Announcement

Collapse
No announcement yet.

NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

    Pozdrav,

    zanima me sta mislite o nitro oksid preparatima.....

    ja sam prije 6mj dobio od frenda Nitro Oksid preparat i to NaNo x9 od muscletech-a posto je on alergican na njihove proizvode... kontao sam ga uzet sad na proljece ali cijelo vrijeme se dvoumim da li da ga uzmem ili ne ......

    zanima me da li netko zna ista o nitro oksid proizvodima ( ne zanima me kako djeluje jer to znam a koliko sam shvatio puno je efikasniji od kreatina ) nego da li je to stetno za organizam.... citao sam da je npr nitro oksid dobar protiv infarkta i tako dalje ali nisam procitao nista negativno .....

    ovaj jedan drugi frend mi preporucuje da ga ne uzimam..... kaze da mu je od toga srce lupalo ko ludo te da je cak pao u nesvjest od njega mada mislim da mu se to desilo zbog toga sto ima nizak tlak....

    znaci zanima me ako je stetan za organizam jer ako je onda bi radje uzimao kreatin s kojim imam pozitivno iskustvo....

  • #2
    Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

    da je stetan moro bi ga kupit ilegalno..a on se prodaje u svim trgovinama s suplementima i daje odlicne rezultate..koliko sam primjetio pocinju ga stavljati i u vecinu weight garniera..osobno sam koristio taj navedeni i daje odlicne rezultate,neusporedivo bolji nego kreatin!!za otkrice NO-a dobivena je NOBELOVA nagrada(valjda ti sad to nesto znaci)..ali isto tako on prosiruje arterije znaci vise krvi u misicima-time i hranjivih tvari(proteina)..dokazano je da je dobar za srce,smanjuje mogucnost infarkta,isto tako je dobar i za misice sto sam ti gore naveo jer prosiruje arterije i neces imat vise one glupe grceve u misicima nakon treninga.To je zato jer kad se poveca dovod krvi povecava se i odvod,tako ce krv prije odvesti mljecnu kiselinu iz tvojim misica(kraci period odmora).sad da vidimo sto cemu sve pridonosi: -povecanje misicne mase
    -kraci odmor
    -smanjena mogucnost infarkta
    Neznam meni su ovi razlozi bili dovoljni za uzimanje njega,a tebi??tvoj prijatelj je mozda pao u nesvjest,al to je njegova krivica,jer nije procitao upute i njegovo djelovanje(PROCITAJ JOS TRI PUTA SVE O NO-U)...NO zbog prosirenja arterija smanjuje krvni tlak,a ako tvoj prijatelj ima vec nizak tlak..sva sreca da se nije dogodilo nesto gore!!Tako nadam se da si zadovoljan odgovorom!!!

    Comment


    • #3
      Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

      Ja imam nizak krvni tlak, pa nisam padao u nesvjest od Nitra.
      Znam i ja jednog koji je postao alergican na nitro, nakon sto je uzimao peterostruku dozu...

      Comment


      • #4
        Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

        da krga mozda je to sto i ti govoris!!!Lik si poveca dozu i onda mu pozli i rece da nevalja suplement!!!

        Comment


        • #5
          Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

          Ja pijem NO burst od sciteca, i nemam nikakvih problema.
          Kad bi se predozirao sigurno bi bilo.
          Nedavno je žena u Engleskoj popila 4 litre vode u sat vremena i umrla, a rečeno joj je to popiti za cijeli dan.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

            Gle ti to. Morat cu pothitno nabaviti sebi NitroX. OXshock u tabletama trosim vec dulje vrijeme, nekad "kad sam otvoreni" ima fantasticni ucinak, no ponekad ne reagiram
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

              Originally posted by Todd_the_Wraith
              Gle ti to. Morat cu pothitno nabaviti sebi NitroX. OXshock u tabletama trosim vec dulje vrijeme, nekad "kad sam otvoreni" ima fantasticni ucinak, no ponekad ne reagiram
              svi smo razliciti i nitko ne reagira isto...najvaznije je da se ne odustane ko neke budale,neosjete ga odma i prekinu..komentar njihov na to je nije djelovo!!!a ja ga pitam pa jesi otpio cijelu turu kaze on nisam mislio sam ako nije poceo od pocetka da nece ni kako!!

