Announcement

Collapse
No announcement yet.

Citrulin Malat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citrulin Malat

    Zanima me postoji li cisti pure Citrulin Malat kao suplement na trzistu,
    osim sto ga nekim djelom ima u "The Nitro" proizvodu The Nutritiona.

    Ovo je nova pojava u BodyBuildingu.
    Osobno ga jos nisam koristio, no kako su ga opisali nezamjenjiv je.
    Bolji od Kreatina.
    Jedva cekam da se suplemnat pojavi u HR pa sto prije ga narucim.
    "The Nutrition" jedini proizvodi ovaj proizvod:

    Citrulin malat

    Poslije kreatina je na tržište konačno opet došao proizvod, koji će napraviti revoluciju u treningu. Od profesionalnih bodibildera, pa do početnika - svi su zadovoljni fantastičnim efektom tog najnovijeg super sastojka, koji iz prosječnog treninga napravi fenomenalnu vježbu - prvi put će vam izgledati, da u teretani nema dovoljno utega, da bi potešili vašu želju, zanos i eksploziju snage i energije.

    Citrulin malat povećava nivo azotovog oksida, što ubrzava pritok krvi i kisika u mišiće i dovodi im velike količine glukoze potrebne za intenzivan trening. Pored toga igra ključnu ulogu kod proizvodnje ATP-a i fosfokreatina, a istovremeno povećava aerobnu izdržljivost, smanjuje skupljanje mlečne kiseline u mišićima i ubrzava regeneraciju. Zbog svih tih osobinaje odlično sredstvo za svakog ozbiljnog sportaša, koji želi bolje trenirati, više vremena, sa većim intenzitetom i da se najbrže regenerira.

    Taurin je dokazano efikasno sredstvo, koji ima puno pozitivnih osobina. Slično kao kreatin veže puno vode u mišićne ćelije, što povećava njihovu zapreminu i snagu. Za bodibildere i sve, koji žele povećati mišićnu masu, je to odličan sastojak, jer povećana hidracija u mišićima povećava sintezu bjelančevina,a mišići dobiju fantasičan osjećaj »napumpanosti«.
    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

  • #2
    Re: Citrulin Malat

    Citrulin malat je fantastičan proizvod i naravno imamo ga u ponudi.
    http://www.building-body.com/shop/produ ... -_60_tabl/

    Comment


    • #3
      Re: Citrulin Malat

      Originally posted by SlySter
      Citrulin malat je fantastičan proizvod i naravno imamo ga u ponudi.
      http://www.building-body.com/shop/produ ... -_60_tabl/
      OX Shock je citrulin malat, to nisam znao. Ali je proizvod u tabletama.
      u 3 grama CMa po obroku je dosta..?
      Ma, svjedno cu probat uzeti jedno pakovanje. Mozda tijelo izvuce vise toga nego iz kreatina.
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #4
        Re: Citrulin Malat

        Slyster - hitno: Je li ispravno uzmati tablete kako pise na pakovanju pise za OX_shock Dusicni Osksid tabletu, buduci da asm se skinuo sa Creatina
        Pise na pakovanju 3 tablete dnevno, ujutro na prazan zeludac i pola sata prije treninga, nadam se da tako koriste i drugi?
        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

        Comment


        • #5
          Re: Citrulin Malat

          Poslije kreatina je na tržište konačno opet došao proizvod, koji će napraviti revoluciju u treningu. Od profesionalnih bodibildera, pa do početnika - svi su zadovoljni fantastičnim efektom tog najnovijeg super sastojka, koji iz prosječnog treninga napravi fenomenalnu vježbu - prvi put će vam izgledati, da u teretani nema dovoljno utega, da bi potešili vašu želju, zanos i eksploziju snage i energije.
          bljuje mi se.

          Comment


          • #6
            Re: Citrulin Malat

            Originally posted by Todd_the_Wraith
            Slyster - hitno: Je li ispravno uzmati tablete kako pise na pakovanju pise za OX_shock Dusicni Osksid tabletu, buduci da asm se skinuo sa Creatina
            Pise na pakovanju 3 tablete dnevno, ujutro na prazan zeludac i pola sata prije treninga, nadam se da tako koriste i drugi?
            Ispravno je uzimati ih ovako.

