Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaineri?!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaineri?!?

    Pozdrav svima..
    Ovako, imam problema sa dobivanjem na kilazi. Shvacam da bi mogla uz 5-6 obroka dnevno i postici nesto, ali opet slabo (jednostavno ne ide).
    Trenutno si ne mogu priustiti toliko kvalitetnih obroka, i zanima me od kolike pomoci su gaineri?
    Trenutno imam 58 kila a visoka sam 175 cm :/
    Ako netko ima nekog iskustva s tim, pozitivna ili negativna, neka se javi...

    Hvala

  • #2
    Ne moraš da jedeš 5-6 obroka da budeš u suficitu. Što se tiče geinera oni su većinom gomila šećera i nisu baš najbolji izbor. Bolje da neke homemade high calorie šejkove mućkaš

    Comment


    • #3
      Sto god da procitam uvijek pise da treba sto vise obroka (kvalitetnih)..
      Ali dobro

      Imas mozda neki dobar recept? :P

      Svejedno hvala

      Comment


      • #4
        Pročitaj:

        http://forum.building-body.com/forum...ve-o-gainerima
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Kalorije su bitne. 3-4 obroka su sasvim dovoljna. Zavisi šta voliš da jedeš blendaj neke šejkove sa mlijekom, bananama, posnim sirom i sličnim stvarima. Na fitness portalima imaš mnogo tih recepta.

          Comment


          • #6
            Kalorijsku suficit=dobijanje kg
            Nekome je suficit 3000 kcal a nekome 5000 kcal sve zavisi od osobe.
            Ako ne dobijas kg onda nisi u suficitu.Nema tog gainer ili drugih preparata od kojih ces dobiti na tezini ako nisi u suficitu.
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              poz.

              kako ti izgleda trenutna prehrana?

              novac koji bi bacila na gainer, mozes ulozit u prehranu za koju kazes da si trenutno ne mozes priustit. =)
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                naravno da možeš dobiti na kilaži. ako možeš izdvojiti 20-25kn na dan za prehranu na svoju kilažu bez problema. dokazao već nekoliko puta. samo treba sve staviti na papir. ovako 5-6 obroka mi ne znači ništa. što je i koliko je čega u tim obrocima je ono što je bitno

                Comment


                • #9
                  Kalorije je najlakše podići sa mastima, npr: maslinovo ulje, još ak je domaće. Gram P i UH imaju 4 kalorije a gram masti ima 9 kalorija. Podrazumijeva se da moraš unositi dovoljno proteina, jer bez njih nema sinteze; izgradnje novog mišićnog tkiva.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Sta je ova navala google translate postera?

                    O cemu se radi?

                    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by FeedMe Tothestars View Post
                      Sta je ova navala google translate postera?

                      O cemu se radi?

                      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
                      Bice o stranim spammerima, samo ne vidim korist niti smisao.. =)
                      Brisem postove, saljem opomenu, ako ponove baniram.
                      Mislim si samo da nije rijec o botovima.
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment

                      Working...
                      X