Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal pump

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Animal pump

    zanjima me kaj iskusniji misle o ovome..Marijan i ta ekipa...o animal pump..uopce niko nist ne spominje..a izgleda mi jako dobro....pa me zanjima kaj mislite o tome..dal je dobar il je to bacanje novca...

    http://www.building-body.com/shop/pr...mp_-_30_paket/

  • #2
    Re: Animal pump

    ja mislim da je ovo ista stvar kao i horse power...i ne vidim razlog zašto ga piti i u dane ne vježbanja...
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Animal pump

      ne vjerujem..jos ga niko nije probao koristiti?


      kupio bi ga..al me zanjima dal vrijedi tolko para...

      Comment


      • #4
        Re: Animal pump

        ..nisam koristio ali sam čuo dosta preporuka za cijelu Animal seriju tak da ak imaš para probaj šta..
        http://img398.imageshack.us/img398/9...wkz2wj7sd9.gif

        Comment


        • #5
          Re: Animal pump

          Nisam probao. Ali ja sam ionako pobornik samo wheya, caseina, glutamina i bcaa.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Animal Pump

            odlucio sam prije utakmica, testiranja i slicnih napora probat ovaj proizvod.
            30 vrecica mi je s obzirom na to cemu ce mi to sluzit previse, i preskupo mi je (340kn). ima netko u zg-u voljan podijelit samnom jednu kutiju?
            Animal. Can you handle it?

            Comment


            • #7
              Re: ANIMAL PUMP

              ja ne..ali ev samod a te pozdravim..nema te 100godina, ili jednostavno ja nikako da upratim tvoje postove
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • #8
                Re: ANIMAL PUMP

                zavrsio sam 4tjedna ovt-a, sad cu vam dojmove napisat
                Animal. Can you handle it?

                Comment


                • #9
                  Re: Animal Pump

                  welcome back
                  Blood never lies!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Animal pump

                    uglavnom za animal pump i za animal liniju općenito sam čuo samo dobre stvari,čak predobre,svi kažu da te jednostavno zalijepi za spravu i da vježbaš ko lud,frend mi je koristio i kaže da imaš osjećaj kao da možeš otrčat 100 krugova...a i na stranim forumima ga jako hvale,da vrijedi svakog dolara,eura,funte kako god.

                    p.s. baš si razmišljam što uzet,animal pump ili animal nitro????

                    Comment


                    • #11
                      Re: Animal pump

                      ja koristim pump i mogu rec da je stvarno dobar..preporucam u svakom pogledu!!! :P

                      Comment


                      • #12
                        Re: Animal pump

                        Originally posted by chelle
                        ja koristim pump i mogu rec da je stvarno dobar..preporucam u svakom pogledu!!! :P
                        ja si ga moram nabavit,prvo me cijena odbijala,ali sad kad vidim takve komentare moram i ja probat. daj mi reci šta si najviše osjetio?imaš neki primjer? tipa u teretani si bio bolji ili tako nešto...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Animal pump

                          jednostavno imas vise energije za rad,treba ti manje odmora izmedu serija...ja osobno lakse dizem vece tezine a i napredovao sam dosta odkad ga koristim..pijem ga 45 min prije treninga..probaj,neces fulat..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Animal pump

                            evo uzeo animal pump,ali ću ga tek sutra isprobat...radim ruke,pa da vidimo malo tu pumpu.. he,he. naravno,javim kakav je osjećaj,i dali radi kako ga hvale.. uglavnom,imam jedno pitanje za iskusnije,dali mogu piti animal pump samo prije vježbanja,ili bi morao piti svaki dan...jer nekako mi ima više smisla da ga pijem samo dane prije vježbanja da mi daj taj boost,jer mi je glupo pit ga u dane bez vježbanja,jer mi tad ne treba...ili? a i cijena je jako visoka da ga pijem svaki dan...340kn.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Animal pump

                              Pij ga samo prije treninga

                              Comment

                              Working...
                              X