Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

    Zanima me kako točno djeluju pojačivači testosterona,kako se uzimaju, i od koliko godina bi bilo sigurno početi sa time?
    "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

  • #2
    Re: Pojačivači tesosterona

    ako mislis na stvari tipa tribulus terrestris i slicno,to dođe u obliku tableta.ne sadrze testosteron (kao sto mnogi neupuceni misle) nego određene sastojke koji,tako reći,signaliziraju tijelu da luči više testosterona.ne vidim svrhu uzimanja prije kasnih 20-ih (ili kad vec pocne opadati razina testosterona u muskarca,nisam siguran) drzi se osnova
    Eat,lift,sleep...repeat until massive.

    Comment


    • #3
      Re: Pojačivači tesosterona

      Originally posted by Hawragh
      ne vidim svrhu uzimanja prije kasnih 20-ih
      Slažem se, teenageri su puni kao brod...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pojačivači tesosterona

        evo i ja potvrđujem suglasnost s ekipom, ja čak ne bi uzimao prije 30-te

        Comment


        • #5
          Re: Pojačivači tesosterona

          Ma ok. Nebi ja uzimao,nemojte krivo svatiti. Samo me zanimalo. Ja znam jednog lika u našoj teretani oko 28-30 god. ima i pio je tribulus i dobio je kao neke dobre mišiće od toga. I jedan od 40-ak god. to stalno kupuje ali na njemu se ne primjeti da mu to baš djeluje. To on više za bolji sex,ja bi rekao.
          "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

          Comment


          • #6
            Re: Pojačivači tesosterona

            ma ni jedan dodatak prehrani ne daje neku jasnu vizualnu promjenu osim kreatina kada ga se koristi u kurama.....sve zaslužno za vizualnu promjenu koja se jasno može viditi golim okom je isključivo plod treninga i prehrane ili AAS-a....

            nemoguće je piti tribulus ili proteine a da kažeš da si narastao zbog njih od kako treniraš...

            Comment


            • #7
              Re: Pojačivači tesosterona

              evo baš sam malo prije čitao o tome kako je tribestan od one bugarske tvrtke najbolji, vidio sam od biotecha jeftiniji, al nije toliko dobar??
              ako se počne prerano uzimat jel može imat negativnih posljedica?
              "At least one time in your life, train with the will to die." Enson Inoue

              Comment


              • #8
                Re: Pojačivači tesosterona

                evo ti iskren govor,svi ti pojacivaci testa su bezveze,vise mozes povecati test putem dobre prehrane i treninga!to je izmisljeno samo za one koji se boje uzimati aas pa igraju na tu markentisku izmisljotinu...sta ce vam to!?
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • #9
                  Re: Pojačivači tesosterona

                  Ma test se prirodno ne diže samo suplementima, već i stilom života itd. Stres, tj povećani kortizol smanjuje prirodne razine testa..itd. Ove biljke za prirodno povećanje testa ne bi trebale biti opasne. Uostalom piše na pakovanju kako i koliko.
                  Povećanje Testosterona putem prehrane i suplemenata
                  viewtopic.php?f=62&t=3812

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                    Tribulus bi donekle i imao smisla ako nam je zbog nekog razloga narušena prirodna razina testosterona. Ali kod zdravih i mladih muškaraca kojima je testo na vrhuncu nema smisla.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                      el bi bilo nekih negativnih posledica od trubulusa ?
                      1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
                      Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
                      Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
                      Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                        Originally posted by BFS1994
                        el bi bilo nekih negativnih posledica od trubulusa ?
                        A šta ti je to " trubulus"

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                          Originally posted by Zoki
                          Originally posted by BFS1994
                          el bi bilo nekih negativnih posledica od trubulusa ?
                          A šta ti je to " trubulus"
                          Jel bilo teško zaključit da je nastala greška pri pisanju jer su na tipkovnici slova "u" i "i" jedno karaj drugoga??
                          A ja vjerujem da bi moglo poremetit malo stvaranje prirodnog testosterona,uzimanjem velikih količina tribulusa u mladoj dobi.
                          Neka me netko ispravi ako griješim.
                          "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                            Originally posted by rkamenski
                            Originally posted by Zoki
                            Originally posted by BFS1994
                            el bi bilo nekih negativnih posledica od trubulusa ?
                            A šta ti je to " trubulus"
                            Jel bilo teško zaključit da je nastala greška pri pisanju jer su na tipkovnici slova "u" i "i" jedno karaj drugoga??
                            A ja vjerujem da bi moglo poremetit malo stvaranje prirodnog testosterona,uzimanjem velikih količina tribulusa u mladoj dobi.
                            Neka me netko ispravi ako griješim.
                            Ma ja sam mislio da je to autobus koji je istruo

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako točno djeluju pojačivači testosterona, kako se uzimaju?

                              rkamenski imaš 18 godina, ti si prepun svih potrebnih hormona i ne trebaš razmišljati o glupostima. Treba ti samo dobra prehrana, dobar trening i dovoljno sna. Pa nema ništa preko noći dečki moji.
                              Još će ovi klinci početi piti viagru...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X