prehvaljeno kao i ostali musletech proizvodi, a biotech to ti je sinonim za nekvalitetu
          nista bez dobre ishrane,
          i dosta procitaj na forumu vidi sta ostala raja uzima,
          svako ziv ce ti rec whey, dextroza, a vidim da raspolazes sa preko 1000 kn , za te pare mozes sebi nabavit dodataka ishrani da glava zaboli i dobre zalihe, a ne te brlje,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #65
            Re: Muscletech - iskustva

            Originally posted by SemaMare
            Originally posted by nake
            imam 18 god 182,3cm oko 65 kila cilj mi je dobiti na masi koristio sam vec neki amino fuel mass(twinlab) i nista mislio sam uzeti cell tech creatin čuo sa da je dobar,on kosta nekih 520kuna kod mene ili da kupim npr. neki od ovih mega geiner 3100,hyper mass 5000,ultra mass 35 od BIOTECHA koji isto kostaju ali ih vise dodje u pakovanju oko 3kile 520kuna i te mi je proiz,savjetovao jedan bilder
            ako je netko ima iskustva sa celltechom molim da napise da li je on stvarno tako dobar ili ako netko zna nesto o ovim biotech proiz. da napise

            ma druze celltech to je preskupo i prehvaljeno kao i ostali musletech proizvodi, a biotech to ti je sinonim za nekvalitetu
            nista bez dobre ishrane,
            i dosta procitaj na forumu vidi sta ostala raja uzima,
            svako ziv ce ti rec whey, dextroza, a vidim da raspolazes sa preko 1000 kn , za te pare mozes sebi nabavit dodataka ishrani da glava zaboli i dobre zalihe, a ne te brlje,
            pa koji je sad whey najbolji kakvi su weiderovi whey proizvodi i mozes li mi pojasnit tu dextrozu za sto je dobra jel vecina proizvođača ima u ponudi i tako

            Comment


            • #66
              Re: Muscletech - iskustva

              Prijatelju imas teme pod sticky i tamo imas dosta informacija kao i na portalu stoga se sam potrudi i procitaj jer se o tome vec pricalo xxx puta.
              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

              Comment


              • #67
                Re: Muscletech - iskustva

                sve sto je ultra super ....nije dobro

                Comment


                • #68
                  Re: Muscletech - iskustva

                  Originally posted by rtorrent
                  sve sto je ultra super ....nije dobro
                  Ne vrijeti to bas za sve.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Muscletech - iskustva

                    istina

                    Comment


                    • #70
                      Re: Muscletech - iskustva

                      Koliko dugo mogu uzimati cell tech...i kolika mi je pauza iza?dali ima faze odmaranja kao i monohidrat ili..

                      Comment


                      • #71
                        Re: Muscletech - iskustva

                        Originally posted by Bizo
                        Koliko dugo mogu uzimati cell tech...i kolika mi je pauza iza?dali ima faze odmaranja kao i monohidrat ili..
                        ja bih ti preporucio da ga pijes u fazi mase znaci jedno 2mj a u fazi odrzavanja whey+dex
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • #72
                          Re: Muscletech - iskustva

                          Kako koristiti Nitro-Tech whey da li da uzmem 2 mjerice u 300ml vode i promijesam žlicom ili? ,nisam nikad koristio nista slično pa neznam

                          Comment


                          • #73
                            Re: Muscletech - iskustva

                            Originally posted by nake
                            Kako koristiti Nitro-Tech whey da li da uzmem 2 mjerice u 300ml vode i promijesam žlicom ili? ,nisam nikad koristio nista slično pa neznam
                            40g wheya + 50g-60g glukoze u vodu, nebitno jeli 300ml ili 500ml vode i to sve skupa izmučkaš u shakeru ako imaš i popiješ odmah poslje treninga.
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Muscletech - iskustva

                              prijatelju a jbg neznam ti ja sta ti je ta glukoza nemam to najvjerovatnije,moze bez tog i da li da pijem i prije treninga whey,pozdrav

                              Comment


                              • #75
                                Re: Muscletech - iskustva

                                Ajde uhvati se malo čitanja po forumu, u par dana ćeš savladati osnovne stvari bez problema jer neznaš još ni osnove. Whey uzmi ujutro s zobenim pahuljicama u prvom obroku i poslje treninga. Glukoza je važna poslje treninga, a zašto to ostavljam tebi da istražiš po forumu.
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X