Announcement

Collapse
No announcement yet.

BCAA i Whey protein kao eliksir života

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: BCAA i Whey protein kao eliksir života

    Zanima me ako ima koga iz Dalmacije da ima iskustva s ovim http://www.njuskalo.hr/kreatin/sirut...oglas-10732386. Ako je to stvarno domaće to bi se stvarno isplatilo, vjerujem da je kvalitetnije nego kupljeno a cijena je puno manja.

    Comment


    • #32
      Re: BCAA i Whey protein kao eliksir života

      Nisam iz Dalmacije, ali pokušaću ti reći svoje mišljenje....

      Jedan od mojih prvih postova na ovom forumu je baš vezan za surutku (izolat), koji se kod nas kupuje u prodavnicama zdrave hrane.

      Vidi link: http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post943894

      Imaš čak i deklaraciju...

      Međutim... Ne piše kakav je amonokiselinski sastav...

      Sad, ljudi kod nas to i kupuju i ne kupuju... Problem je što uvek kad nešto ne ide u napredku, onda sumnjaš u sve, a prvo ti na pamet padne baš taj suplement...

      Takođe je činjenica da ljudi koji su uspešni u BB, fitnesu ili PL ne kupuju to, nego kupuju proverene brendove.
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #33
        Re: BCAA i Whey protein kao eliksir života

        Originally posted by Dača View Post
        Nisam iz Dalmacije, ali pokušaću ti reći svoje mišljenje....

        Jedan od mojih prvih postova na ovom forumu je baš vezan za surutku (izolat), koji se kod nas kupuje u prodavnicama zdrave hrane.

        Vidi link: http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post943894

        Imaš čak i deklaraciju...

        Međutim... Ne piše kakav je amonokiselinski sastav...

        Sad, ljudi kod nas to i kupuju i ne kupuju... Problem je što uvek kad nešto ne ide u napredku, onda sumnjaš u sve, a prvo ti na pamet padne baš taj suplement...

        Takođe je činjenica da ljudi koji su uspešni u BB, fitnesu ili PL ne kupuju to, nego kupuju proverene brendove.
        tako je a prah sikutke mislim da ima oko 10g na 100g praha, gotov prah sirutke tj filtrirani ima oko 80g na 100g,a izolat jos vise...to je samo prah pun svege jer nije prosao proces filtracije i uklanjanja stvari koje nisu potrebne....i na kraju svega ono sta je svima koja je imalo stalo do toga sta piju ne pise AK profil niti postotak proteina....pise samo protein od sirutke i to je sve....ne znaci bas nista....i njegova zadnja pametna recenica je da kupujete 100% sirutke,a ne koliko (opet se ponavljam) ima proteina u njoj
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #34
          Re: BCAA i Whey protein kao eliksir života

          Originally posted by Krešimir View Post
          Zanima me ako ima koga iz Dalmacije da ima iskustva s ovim http://www.njuskalo.hr/kreatin/sirut...oglas-10732386. Ako je to stvarno domaće to bi se stvarno isplatilo, vjerujem da je kvalitetnije nego kupljeno a cijena je puno manja.
          Sirutka u prahu nije isto kao protein sirutke.
          Sirutka u prahu ima kupiti u DM-u, ali postotak proteina je 14%, ostalo je laktoza u prahu oko 74%, nešto masnoća i ostalog.

          Whey protein je izdvojen iz te sirutke i zato sadrži oko 80% proteina.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #35
            pozdrav koristim whey protein complex 100% i želio bi sada malo promjeniti i uzeti isto sve samo od IronMaxx i ok to ali smijem li sa 14 god koristiti BCAA i glutamin

            Comment


            • #36
              Normalno da smijes,ali vidim po ishrani da vec koristis a nisi kupio,kako je to moguce?

              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk



              Last edited by alexxx; 14-07-16, 18:19.
              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment


              • #37
                Joj muka mi je više od jednih te istih pitanja..

                Comment


                • #38
                  Protein dobiven iz sirutke (Whey protein) je svakako poseban protein koji u koncentrovanom obliku značajno poboljšava ishranu sportiste, i nesumnjivo dovodi do odličnih rezultata sportista. Probao sam da koristim i mleko u prahu i kazein kao izvor proteina, iskreno ne gubite vreme. Koncentracija proteina je toliko niska da Vam je potrebno da pojedete kilogram. A Whey protein je sasvim nešto drugo, uzimam ovde https://fitway.rs/proteini njega je dovoljno pojesti 30 grama a i ukus je lepši u odnosu na kazein. Iz ličnog iskustva mogu da kažem da je oporavak organizma kada se uzima Whey protein mnogo intenzivniji, ne dodajete dodatne kilograme, a koristite samo jedan protein.
                  U specijalizovanoj prodavnici sportske ishrane i dodataka možete pronaći proteine i druge suplemente nephodne za mišiće, njihov oporavak i rast.

                  Comment


                  • #39
                    Koje gluposti ti pises ajde vozi...

                    Ocito reklamiranje.



                    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                    Comment

                    Working...
                    X