Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anabolic Halo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anabolic Halo

    Da li je neko koristio ovaj suplement i da li valja on cemu !imal kakvog napretka !vasa misljenja i ocjene!


  • #2
    Re: Anabolic Halo, jel netko koristio ovaj suplement, jel valja?

    To ti je po mom mišljenju još jedan dobar marketinški trik od Muscletecha,a za tebe bacanje para.Kako je opisan da djeluje,steroidi su mala beba za njega ! Kažu podiže inzulin nakon treninga,a dextroza za 11.5 kuna iz DM-a ga još bolje podiže.U preparatu ima 70 raznih sastojaka,a nema ono osnovno što ti gradi mišiće "protein".To ti je kao da počneš zidati kuču ciglama bez maltera.I još ono da se zalediš poslije treninga kada ga uzmeš,umro sam od smijeha !!

    Comment


    • #3
      Re: Anabolic Halo, jel netko koristio ovaj suplement, jel valja?

      Nema potrebe da otvaraš 2 puta jednu te istu temu,izbrisao sam ti ovu kaj si ponovno otvorio.A koja su tvoja očekivanja od toga.Ak misliš da će biti išta od ovoga kaj oni pišu,morat ću te razočarat.0 bodova.Muscletech je po meni jaaako preskup brand,pa te cjene su nenormalne.Al jebiga,klinci to puše jer ipak i Jay i Dexter ih reklamiraju,pa će sigurno i oni koji ih uzimaju biti ko oni i to od jedne kante tog da ne velim kaj

      Comment


      • #4
        Re: Anabolic Halo, jel netko koristio ovaj suplement, jel valja?

        Originally posted by Vladebisi
        Nema potrebe da otvaraš 2 puta jednu te istu temu,izbrisao sam ti ovu kaj si ponovno otvorio.A koja su tvoja očekivanja od toga.Ak misliš da će biti išta od ovoga kaj oni pišu,morat ću te razočarat.0 bodova.Muscletech je po meni jaaako preskup brand,pa te cjene su nenormalne.Al j...ga,klinci to puše jer ipak i Jay i Dexter ih reklamiraju,pa će sigurno i oni koji ih uzimaju biti ko oni i to od jedne kante tog da ne velim kaj
        Ali Vladebisi,jedan član kod "ba" susjeda se stvarno zaledio nakon treninga kada je uzeo taj preparat !!

        Comment


        • #5
          ANABOLIC HALO

          ANABOLIC HALO 1kg

          Anabolic Halo je jedini cryo-genički proizvod, dizajniran stjecanje ekstremne mišićne mase. Sa svojom revolucionarnom tehnologijom katapulitra mišiće u jako anaboličko stanje, smrzne katabolizam mišića i omogućava njihov neograničeni rast. Sadrži više nego 75 znanstveno istraženih supstancija, koja omogućavaju mišićima nevjerojatno regeneraciju, moć i ekstremnu masu. Patentirana mješavina, koja se nalazi samu u Anabolic Halo, sadrži samo najbolje izvore aminokiselina, kreatina i drugih faktora rasta, i vam svet to dostavi putem najnaprednije tehnologije na tržištu.

          Anabolic Halo sastavljen je od tri tehnologija. Prva, koju su upotrijebili znanstvenici Muscle Techa, je Cryogenic Thermomolecular Technology. Ova upotrebljava dušik, ohlađen na vrlo nisku temperaturi (- 320 Fahrenheit), koja termomolekulski ojača preciznu porciju ključnih sastojka u anabolic halo da bi tako omogućila sticane mišićne mase.
          Druga tehnologija zove se liofilizacija. Bazira na godinama farmaceutske upotrebe. Ova naprijedna tehnologija smrzne dozu hardcore sastojka u Anaboli Halo i ispostavi ju vrlo niskom pritisku. Poslužuje se procesa tako zvane sublimacije, koja faktički promijeni fizičke osobine molekula iz tvrdog u plinovito stanje bez prolaska kroz tekuće stanje. Ova vrlo napredna tehnologija prvi put je upotrijebljena u sportskoj prehrani!
          Treća tehnologija u Anabolic Halo je tako zvana SUB-ZERO tehnologija - Anabolic Crystalligraphic Technology - koja ispostavi ključni kemijski spoj te ga u toku 180 minuta obradi u tekućem dušiku, ohlađenim na -150 Fahrenheit. Ova cryogenic processing tehnologija stvori molekularnu strukturu, koja je unikum u sportskoj prehrani!
          Anabolic Halo sigurno je najnapredniji proizvod na današnjom tržištu, pomoću kojeg ćete sigurno doživjeti nevjerojatne učinke!


          SASTAV:

