Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin ne djeluje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin ne djeluje?

    Pozdrav, evo tacno tri sedmice uzimam kreatin, 2x3g dnevno. Izgleda da kreatin ne djeluje na mene, nemam nikakav pomak u snazi, pa ni ponavljanje koje. Tvrdoce,pumpe takodjer nema..

    Ili ipak moram cekat bar mjesec da pocne djelovati,posto nisam radio fazi punjenja? Lp

  • #2
    Ja sam radio fazu punjenja, nista jaci bio nisam, koristio nekoliko mjeseci bez ikakvog pomaka, prestao koristiti sve isto, kontam da sam prestar pa te sale ne djeluju na mene

    Comment


    • #3
      Originally posted by west_81 View Post
      Ja sam radio fazu punjenja, nista jaci bio nisam, koristio nekoliko mjeseci bez ikakvog pomaka, prestao koristiti sve isto, kontam da sam prestar pa te sale ne djeluju na mene
      Pa dobro, nema tu sad nekog pretjeranog odskoka u snazi,par ponavljanja vise..
      Ja cu potrosit ovo sto mi je jos ostalo i kraj.
      Koliko si dobio kg prvih 15tak dana ? Ja sam oko 3-3.5kg

      Comment


      • #4
        Nisam se vagao ali vidio sam po odjeci da sam veci, vjerovatno nema pravila, zavisi koliki si bio prije, organizma, godina, pretpostavljam naravno
        Procitao sam negdje da jedan postotak ljudi nema benefita od kreatina

        Comment


        • #5
          Kreatin djeluje, problem je sto ljudi imaju nerealna ocekivanja.

          Isto tako 3.5 kile u 15 dana ti je jako malo misica i vecinom voda i salo.

          Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

          Comment


          • #6
            Ja sam ocekivao da ce da me oporavi, znaci kad krenem na trening da sto bi se reklo grizem sipku, medjutim to se nije desilo, i to je ono najnegativnije s cim se ja srecem, bezvoljnost i dekocentracija prilikom treninga. Ako ima kakav dop za to ja sam spreman da testiram

            Comment


            • #7
              Pa ne sluzi kreatin podizanju volje, koncentraciji. Radije si popij nesto s kofeinom prije treninga, ja ne pijem kavu npr, ali imas npr pre-workout stvari koje bi po definiciji trebale malo dignuti, ali ja tu nisam nesto pretjerano osjetio, kao ni bcaa, ali da pomaze sigurno da, nije to neki carobni prasak za neki boom.
              Last edited by valek93; 27-06-20, 23:36.

              Comment


              • #8
                Gdje sam ja napisao da sluzi?

                Comment


                • #9
                  Originally posted by west_81 View Post
                  Ja sam ocekivao da ce da me oporavi, znaci kad krenem na trening da sto bi se reklo grizem sipku, medjutim to se nije desilo, i to je ono najnegativnije s cim se ja srecem, bezvoljnost i dekocentracija prilikom treninga. Ako ima kakav dop za to ja sam spreman da testiram
                  Evo gdje si napisao da si ocekivao od kreatina da te oporavi, da krenes kako kazes gristi sipku (pomislio sam da u kreatinu trazis nesto da bi te oraspolozilo za trening, jer kazes da te muci bezvoljnost, a i svatko je isto to pomislio sigurno da je procitao tvoj post)
                  Nevermind, napisao sam ti da probas neki Pre-workout, sretno
                  Last edited by valek93; 29-06-20, 00:06.

                  Comment


                  • #10
                    Ne, napisao sam da sam ocemivao da ce da me oporavi pa cu biti spremniji za trnening, isto sam nespreman trosio ga ili ne

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by FeedMe Tothestars View Post
                      Kreatin djeluje, problem je sto ljudi imaju nerealna ocekivanja.
                      To je to.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment

                      Working...
                      X