Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal pump

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Animal pump

    Originally posted by kelly
    Originally posted by Upitnik
    Imam 16 godina i iden u teretanu otprilike godinu dana, tia bi uzet animal pump al me zanima jel ima u prahu jer iman problema s gutanjen tableta
    A jel problem smrviti tabletu?
    Naravno da nije al bolje uzet u prahu nego mrvit tablete

    Comment


    • #47
      Re: Animal pump

      a sta taj animal pump radi uopce? koja je njegova svrha?

      Comment


      • #48
        Re: Animal pump

        C/P s web shopa

        Senzacija posvećena onima koji svakodnevno idu u teretanu iz dana u dan, iz godine u godinu. Pump je mnogo vise od osecaja, on je kompletno uzbudjenje…Pump je neophodan u nasem sportu, za mišićni rast, proces rasta ćelija, aktivira anabolicke procese...On je visokooktanski dodatak napravljen da vas digne visoko iznad vasih sadasnjih limita u treniranju.Animal Pump je komletan – dobijate sve sto vam je potrebno za odgovarajucu dozu a u odgovarajucem pakovanju.Prosli su dani kada se uzimalo 3 do 4 razlicita proizvoda zajedno.Samo jedno pakovanje Pump vam sve to objedinjuje zajedno.Zato samo napred, trenirajte kao zver, a Animal Pump ce obaviti sve ostalo.



        EDIT: Za mene nepotrebno bacanje novaca

        Comment


        • #49
          Re: Animal pump

          Je li netko uzimao preko ebaya taj animal pump.. ne znam kak je sa tim pilulama preko granice kad prolaze :/

          Comment


          • #50
            Re: Animal pump

            Originally posted by Overdrive
            Je li netko uzimao preko ebaya taj animal pump.. ne znam kak je sa tim pilulama preko granice kad prolaze :/
            Mislim da nebi trebalo bit problema. Dodatak prehrani je to kao i svaki drugi. Ali raspitaj se. Mene zanima dali taj Animal Pump na kraju djeluje ili ne... jedni kažu jedno drugi drugo.

            Comment


            • #51
              Re: Animal pump

              A kai da ti kazem, ja sam ono noob sto se tice treniranja...vise rekreativno... i kad sam uzeo taj pump, bas sam osjetio ono sus... poceo u teretanu hodat, nakon sat i pol teretane, doso doma, i onda jos malo doma vjezbao, dobis nekak volju od njega A u ruci sam dobio mozda cm, cm i pol u 2 tjedna... al treba probat, nismo svi isti.. i da.. nista drugo nisam uzimao od suplemenata

              Comment


              • #52
                Re: Animal pump

                frendu sam narucio to i poceo je konzumirat nakon 2 godine teretane, kaze da je prezadovoljan i za koji tjedan cu mu naručit opet...

                valjda nakon 2 godine zna i osjeti jel ga boostalo ili nije.. samo treba dovoljno vode pit uz to.. u paketiću ima 5-6-7 pilula koje treba popit zajedno, kaže da je okus oduran ali zato popije puno vode s tim..

                većina ga hvale, oni koji nisu probali ga pljuju, upravo zato što nisu probali pa ne osjete tu razliku.. ili su ljubomorni xD

                nemoj ga odmah u startu uzimat, nakon nekog radnog staža ga uzmi pa ćeš najbolje osjetit dali ima kakve koristi od njega ili nema

                Comment


                • #53
                  Re: Animal pump

                  Jel ovo najisplativije ?

                  http://www.ebay.com/itm/Animal-PUMP-30- ... 3cbb8e8822

                  Comment


                  • #54
                    Re: Animal pump

                    Originally posted by Overdrive
                    jeftinije nego kod nas sigurno.. a sad poštarina, carina ako bude to ne znam kako ide..

                    Comment


                    • #55
                      Re: Animal pump

                      Naruceno... javim kako je proslo

                      Comment


                      • #56
                        Re: Animal pump

                        Originally posted by Overdrive
                        Naruceno... javim kako je proslo
                        kod nas imas od 350 do 400 kn, a s neta je uvijek jeftinije naručit samo što neke stvari koje su znatno jeftinije kod nas ubije poštarina i carina pa skoro dođe na isto..

                        Comment


                        • #57
                          Re: Animal pump

                          Originally posted by pavlek
                          Originally posted by Overdrive
                          Naruceno... javim kako je proslo
                          kod nas imas od 350 do 400 kn, a s neta je uvijek jeftinije naručit samo što neke stvari koje su znatno jeftinije kod nas ubije poštarina i carina pa skoro dođe na isto..

                          Racunaj da na sve iznad 160kn ces platiti 23% plus 5% carine..

                          Comment


                          • #58
                            Re: Animal pump

                            Evo, stigo paketic danas, nije trebalo nista platiti... znaci ispod 250 kn me ispao

                            Comment


                            • #59
                              Re: Animal pump

                              prova mi ga prijatelj govori da je tesko smece, bolje je uzest kofein u tabletama

                              Comment


                              • #60
                                Re: Animal pump

                                Koristio sam i super je! Kada nisam imao volje (umoran od posla) dizalo bi me i odradio bi vrhunski trening!
                                Zamjerke: 9 tbl/cap koje moras uzeti na prazan zeludac i nasa cijena.

                                Comment

                                Working...
                                X