          Anabolic Halo™ Proprietary Blend / Powered By Patent-Pending Jet Pulverizing, Hammer Milling, Lyophilization Cryogenic Technologies {Supercritical Growth Factor (glukoza monohidrat, maltodekstrin, kreatin monohidrat, kreatin malat, kreatin taurinat, L-lizin HCL, N-acetil L-valin, L-valin alfa-ketoglutarat, L-valin etil ester HCL, L-izoleucin piroglutamat, L-izoleucin etil ester HCL, N-acetil L-fenilalanin, L-treonin, L-histidin, L-histidin alfa-ketoglutarat, L-metionin), Pure Anabolic ICE Crystal (L-leucin, Evodia u prahu (As Tetradium Rutacarpum), Big Catuaba u prahu (As Trichillia Catigua), L-leucin izovalerionska kiselina, N-acetil L-leucin, L-leucin ketoizokaproat, L-leucin piroglutamat, alfa-amino L-butirat, alfa-hidroksiisokaproatska kiselina (HICA), 11-hidroksi yohimbin (8 Mcg)), FREE-TEST Burn (L-karnitin fumarat, Coleus Forskohlii ekstrakt ( standardiziran na 10% forskolina koji je izvor isoforskolina in 7-deacetilforskolina), Vitus Vinifera ekstrakt (standardiziran na 20% proantocianidinov), 18 beta glicirhetinska kiselina, acetil L-karnitin HCL, acetil L-karnitin L-arginin HCL), GH Sub-Zero (Wasabia Japonica v prahu, Yohimbine ekstrakt (As Pausinystalia Yohimbe) 2mg , Rubus Idaeus u prahu, L-aspartanska kiselina, beta alanin, L-glutamin, Muira Puama u prahu, Maca u prahu (As Lepidium Meyenii), Sandalwood u prahu, Bacopa Monniera ekstrakt (standardiziran na 20% bakozidov), Deanol bitartrat, Tylophora Indica ekstrakt (standardiziran na 0.1% alkaloidov), kvercetin dihidrat, Cassia ekstrakt (Cinnamomum Cassia)(standardiziran na 40% polifenolov)), Growth Isotherm (Flos Chrysanthemi ekstrakt / As Chrysanthemum Morifolium(standardiziran na lutein in papigenin), N-acetil-5-metoksitripaptin, L-ornitin, L-ornitin eikozanoat, Geum Japonicum ekstrakt (standardiziran na 2% triterpenov), Rubus Coreanus v prahu, Fadogia Agrestis v prahu, Propolis ekstrakt (iz čebeljega peloda) Mistletoe ekstrakt / kot Viscum Album, idebenon, alfa glicerofosfoholin cis-9, 10-oktadekanoamid, flavonoidi artičoke / kot Cynara Scolymus L. (standardiziran 5% ikariin), Muscle Hail Storm (adenozin 5' trifosfat dinatrijeva sol (ATP), adenozin 5' monofosfat prosta kiselina (AMP), citidin 5' monofosfat prosta mast (CMP), gvanozin 5' monofosfat dinatrijeva sol (GMP)), High Performance ATF-4 inzulin Coolant (Fenugreek ekstrakt / kao Trigonella Foenum-Graecum (standardiziran na 5% trigonelina in 40% galaktomanana), D-manoza )} 24,832mg Ostal sestojci: prirodne i umjetne arome, citronska kiselina, Na-citrat, antipenilci, aspartam, acesulfam K, komadići plavee boje (FD&C plavo br. 1, guma arabic), FD&C plavo br.2 Lake, FD&C crveno br.40


          Energija
          80 kcal
          Ugljikohidrati
          19g
          od tega šećeri
          9g



          Recite mi vaša mišljenja. I ako neko ima iskustva s tim proizvodom. Meni se čini jako-jako dobar! Da napomenem ovo mogu dobiti za 350kn

          Comment


          • #6
            Re: ANABOLIC HALO

            Za 350 si sam slozis Anabolic Haalooo sa jos boljim cryo ucinkom....

            Sto sve nece nasrati na tim deklaracijama ne bi li prodali...
            Mislim,ono:

            "Anabolic Halo je jedini cryo-genički proizvod,...." - LOL
            "Sa svojom revolucionarnom tehnologijom katapulitra mišiće u jako anaboličko stanje, smrzne katabolizam mišića i omogućava njihov neograničeni rast." - LOLx2

            Ovo o sub-zero i batman tehnologijama necu ni komentirati - LOLx10
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: ANABOLIC HALO

              Autor tema mi izgleda kao da ima predug (teoretski) staž da bi pušio ovakve fore. Ljudi uvijek picajzle i traže neku magiju jer im je teško tri osnovne stvari raditi.

              Comment


              • #8
                Re: ANABOLIC HALO

                Originally posted by IgyBoy
                Za 350 si sam slozis Anabolic Haalooo sa jos boljim cryo ucinkom....
                Dodaš jos koju kunu pa si možes sastavit pravi Anabolic (šala naravno)
                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                Comment


                • #9
                  Re: Anabolic Halo

                  Slažem se. Po meni muscletech i BSN najviše prodaju maglu.
                  Recimo:

                  "Nitro-Tech je jedini proteinski napitak koji klinički dokazano pomaže kod stjecanja 3,5 kg mišićne mase u samo 14 dana."

                  Pa tome se nasmije i onaj decko koji ide 2 tjedna u teretanu.
                  Ali morate priznati, zvuče dosta uvjeriljivo.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Anabolic Halo

                    Wauuuu jbte sub zero i zaledjivanje hahahahaha ovo je kao text iz nekih stripova
                    No Pain,No Gain

                    Comment


                    • #11
                      Re: Anabolic Halo

                      de pazi ovo:

                      Sanjali ste o borbi, trčanju s vukovima i proganjanju plijena. Možda sve ovo nije bio san? Povećanje testosterona i oporavka s Anabolic pak-om i sinergističko djelovanje u povećanju snage kroz povećanje atp-a s kreatin monohidrat-om, i na kraju kalorijska bomba za gladne mišiće poslije treninga sa tri porcije Hyper Mass 5000 napraviti će od vas životinju.

                      Oprezno, jer vas možda ni roditelji neće prepoznati od mišićne mase koju ćete nabaciti na sebe.
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Anabolic Halo

                        naleti na ovaj proizvod kod ovog svog dilera od koga kupujem robu, pa neznam da ovo probam, hahha bas zvuce uvjeriljivo, nabrijo sam se na ovaj sup..
                        jel ko koristio mozda ?
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment

                        Working...
                        X