Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

    ne mogu virovat da profesor doktor priča ovakve besmislice...

    Comment


    • #3
      Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

      ma i ja sam ostao zatecen ali sta je tu je. nije to neka privatna tv kuca ipak je to na drzavnom nivou HRT.
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #4
        Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

        Bože dragi koje gluposti na kraju, do predkraj sve dobro rečeno...ovaj dr. Francetić...
        a djeci od vrtića i osnovne škole preporučaju suplemente: multivitamine/minerale, riblje ulje, proteine...
        vjerojatno hoće smanjiti uvoz izvana pa zato muljaju...a iskreno ne bih ni ja uvezao ništa iz Slovenije, prije ću kupiti u Hrvatskoj...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

          E koji ***** klošarski. I onda takvi stvaraju stereotipe o "kretenima kojima su steroidi i proteini pojeli mozak" ilitiga BB-ima. Uf, digne mi živce bezveze.

          Comment


          • #6
            Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

            slučajno znam o čemu je rijeć... naime u KBC Zagreb dogilo se da je došlo nekoliko pacijenata koji su imali nuspojave neprovjerenih dodataka prehrani jer su sadržavali u sebi toksične tvari, o tom su nam pričali profesori... a ovo je samo izvučeno iz konteksta, profesor govori da se ne kupuju neprovjereni proizvodi, a novinari su to zasrali totalno, ako se pažljivije pogleda snimaka to se može primjetit... inače profesora poznajem i lik ima ogromno znanje...
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

              "atrofija testisa,sterilnost,karcinom jetre koju donose suplementi" hahahaha,koje ove cobane od novinara pustio da rade reportaze.Oni ocito ne razlikuju steroide od suplemenata.A i od ovog doktora su rijeci izvadene iz konteksta,vjerovatno je covjek mislio da govore o sterodima i slicno...
              Sto je najgore od svega,sto se stjece krivi dojam o svemu veznom uz suplemente.I sada nek neki decko od 15-16 godina objasni svojoj majci da bi on htjeo kupit proteine nakon sto je ona cula ovako nesto na TV.
              For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

              Comment


              • #8
                Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                Originally posted by riss
                slučajno znam o čemu je rijeć... naime u KBC Zagreb dogilo se da je došlo nekoliko pacijenata koji su imali nuspojave neprovjerenih dodataka prehrani jer su sadržavali u sebi toksične tvari, o tom su nam pričali profesori... a ovo je samo izvučeno iz konteksta, profesor govori da se ne kupuju neprovjereni proizvodi, a novinari su to zasrali totalno, ako se pažljivije pogleda snimaka to se može primjetit... inače profesora poznajem i lik ima ogromno znanje...
                I meni je bilo čudno da je dr. Francetić tako nešto izjavio, znači novinari su ga zeznuli: stavili pogrešno pitanje i odgovor...onda moje isprike dr. Francetiću i pozdrav...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                  ajme majko koje gluposti pričaju zadnju minutu...
                  moj vam je savjet da se klonite dodataka prehrani jer morate misliti na budućnost
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                    OMG prestajem uzimati protejine i krejatine.
                    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                      zadnja minuta je totalno sje***a....dobro da mi to starci nisu vidili jer oni neaju pojma o tome pa svasta povjeruju...
                      kretencin(e)a mjesaju steroide i suplemente :S
                      ovo je prezalosno...pa cak i ja znam da te 2 stvari nisu ni slicne

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                        Katastrofa pa ovi neznaju ko pije a ko plaća
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                          toliko me dirnuo ovaj video da neznam hoču li uzimat i dalje proteine...
                          Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                            jaran s pocetka price nezna ni o cemu prica, trabunja o kalorijama--- idiot

                            tip koji sjedi za kompom i prati oglase o suplementima mi je digao zivac da bi ga sad trenutno iscepao na komadice!!!
                            đubre kapitalisticko tu se zali kako drzava pogoduje sto mozemo uvest do 1000 kn bez poreza i carine a nije se zapitao da bi vise zaradio da ,sebi u džepove ne zeli tako pohlepno trpat pare, odustane od tolike marze!

                            ove gluposti do kraja reportaze me i ne diraju previse jer znam da ljudi nemaju pojma...

                            i bas zbog takve pohlepne gamadi u RH s radoscu i veseljem kupujem u sloveniji i italiji , od suplemenata, odjece,hrane ma sve do praska za pranje robe!!!
                            http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ilegalno uvezeni dodaci prehrani - Hrvatska Uživo - HRT

                              Sve bi iz zaklo tupim nožem i zamoto u vlastita crijeva. Koje seljačine.
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment

                              Working...
                              X