Announcement

Collapse
No announcement yet.

Beta Alanin (BA)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Beta Alanin (BA)

    Ja koristim i stvarno je mocna stva, mogu duze i jace trcati, izdrzim dulje borbe itd. Kombinacija s kreatinom mi se cini optimalna.

    Comment


    • #17
      Re: Beta Alanin (BA)

      bas me zanima kakav je combo sa CEE
      znam da je sa monohidratom potvrdjeno dobar
      al isto znam da nekome monohidrat bolje sjeda nego CEE
      nema druge nego da se proba i vidi
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • #18
        Re: Beta Alanin (BA)

        Nisam siguran, ali čini mi se da sam negdje prije relativno dužeg vremena pročitao da Beta Alanin uzrokuje "smanjenje" razine taurina u krvi Pa me zanimala ima li tu ikakve istine. Hvala.

        Comment


        • #19
          Re: Beta Alanin (BA)

          Originally posted by ZohaRi
          Nisam siguran, ali čini mi se da sam negdje prije relativno dužeg vremena pročitao da Beta Alanin uzrokuje "smanjenje" razine taurina u krvi Pa me zanimala ima li tu ikakve istine. Hvala.
          ja sam čitao jedno istraživanje na beta alaninu di se ni nakon 10 tjedana uzimanja beta alanina nije promjenio nivo taurina, a da ti iskreno kažem šta ja mislim o tim internet istraživanjima, to su sve takva sranja i nemožeš znat šta je istina šta nije, ja se držim starog kreatina
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #20
            Re: Beta Alanin (BA)

            Ima istine u tome što kažeš, ali meni bi Beta Alanine bio vrlo koristan. Kreatin sam si taman sada uzeo i sa BA bi mi bio vrlo koristan.

            Comment


            • #21
              Beta alanin - sta preporucujete uz ovo?

              koristim beta alinine od ultimate nurationa i uz to pijem hyper mass 5000,koja je jos dobra kombinacija uz ovo da koristim ili je ovo dovoljno za sad,hvala.

              Comment


              • #22
                Re: beta alinine sta preporucujete uz ovo?

                Originally posted by feks
                koristim beta alinine od ultimate nurationa i uz to pijem hyper mass 5000,koja je jos dobra kombinacija uz ovo da koristim ili je ovo dovoljno za sad,hvala.
                Creatin alkaline ti ide dobro uz Beta alanine (ili bilo koji drugi kreatin, samo mislim da je alkaline formula najbolja ), iako sva ta priča oko beta alanina je prenapuhana ja ga uzimam već više od mjesec dana i iskreno nisam osjetio neka poboljšanja u izdržljivosti možda 1%
                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                Comment


                • #23
                  Re: Beta Alanin (BA)

                  takodje namjeravam da uzmem BA , za pripreme pred drzavno prvenstvo u kajaku( veslanje) cini mi se da bi me dobro mogao pogurati, mislio sam uzet ga od firme Sci Muscle, novi brend iz velike britanije na trzistu... 500 gr, omjer 1:1 sa monohidratom unutra, doza 4 gr, tj 2 gr BA i 2 gr Monohidrat, sad neznam da to nije premala doza ?

                  CYCLONE - 3-aminopropionat (farmaceutski beta alanin) u stacku sa CELLMAX-om. Potvrđeno je da ova kombinacija djeluje u sinergiji i da efekat jedan drugom pojačavaju i do 5 puta.
                  3-aminopropionat je farmaceutski, najčišći i najefektivniji oblik beta alanina. Ova kombinacija u stacku predstavlja ključ i tajnu svih Nitro Oxida.
                  Pakovanje CYCLONE je u mega pakovanju od 125 servinga što je za preko 2 mjeseca uzimanja.
                  CYCLONE je 100% čist, bez ikakvih dodataka, primjesa ili šećera. Efekat farmaceutske forme 3-aminopropionata je i do 3 puta jače od običnih formi beta alanina.
                  Serving size: 4g
                  Servings per container: 125
                  Amount per serving:
                  3-aminopropionic acid 2000mg
                  (Beta Alanine)
                  HPLC Tested Creatine Monohydrate 2000mg

                  Directions for use:
                  On Training Days: take one serving 30-45 minutes prior to exercise and one serving post workout.

                  On Non-Training Days: Consume one serving prior to your first meal of the day and another serving 6-8 hours later.
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Beta Alanin (BA)

                    2g beta alanina je jako malo
                    ...
                    isto kao i CM
                    125 servinga
                    podjeli na 3 i to je to
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment

                    Working...
                    X