Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal pump

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Animal pump

    e super... thanks Vladebisi.

    Comment


    • #17
      Re: Animal pump

      probao danas,30min prije treninga,natašte...što se tiče dojmova,malo sam razočaran,ne daje mi neki baš pump,žila se malo više izrazi prilikom vježbanja bicepsa,mogu napravit par ponavljanja više...ali sve u svemu,nije vrijedno 340kn...no opet,svakome drugačije djeluje...

      Comment


      • #18
        Re: Animal pump

        Viditi ces tek za par treninga da li djeluje.. Nemos odma to uociti pobogu..
        Ko da popijes whey i drugi dan kazes nisam nist narasto

        Comment


        • #19
          Re: Animal pump

          Originally posted by BlazBB
          Viditi ces tek za par treninga da li djeluje.. Nemos odma to uociti pobogu..
          Ko da popijes whey i drugi dan kazes nisam nist narasto
          jel ti znaš opće što je animal pump,whey je sasvim druga stvar za sasvim drugu primjenu...ne kažem ja da ne djeluje,ne znam otkud ti to,i daj čitaj moje postove do kraja,kažem svakome drugačije djeluje...nismo svi isti!!!

          Comment


          • #20
            Re: Animal pump

            Ma znam sta os reci, javi dojmove i nakon sto popijes sve.. Jer onda ces znati najbolje ! Nije ni svaki dan isti kao i trening

            Comment


            • #21
              Re: Animal pump

              ma to je isto ka i onaj nos-x 10 od weidera ode je 305 kn 908 grama ,i ode pise da se pije 40 min prije treninga...neznan taj tvoj ali ovaj se sastoji od samo 11.4g proteina, 22.3gr ugljikohidrata i 5.2 gr kreatina ,tako da je bolje bilo pit whey,dekstrozu i kreatin nego ovo ,e pise da sadrui arginin koji se pretvara u dusikov oksid i omogucava pumpanje ,žali bože para bolje da si uzeja obični kreatin monohidrat to najvise napumpa.......
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #22
                Re: Animal pump

                e i ako osjetis kakav pump triba bi ga osjetit tek za tjedan dana ,javi u svakom slucaju naravno da je to nemoguce nakon jednog treninga triba vrimena.....
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #23
                  Re: Animal pump

                  alo ljudi...imam jedno pitanje..?...kupio sam animal pump,kad sam ga otvorio dobio sam 30 paketica,sad mi nije nes jasno...moram te kapsule pomisat sa vodom 3dl...i sta je sa smedom kapsulom..??;P

                  Comment


                  • #24
                    Re: Animal pump

                    Originally posted by malenica
                    alo ljudi...imam jedno pitanje..?...kupio sam animal pump,kad sam ga otvorio dobio sam 30 paketica,sad mi nije nes jasno...moram te kapsule pomisat sa vodom 3dl...i sta je sa smedom kapsulom..??;P
                    Pa procitaj sto pise. Koliko se sjecam jedan paketic se pije prije treninga.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Animal pump

                      ma znam...pise uzet paketic prije treninga 30min...ne pise dali te kapsule koje se nalaze u paketicu treba sve pomisat sa vodom...ahhh...jeli ti pijes to???...daj neko ko pije neka mi javi kako uzima tocno...hvala pozz!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Animal pump

                        Originally posted by malenica
                        ma znam...pise uzet paketic prije treninga 30min...ne pise dali te kapsule koje se nalaze u paketicu treba sve pomisat sa vodom...ahhh...jeli ti pijes to???...daj neko ko pije neka mi javi kako uzima tocno...hvala pozz!
                        Ma kako pomijesati s vodom. Samo ih popijes tj. progutas i zalijes s vodom.
                        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                        Comment


                        • #27
                          Animal PUMP: koje su negativne posljedice?

                          Treniram redovno i jako... nije neka zajebancija ozbiljno je... I razmisljam o animal pump-u... samo se pitam koje su negativne posljedice ?! Sta moze da mi se desi u najgorem slucaju ?!
                          Hvala...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Animal PUMP

                            ovo ti je 1 post,
                            mogao si bar rec pozdrav,
                            koliko imas godina,kg, staza u teretani i tako ?
                            trebao bi ovaj post prebacit u raspravu o dodatcima prehrani...

                            sto se tice animal linije tu ne mozes pogrijesit, a sto se tice nus pojava nebi trebalo bit a ovaj jbga bez rizika nema dobitka
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Animal PUMP: koje su negativne posljedice?

                              Originally posted by Neba
                              Treniram redovno i jako... nije neka zajebancija ozbiljno je... I razmisljam o animal pump-u... samo se pitam koje su negativne posljedice ?! Sta moze da mi se desi u najgorem slucaju ?!
                              Hvala...
                              Od animal pumpa ti se smanji kita...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: Animal PUMP: koje su negativne posljedice?

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by Neba
                                Treniram redovno i jako... nije neka zajebancija ozbiljno je... I razmisljam o animal pump-u... samo se pitam koje su negativne posljedice ?! Sta moze da mi se desi u najgorem slucaju ?!
                                Hvala...
                                Od animal pumpa ti se smanji kita...
                                +1 ))))))

                                dobro kelly kaze msm to su njegovi proizvodi tusne ti on tu svasta kad dodjes na forum i ne predstavis se .... hahah sala ofc .....

                                nzm koji su od animala ali od storma,no-x plode nt nema zagarantovano !

                                Comment

                                Working...
                                X