Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tribulus Terrestris (Tribestan)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Haha a showa...

    Premijume super ti je potpis.
    Sad je panika posto se ljeto priblizava. Svi zele nabit misicnu masu i ono najvaznije, izgubit masne naslage kako bi se vidio 10pack
    Uvik korektan prema pocetnicima i onima koji ne znaju, volim pomoc, ali ovakvi skakavci po forumu su mi najdrazi Uzitak ... i da stvar bude gora za njih, lipo im kazes kako su novci baceni u vjetar, nakon cega krece ofanziva kako smo mi glupi i da nemamo pojma.

    Potpis je zakon
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #92
      Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

      Originally posted by sportsman View Post
      Pozdrav svima

      Ovako da skratim .

      18 godina , uzeo sam Testorage .

      Nikad prije nisam pio mislio sam da su to kapsule kao tablete da se piju, ali vidim da se prah treba razjediti s vodom.

      Odvartno je ali nema veze , samo recite kako se pije s koliko vode , kako vi pijete , itd .

      I molim vas bez sranja u tim ti godina to ne treba , imas dovoljno testosterona, itd, itd .

      Hvala !
      Ovo ti neće pomoći u podizanju testosternona ako ti je to cilj osim u slučaju ako ti je ispod normalne razine što je malo vjerojatno,Tako da bačene pare,kupi whey kreatin i sredi prehranu to ti je i vipe nego dovoljno.
      Last edited by explorer; 16-04-14, 23:36.

      Comment


      • #93
        Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

        pij kako pise na uputsvima

        Comment


        • #94
          Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Sad je panika posto se ljeto priblizava. Svi zele nabit misicnu masu i ono najvaznije, izgubit masne naslage kako bi se vidio 10pack
          Uvik korektan prema pocetnicima i onima koji ne znaju, volim pomoc, ali ovakvi skakavci po forumu su mi najdrazi Uzitak ... i da stvar bude gora za njih, lipo im kazes kako su novci baceni u vjetar, nakon cega krece ofanziva kako smo mi glupi i da nemamo pojma.

          Potpis je zakon
          Shvatit će momak polako da se preko noći ne postaje Schwarzeneger čak ni sa steroidima,a pogotovu ne nekakvim tribulusom.

          Comment


          • #95
            Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

            Originally posted by explorer View Post
            Shvatit će momak polako da se preko noći ne postaje Schwarzeneger čak ni sa steroidima,a pogotovu ne nekakvim tribulusom.
            Ne, nece shvatit jer vecina ljudi prihvaca samo ono sta zele cuti. Nazalost, ali tako je. Nakon nekog vremena ponovno ce se vratit glupostima.

            Ja cu ti dat svoj primjer. Meni ne treba dva puta govorit vec bi poslusao ljude koji znaju puno vise od mene. Treniram 4 godine, a dosao sam na forum prije 2 godine i pol godine s odredenim pitanjima. Naravno kao svaki pocetnik istezao sam bicepse/tricepse i zaj*ebavao se po izolacijama. Kelly je bio jedan od prvih koji me uputio prema osnovnim vjezbama nakon cega sam poceo biljezit fantasticne rezultate.
            Financijski situacija nije bila bajna. Morao sam birati izmedju treninga, zdrave i obilne prehrane i osnovne suplementacije ili opijanje, junk food, drogiranje i ostalo smece koje ide uz to. Da ne govorim kako zivim solo jos od prije nego li sam postao punoljetan i bez financijske podrske roditelja. Poceo izuzetno mrsav i sad sam jako zadovoljan onime sto sam postigao i grizem samo naprijed.

            Imas dvije kategorije. Oni koji ne znaju, a zele naucit i oni koji samo laprdaju i svi ostali su im krivi za svoje neuspjehe.
            Last edited by Premium.Better; 16-04-14, 23:53.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #96
              Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

              Tribulus mi nije djelovao ,ali Bulbine Natalensis djeluje,extrakt africke biljke ,povisiva T za 275 posto ako je pravi extrakt ,a smanjuje estrogen ,samo treba naci pravi ,jer ima lažnjaka tj većinom su lažnjaci .

              Comment


              • #97
                Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                Originally posted by Carl Wind View Post
                Tribulus mi nije djelovao ,ali Bulbine Natalensis djeluje,extrakt africke biljke ,povisiva T za 275 posto ako je pravi extrakt ,a smanjuje estrogen ,samo treba naci pravi ,jer ima lažnjaka tj većinom su lažnjaci .
                zato ti i mozes tjesteninu umjesto posnog.....tko zna cime se jos rokas. bitno da si ti nama objasnio da smo mi svi krivu

                Comment


                • #98
                  Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                  Što se tice ovog tribulusa objavio sam u svojoj temi sve, a pio sam i jos 2 suplementa koji su dodatno trebali djelovati i objavio rezultate porast testosterona je bio 0,05 % za 3 mj. Puno ili previše .... ????
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • #99
                    Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                    Hvala na retardiranim odgovorima .
                    You can have results or
                    you can have excuses .
                    You cannot have both .

                    Comment


                    • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                      Originally posted by Bronko View Post
                      zato ti i mozes tjesteninu umjesto posnog.....tko zna cime se jos rokas. bitno da si ti nama objasnio da smo mi svi krivu
                      nisam uzimao bulbine natalensis ,ali legalno se prodaje poput wheya i vitamina u cijelom svijetu ,nema kontraindikacija ,ali nisam na sebi probao ,samo citao studije na miševima jer na ljudima se ne rade studije ..
                      ja imam visok T ,ali nista veci od 18 godisnjeg mladića ,nemam T kao ljudi na dopingu ,nego samo najvise sto prirodno može netko imati ,ništa preko .

                      Comment


                      • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                        Originally posted by sportsman View Post
                        Hvala na retardiranim odgovorima .

                        Retardirano je tvoje pitanje, prije nego si ga postavio da si pročitao 30% onog što su ljudi pisali o tome bilo bi ti jasno.

                        To što ti je krivo jer ti je netko rekao istinu, a sad si ljut na druge zbog te istine jer postajes svjestan da si platio veliku nulu, ne krivi druge nisi prvi nit posljednji.

                        A što se tiče konzumacije zbog toga se ne dolazi na forum sve je objašnjeno na pakiranju.

                        Tražio si mišljenja dobio si ih.
                        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                        Comment


                        • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                          Originally posted by sportsman View Post
                          Hvala na retardiranim odgovorima .
                          u koji gym u mostaru ideš?
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                            Originally posted by sportsman View Post
                            Hvala na retardiranim odgovorima .
                            Evo kad hoćeš pravi odgovor ,pomješaj sa 3.84,5 dcl vode,mlake, 8.2 sekunde je optimalno mješati sa drvenom kašikom obavezno,testosteron nakon toga ruši zračni promet nad Hercegovinom,a u Mepasu uskoro šire ulazna vrata samo da ti možeš proć.

                            Comment


                            • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)



                              http://i.imgur.com/SYGwA97.gif
                              Attached Files
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: Tribulus Terrestris (Tribestan)

                                Jedino sto ste trebali reci je da se kapsule gutaju .
                                To mi nije bilo jasno jer sam vidio da se prah moze vaditi , pa sam mislio da ide u vodu .

                                Ja odo trenirat a vi pacenici nastaviti pisat gluposti po ovim forumima, sto vam je i smisao zivota, zar ne ?
                                You can have results or
                                you can have excuses .
                                You cannot have both .

                                Comment

                                Working...
                                X