Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

    Originally posted by macan
    Kupislav oprosti neznam kaj mije bilo da sam to napisao žao mije ko psu,stvarno nisam to mislio ! nisam skužio da si se šalio,bio sam pode stresom valjda..Molim te ne zamjeri mi !Oprosti prijatelju!
    nema problema!!
    razumijem, svi smo mi pod stresom i u skladu stim nekad burno reagiramo...
    btw. stres i iz bb aspekta nije dobar, jer dolazi do lučenja korzitola, koji je kontraproduktivan u ovom sportu, tako da nastoj biti opušten i cool , nedaj da te gluposti uznemiravaju...

    Comment


    • #32
      Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

      Originally posted by Boban
      igy tvoji su postovi legendarni.
      Tnx.
      Samo iznosim svoja skromna zapazanja.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #33
        Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

        Originally posted by IgyBoy
        Originally posted by Boban
        igy tvoji su postovi legendarni.
        Tnx.
        Samo iznosim svoja skromna zapazanja.
        Zanimljivo zboriš...budem otvorio novu temu sa tvojom opservacijom(nadam se da se necesljutit)..to bi mogla biti konstruktivna rasprava
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #34
          Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by IgyBoy
          Originally posted by Boban
          igy tvoji su postovi legendarni.
          Tnx.
          Samo iznosim svoja skromna zapazanja.
          Zanimljivo zboriš...budem otvorio novu temu sa tvojom opservacijom(nadam se da se necesljutit)..to bi mogla biti konstruktivna rasprava
          Zasto bi se ljutio?!
          Samo mislim da nece biti bas nesto previse rasprave(bar ne one konstruktivne), jer ako malo bolje pogledas tko stvara famu sa suplementima jasno ce ti biti da su to vecinom ljudi koji su ili pocetnici u ovom sportu,ili ljudi koji su dugo u njemu a ne trude se sami istrazivati,vec se vode onom: "kud svi,tu i mali Mujo".(neka se ne uvrede oni koji su se nasli u ovome,ali je tako)
          Ostatak ekipe jako dobro zna gdje suplementi spadaju(gdje im je mjesto) i zbog toga im ne pridaje toliku paznju,tj. pridaje im onoliko paznje koliko zasluzuju.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #35
            Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

            Originally posted by Šimun View Post
            e meni bas twinlab ima jaci okus od aminostara
            U redu stvar je ukusa, no ja sam stvarno probao i twinlab i aminostar tako da barem ne pričam napamet, I nisam jedan od onih "fan boy" likova koji bi ubili da obrane neki "svoj brend". Pričam čisto jer mi aminostar po aromi stvarno najviše odgovara. Brendovi upravo žive od svojih "fan boy" ili "girl" korisnika jer su ta vrsta konzumenata krajnje zatupljeni i više nemaju nikakav kritički apsekt o ocjenjivanju kvalitete i karakteristika koje traže. Primejr ovoga su tzv "jabučari".
            http://therealnews.com

            Comment


            • #36
              Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

              Originally posted by macan View Post
              Ja recimo gledam na netu komentare kratke filmiče najpoznatijih trenera i nutricionista o najkvalitetnijim brendovima,također snimam koje se marke nalaze na policama najpoznatijih teretana u svjetu i kajse nalazi na policama vrhunskih dučana saplemenata vani -BSN,Optium,Gaspari, MHP,EAS -to je vrh
              ja bih rado da imam moc nevidljivosti pa da udjem u kuce smapiona i vidim sto to oni piju od proteina
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment

              Working...
              X