Announcement

Collapse
No announcement yet.

maxximum whey i NO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maxximum whey i NO

    evo zanima me jeli tko koristio ovaj whey? čuo sam da je dobar,i jeftin je,2.5kg dođe oko 350kn...u 100g ima 72g P,11g UH,16.2 BCAA,ne sadrži aspartam...to je sve što sam uspio naći što se tiče nutritivne vrijednosti,zasada sam pročitao sam pozitivne komentare na njega..kad je strka sa lovom dobro dođe.

  • #2
    Re: maxximum whey-mišljenje?

    evo i link maxxWHEY 2,5 kg krivo sam napisao 15.4g BCAA u 100g...

    SASTAV (100 g):
    Energijska vrednost: 392 kcal
    Beljakovine: 72 g
    - od tega BCAA: 15,4 g
    Ogljikovi hidrati: 11,3 g
    - od tega sladkor: 7,1 g
    Maščobe: 7 g

    Comment


    • #3
      Re: maxximum whey-mišljenje?

      Pa meni se ne cini loš. Cijena je pristupašna,ne sadrži aspartam, i ima dosta BCAA.
      Jedan solidan whey. Ja to gledam ovako..whey je whey,neke male razlike nista previse.
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: maxximum whey-mišljenje?

        točno tako,slažem se... zato me baš i zainteresirao,jer ima jedan lik u zg koji ga prodaje...a cijena je super,kad gledaš kila dođe samo 140kn...

        Comment


        • #5
          Re: maxximum whey-mišljenje?

          Originally posted by teretana555
          točno tako,slažem se... zato me baš i zainteresirao,jer ima jedan lik u zg koji ga prodaje...a cijena je super,kad gledaš kila dođe samo 140kn...
          To je super,ovdje kod mene u trgovini jednoj toliko dode pola kile
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #6
            Re: maxximum whey-mišljenje?

            ja mislim(ZNAM) da ti nesmijes stavljati stranice drugih shopova na BB forum jer ce zakljucati temu, dajte ljudi malo citajte ili se raspitajte!!!!

            Comment


            • #7
              Re: maxximum whey-mišljenje?

              Originally posted by Saša_89
              ja mislim(ZNAM) da ti nesmijes stavljati stranice drugih shopova na BB forum jer ce zakljucati temu, dajte ljudi malo citajte ili se raspitajte!!!!
              ja se ispričavam zbog toga,stvarno sorry,nisam znao.

              evo vratio se ja iz teretane,pa pričao sa dečkima o tom maxximumu,i kažu tamo da je jedina mana to što je koncentrat,a ne izolat,i da recimo elite whey(dymatize) ima oko 21g BCAA,a maximum manje...još jednom sorry zbog linka.

              Comment


              • #8
                maxximum whey i NO

                dakle stari mi danas iso po suplemente i lijepo sam mu napisao da nek uzme dymatize elite whey i nutrabolics NO i sad dode doma i donese mi maxximum whey i NO jer mu je prodavac reko da su ti najbolji ovo ono.. dakle sta misite o maxximum firmi... whey ima na 100 g 70 g proteina ai glano da pise apsartman free i great taste ali vidim da ima glutaminske kiselina na 100 g 20g kad nadem na netu spec stait cu..i radi se o maxx booster ajde misljenje

                Comment


                • #9
                  Re: maxximum whey i NO

                  viewtopic.php?f=2&t=3661

                  Šta pizdiš, nečeš umrijet!
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: maxximum whey i NO

                    ali ja sam htio elite jer je izolat a skupio pare za njega i sad dobio koncentrat i to maxx.... znam da necu primjetit razliku ali svakako... lud sam...

                    Comment


                    • #11
                      Re: maxximum whey i NO

                      A jga...razumijem te
                      Ma ajde...Strpljen spašen! Niko ne postaje ogroman od 2kg Wheya
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: maxximum whey i NO

                        prodajem to u roku odmah

                        kupis??

                        Comment


                        • #13
                          Re: maxximum whey i NO

                          nije ni elite neki vrh, nit ima nes vise % od ovog, nit je cisti izolat... tak da, nisi nes izgubio, popij to... ja bi...
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • #14
                            Re: maxximum whey i NO

                            a cuj.... vazno je da ja mislim da je bolji i onda je.. kuzis me ž

                            a sta je onda vrh?

                            Comment


                            • #15
                              Re: maxximum whey i NO

                              a nema neceg sto bi stajalo ko sami vrh...
                              meni je zasad nutrabolics-ov hyper whey... hidrolizat, dobar okus, dobra cijena... di ces bolje...
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X