Announcement

Collapse
No announcement yet.

L - arginin djelovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L - arginin djelovanje

    sta mislite o kombinaciji ove dvije aminokiseline...mislim na gotov suplement. Da li je iko koristio...

    konkretno u vidu imam weiderov proizvod l-arginin i l-ornitin....

    ... da ne otvaram vise tema, odma cu ovde pitati, sta mislite o tribulusu...koliko koristi od njega ima...s obzirom da je testosteron u ovom sportu ( a i inace) od prevelikog znacaja...i da mu razina drasticno opada tokom intenzivnih treninga
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

  • #2
    Re: arginin + ornitin

    Za tribulus sam negdje čitao da je čisto bacanje novaca. Davali su mislim miševima višestruko veće doze i razina testosterona se nije pomakla. To je logično jer ako si mlad i zdrav muškarac kojemu je razina testa na 100% ništa ti ne može povećati razinu preko tvog prirodnog maksimuma. Jedino ako ti je zbog nečega razina narušena onda možda....
    Po meni čisto bacanje para.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #3
      Re: arginin + ornitin

      pa i ja sam to procitao, na jednom forumu..pa zato i pitam...

      a arginin-ornitin, navodno u kombinaciji uticu na pojacano lucenje hormona rasta..
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #4
        Re: arginin + ornitin

        Originally posted by Da_Mask
        pa i ja sam to procitao, na jednom forumu..pa zato i pitam...

        a arginin-ornitin, navodno u kombinaciji uticu na pojacano lucenje hormona rasta..
        Sve je to upitno koliko podiže razinu hormona.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: arginin + ornitin

          Originally posted by Da_Mask
          pa i ja sam to procitao, na jednom forumu..pa zato i pitam...

          a arginin-ornitin, navodno u kombinaciji uticu na pojacano lucenje hormona rasta..
          hormon rasta se luči ciklički i na njega utječe puno parametara između ostalog i prisutnost arginina, dovoljno sna, mišićni rad...

          za ornitin nisam siguran da utječe na hormon rasta, on je u organizmu bitan za metabolizam bjelančevina (u detoksikaciji) i preporuča se sportašima koji uzimaju u prehrani puno proteina... potrebno ga je uzimat u malim količinama jer on ionako recirkulira (ponovno se upotrebljava)
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            L - arginin djelovanje

            kolike doze unosite ove aminokiseline ja smatram da je to pored glutamina jako bitna aminokiselina ja sam unosio naknadno 2-3 grama u tekucem obliku i osjetim kad neuzimam naknadno ovu aminokiselinu.

            Comment


            • #7
              Re: L - arginin djelovanje

              koja je cijena toga?
              ja sam razmisljo, ali dosad nisam uzimo...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #8
                Re: L - arginin djelovanje

                Bilo je riječi o argininu i došli smo do zaključka da je nepotrebno
                svako uzimanje u suplementu jer ga tijelo proizvodi u dovoljnim količinama.

                BCAA je povrh svega zakon.
                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                Comment


                • #9
                  Re: L - arginin djelovanje

                  proizvodi ga koliko je potrebno ukoliko treniras slabim intenzitetom ja uvijek kada ga uzimam u vecim dozama osjetim pobudnost i zelju za iscrpljivanjem inace djeluje na taj nacin da omogucava agresivnije treninge ta aminokiselina je uvelike zastupna za zadrzvanje dusika u misicnim stanicama i zato mi je neprihvatljivo kad vidim da netko kaze to je bezveze. Cini mi se da SNI ima cisti L arginin cijena 155 kn 1 tableta 1 gram arginina, roknes 5-6 dnevno i miran si.

                  Comment


                  • #10
                    Re: L - arginin djelovanje

                    kolko tbt?
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #11
                      Re: L - arginin djelovanje

                      ispravka nije SNI nego Natrol 90 tbl 155 kn ima u heliksu ima i biotech arginin posebno al to nebi preporucio inace multipowerove arginin ornitin lisin tekuce ampule su jako dobre samo skupe

                      Comment


                      • #12
                        Re: L - arginin djelovanje

                        sad je weider dao na tržište svoj l-arginin mislim da je 200 kn al nezzz kolko tableta mislim da 180
                        Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                        Comment


                        • #13
                          Re: L - arginin djelovanje

                          eto to nisam znao vjerovatno i nema u ponudi u heliksu

                          Comment


                          • #14
                            Re: L - arginin djelovanje

                            Originally posted by spartak
                            eto to nisam znao vjerovatno i nema u ponudi u heliksu
                            nema nema još al biti će nema ga ni u sport shopu u kojem ja kupujem to je sad novo izašlo isto kao i muscle freak i pakiranja glutamina i kreatina za istu cijenu sa 100 grama gratis
                            Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                            Comment


                            • #15
                              Re: L - arginin djelovanje

                              a taj muscle freak prijatelj moj ga je uzimao kaze da je jako dobra stvar to je u biti pojacivac dusika NO boster razmisljao sam probati taj

                              Comment

                              Working...
                              X