            Comment


            • #7
              Re: Citrulin Malat

              Originally posted by Marijan
              Poslije kreatina je na tržište konačno opet došao proizvod, koji će napraviti revoluciju u treningu. Od profesionalnih bodibildera, pa do početnika - svi su zadovoljni fantastičnim efektom tog najnovijeg super sastojka, koji iz prosječnog treninga napravi fenomenalnu vježbu - prvi put će vam izgledati, da u teretani nema dovoljno utega, da bi potešili vašu želju, zanos i eksploziju snage i energije.
              bljuje mi se.
              Marketing...
              Ali sve u svemu citrulin malat je učinkovit.
              Ne toliko da če izlječiti rak i nabacati 50 kila mišića u dva tjedna ali djeluje.
              Naravno ako ga pomiješamo sa malo Arginina još je bolje.

              Comment


              • #8
                Re: Citrulin Malat

                ma ono, da, proizvod je čak čist ok, al nebi ga kupio samo zbog tog senzaciolizma.

                Comment


                • #9
                  Re: Citrulin Malat

                  Neznam bas, slabo ima tog Citrulin-malata u tim tabletama.
                  Progutam pola sata prije treninga jednu. Jedva da napravim osam serija po 10 komada na
                  Bench-pressu sa 70 kg teretom. Opadam na snazi nakon 5 serija, ali ipak s nesto muke napravim jos+3 serije..

                  Isprobao sam podosta preparata, od svega najvise mi djeluju BCAA-u prahu.
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #10
                    Re: Citrulin Malat

                    jesi probo supercharge od labrade?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Citrulin Malat

                      Ne razumijem mentalni sklop nekih ljudi,pa kako možeš piti nešto ako ne znaš ni kako se to uzima?
                      Todd,pa na kutiji ti PIŠE da se pije tri tablete dva puta na dan s tim da je jedan od ta dva puta prije treninga.
                      Dakle dnevno šest tableta ne jedna prije treninga.
                      Ako treniraš u recimo sedam piješ TRI ujutro i TRI prije treninga.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Citrulin Malat

                        Originally posted by Marijan
                        jesi probo supercharge od labrade?
                        Da taj sam prah trosio jos od ljeta mi ostalo za bacit.

                        Originally posted by SlySter
                        Ne razumijem mentalni sklop nekih ljudi,pa kako možeš piti nešto ako ne znaš ni kako se to uzima?
                        Todd,pa na kutiji ti PIŠE da se pije tri tablete dva puta na dan s tim da je jedan od ta dva puta prije treninga.
                        Dakle dnevno šest tableta ne jedna prije treninga.
                        Ako treniraš u recimo sedam piješ TRI ujutro i TRI prije treninga.
                        Da, izgleda da je tako. Sad citam "3 tablete 2xdnevno". [3000 mg puta 6 tabl. ]
                        Onda je to ukupno 18 grama Citrulinovog-malata dnevno.
                        * Zato, sto-prije na web-shop stavite neki proizvod Citrulina u prahu, pa da se mozemo fiksati drito sa njime, hocu reci, uzimat ga bar 3 x 10 grama dnevno (tako nesto)
                        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                        Comment


                        • #13
                          Re: Citrulin Malat

                          Dosao sam do jednog zakljucka:
                          Smatram da si najprije tijelo (organizam) mora napraviti zalihu citrulina,
                          kako bi se poslije nekog vremena moglo znatnije iskoristiti. (Vrlo slicno kreatinu)
                          I tada nastaviti normalno uzimati ga dnevno dva puta po 3 tablete.
                          Toliko.
                          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                          Comment


                          • #14
                            Re: Citrulin Malat

                            Planiram uzeti citrulin malate i beta-alanin ima li netko kakvog iskustva sa tim ???

                            Razmisljao sam uzet i arginin pošto sam kreatin pripremio prije tako na napravim sebi svoj neki pump nekako mi se ne svidja ovo sto sam cesto citao da kada zagrabis iz kutije gotvog pumpa cesto se zna desit da uzmes nekad vise nekad manje nekog sastojka a bude ih vise pomjesanih unutra.
                            Idem uskoro na masu pa se pripremam malo ali prije nego narucim ovo zanima me ima li netko iskustva sa ovim ????
                            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                            Comment


                            • #15
                              Re: Citrulin Malat

                              Ako planiras uzet citrulin malat, nema potrebe uzimati arginin, to je u biti jedna te ista stvar.
                              Prosle godine san sam sebi iskemija pre workout i bia je sasvim jednostavan: kreatin, beta alanin, kofein. To su mi bili najbolji treninzi ikad.

                              Za beta alanin iman samo rijeci hvale, pazi samo sa doziranjem, trnci mogu bit zajebani ako pretjeras. Eventualno bi na tvom mistu jos ubacia kofein, pogotovo ako nemas obicaj pit kavu. A za citrulin cu i ja sad vidit, taman mi je danas stiga paket i opet miksan isti preworkout, uz dodatak citrulina...

                              Comment

                              Working...
                              X