              Comment


              • #8
                Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                Evo da i pojasnim taj čovjek kojega je Krga spominjao sam ja.
                Imam tendenciju pretjerivati u dozama kada vidim da nešto djeluje i tako rastežem do granice kada mi tijelo ne pukne.
                Imao sam proljev i bolove u želucu 2 tjedna.
                "Tek" mi je nestao no mehanički sam i dalje jeo tako da nisam izgubio na miš. masi.
                Standardna doza je bila 20 grama praha i bilo je 25 porcija u neotvorenoj kutiji.
                Ja sam završio na sto grama i na pet porcija u kutiji.

                Proizvodi sa duš. ok. valjaju no kao što vidite ima i negativnih efekata ako pretjerujete a za neke ljude čak i kada ne pretjeruju.

                Naravno sad sam pametniji i uzimam samo tri puta veču dozu i vrlo sam zadovoljan.

                Comment


                • #9
                  Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                  Originally posted by SlySter
                  Naravno sad sam pametniji i uzimam samo tri puta veču dozu i vrlo sam zadovoljan.
                  hahahaha...koliko sam cito forum primjetio sam kod dosta suplemenata kako si ti napiso da uzimas duplu,troduplu dozu !!!mozda tebi to odlicno djeluje..al ja se ipak drzim one sto je sigurno sigurno je!!!a i moj novcanik je isto na manjem udaru!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                    a daj mi recite sljedece.... kad bi npr nakon jedne kutije prestao uzimat nitro oksid koliko bi izgubio na masi a da se i dalje pravilno hranim ...... npr cuo sam da ako prestanes uzimat kreatin da izgubis jedno 20% na masi ali pod uvjetom da i dalje pravilno jedes i normalno da i dalje treniras....

                    Comment


                    • #11
                      Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                      Nakon prestanka uzimanja kreatina izgubis vodu koju si navukao tjekom kure.
                      Nakon Nitra ne gubis nista, koliko ja znam.
                      Za vrjeme uzimanja nitra, zile su malo pojacane, kad prestanes uzimati zile se malo smanje, ali ostanu vidljivije nego prije pocetka uzimanja nitra.
                      Barem u mom slucaju je tako bilo...

                      Comment


                      • #12
                        Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                        Originally posted by SlySter
                        Naravno sad sam pametniji i uzimam samo tri puta veču dozu i vrlo sam zadovoljan.
                        idol mu je sigurno Ronnie Coleman i on uvik uzima troduplu dozu svega
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                          Originally posted by Krga
                          Nakon prestanka uzimanja kreatina izgubis vodu koju si navukao tjekom kure.
                          Nakon Nitra ne gubis nista, koliko ja znam.
                          Za vrjeme uzimanja nitra, zile su malo pojacane, kad prestanes uzimati zile se malo smanje, ali ostanu vidljivije nego prije pocetka uzimanja nitra.
                          Barem u mom slucaju je tako bilo...
                          a daj mi reci kad si uzimao nitro oksid koliko si dugo cekao da pocne djelovat.... ?

                          meni je danas treci dan da ga uzimam i ne osjecam ama bas nista ( i to imam nano x9 od muscletecha koji je navodno jedan od najacih na trzizstu ).... cak sam danas povecao dozu sa 6 na 8 tableta dnevno i opet nista....

                          svojedobno kad sam uzimao kreatin sjecam se da je poceo djelovat isti dan.....

                          jedino eventualno objasnjenje je mozda to sto kad mi je frend dao tu kutiju nitro oksida ona je bila otvorena vec godinu dana mada mislim da to nema veze....

                          Comment


                          • #14
                            Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                            Ništa ne može početi djelovati isti dan a pogotovo kreatin.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #15
                              Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                              Ja sam uzimao NOx Therapy u prahu, ne u tabletama, tako da za ovo kaj ti imas ne znam.
                              Za prah nisam trebao cekati da pocne djelovati, cca 30 do 40minuta nakon uzimanja, jer je to preworkout booster i djeluje kratko nakon konzumacije, ali se prvi rezultati vide tek nakon prve kantice, tj. 500g praha.

                              Ako je stajao otvoren godinu dana, postoji mogucnost da je oslabio, pogotovo ako se navuklo vlage na tablete.

                              Comment

                              Working...
                              X