Announcement

Collapse
No announcement yet.

Utjecaj CLA na plodnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utjecaj CLA na plodnost

    Pozdrav,
    dal netko zna dal ima utjecaja na mušku plodnost uzimanje CLA? Osoba koja ima smanjen broj spermatozida te radi na povečanju istih, uzimanjem vitamina i ostalog, interesira se dal CLA pospješuje ili umanjuje ili nema nikakve veze sa ovim? Jer doktor je toj osobi zabranio i korištenje i WHEY-a u periodu spermatogeneze. Pa ako netko ima kakvih saznanja dobro bi došla. Hvala

  • #2
    Taj doktor nema pojma, CLA je uvijek dobrodošla masna kiselina u organizmu, baš kao i whey.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Pitat cu ga zasto točno whey, al koliko mi je prica mislim da je zato što u whey ima i umjetnih dodataka koji štete kod spermatogeneze...

      Comment


      • #4
        Originally posted by Arter View Post
        Pitat cu ga zasto točno whey, al koliko mi je prica mislim da je zato što u whey ima i umjetnih dodataka koji štete kod spermatogeneze...
        Zašto imam osjećaj da trollaš?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Iz kojeg razloga bi trolla i zasto ti izgleda da trollam? Ne razumim, ne trolam uopce... Niti imam tu namjeru :/

          Comment


          • #6
            Otidji kod zubara i reci da ti se pokvario zub on ako primjeti da imas malo vise misicne mase rece ti da je zbog misica i izmisliti neku teoriju.Zdrava ishrana ima veze sa samim zdravljem organizma kao i spermatozoidima.logicno je ako se hranis nezdravo da ces imati s necim problema.Moze biti da covjek ima genetski malo spermatozoida.
            Last edited by alexxx; 11-11-16, 17:47.
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Nadam se da ti prijatelj ne puši i ne pije, da živi negdje u šumi, daleko od civilizacije i da sam uzgaja svu hranu koju jede, jer sva hrana koju kupiš u trgovini je zakemijana i zrak koji udišeš u gradu je zatrovan. Od svih otrova i kemije koje unosimo u organizam vjeruj mi da je whey na samom začelju.
              Kužiš poantu?
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X