Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaspari nutrition...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaspari nutrition...?

    Evo lutajuci nekim stranicama za suplemente naisao sam na tu nocvu marku koju koliko vidim svi hvale itd... sad sta vi mislite o tome..









    odite ako vas zanima imate na toj stranici i nutr. satstav i sve to.

  • #2
    Re: Gapari nutrition

    kolko sam ja upucen gaspari nutrition je dobra marka... mislim da imaju neki NO proizvod koji je medju jacim na trzistu... tak se bar prica
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Gapari nutrition

      Također sam čuo sve najbolje.
      Kažu da je super pump 250 poprilično djelotvoran. treba probati

      Comment


      • #4
        Re: Gaspari nutrition...?

        Kad će Gaspari biti tu na web shopu??

        Comment


        • #5
          Re: Gaspari nutrition...?

          od gasparia uzimam uvijek njihov myofusion
          predobar je
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • #6
            Re: Gaspari nutrition...?

            Originally posted by Mario1707
            od gasparia uzimam uvijek njihov myofusion
            predobar je
            ja sam uzeo....ali od banane.....odvratan je okus ..
            Na fejsbuku od ovog portala piše da će i oni imat u ponudi gaspari

            Comment


            • #7
              Re: Gaspari nutrition...?

              meni extra okus od banane
              malo previse sladak
              ali imam jos 5 kutija od vanilije
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Gaspari nutrition...?

                U ponudi je momentalno samo MyoFusion Hydro:

                http://www.building-body.com/shop/produ ... o_-_2_3kg/
                http://www.building-body.com/shop/produ ... ro_-_908g/
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Gaspari nutrition...?

                  Hoćete li uskoro proširiti ponudu od Gasparija da znam planirat zalihe?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gaspari nutrition...?

                    Originally posted by Sandokan
                    Hoćete li uskoro proširiti ponudu od Gasparija da znam planirat zalihe?
                    Tek u jesen.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gaspari nutrition...?

                      superpump 250, sjajan proizvod, pump odlican, mentalni fokus, koncentracija pri izvodenju vjezbi, vise ponavljanja, poslije vjezbe- 15 sekundi i vec si spreman za novu seriju...trenutno uzimam od usp-a jack 3d koji je najprodavaniji proizvod u americi i mogu reci da mi je superpump bolji....svakako preporuka za superpump, pogotovo ako pored teretane jos i radis
                      Ma sve je to ok, ali ja sam protiv toga i ne mogu si pomoći. Znam jednog lika koji je uzimao proteine i za par mjeseci se ful nabildao. No, problem je što je dobio toliko velike sise da to izgleda ful gadno. Možda je on još nešto uzimao, tko će ga znati.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gaspari nutrition...?

                        otkad ja uzimam vec njihove proizvode gdje mi zivimo...vidi se da se u hrvatskoj ne moze nista naci..taj superpump je stari proizvod vec ja uzimam superpump max...i my fushion banana je super okus ja ga upravo imam i meni je odlican..sto se tice marke prezadovoljan sam...nadam se da ce i taj gaspari doci u hrv....ja ga vec uzimam u austriji 2 godine kao i ostale dobre marke....malo procitajte o marki PRIMERA...uzimao sam njihov creatin CON-CRET pogledajte tu stvar pa to pokusajte nabavit meni je stiglo iz njemacke creatin je najbolji od sviju na trzistu..cijena sve govori pozzzz

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gaspari nutrition...?

                          Originally posted by maky25
                          otkad ja uzimam vec njihove proizvode gdje mi zivimo...vidi se da se u hrvatskoj ne moze nista naci..taj superpump je stari proizvod vec ja uzimam superpump max...i my fushion banana je super okus ja ga upravo imam i meni je odlican..sto se tice marke prezadovoljan sam...nadam se da ce i taj gaspari doci u hrv....ja ga vec uzimam u austriji 2 godine kao i ostale dobre marke....malo procitajte o marki PRIMERA...uzimao sam njihov creatin CON-CRET pogledajte tu stvar pa to pokusajte nabavit meni je stiglo iz njemacke creatin je najbolji od sviju na trzistu..cijena sve govori pozzzz
                          Srica pa nisam jedini koji uzima neke cool brendove...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Gaspari nutrition...?

                            koristim superpump 250 i prezadovoljan sam proizvodom, a sad evo vidim da postoji i superpump max?
                            koja je razlika?
                            There is a price to pay for everything you gain.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Gaspari nutrition...?

                              jeli iko ima iskustva sa ovim halodrolom na trecoj slici?

                              Comment

                              Working...
                              X