Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin

    Pozdrav , jucer sam prvi put poceo koristit kreatin ( monohidrat ) .. Desetak minuta nakon rucka uzeo sam 3g kreatina i jednu supenu kasiku dekstroze sa 200ml vode.. Zatim sam otisao na trening. I odmah nakon zavrsetka treninga u svlacionici isto 3g sa jednom supenom kasike dekstroze i 200ml vode.

    Te nakon toga cijelu noc , i sad osjetim blagu nadutost u predjelu stomaka. Nema nikakve boli,ali neobicno je .. Da li moze biti zbog kreatina i da li ga OK uzimam?

  • #2
    Moguće je, kreatin zna raditi nekima probleme prvih dana, dok se ne navikneš. Pojednostavi sve uzimanje, nakon treninga 5g, sasvim dovoljno.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      Moguće je, kreatin zna raditi nekima probleme prvih dana, dok se ne navikneš. Pojednostavi sve uzimanje, nakon treninga 5g, sasvim dovoljno.
      Evo sad je OK sve ... Uzimam 2x 3g jer mi je mjerica od kreatina 3g. Mogu li to pojednostavit sa 6g poslije treninga? Da ga ne pijem 2x na dan po 3g....?

      Comment


      • #4
        Originally posted by Rony007 View Post

        Evo sad je OK sve ... Uzimam 2x 3g jer mi je mjerica od kreatina 3g. Mogu li to pojednostavit sa 6g poslije treninga? Da ga ne pijem 2x na dan po 3g....?
        Mozes.. Nece pravit nikakvu razliku
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment

        Working...
        X