Announcement

Collapse
No announcement yet.

BCAA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: BCAA

    Originally posted by 1987
    Originally posted by rxownz
    Originally posted by 1987
    Originally posted by Joe
    Originally posted by 1987
    Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??
    ti sa 15 god možeš jako dobro napredovat uz normalnu prehranu, whey i glukozu, bcaa ti nisu potrebne, a od samih bcaa bez glukoze nećeš ništa napraviti, bacanje para
    Koristim whey i glukozu,tacnije onu iz dm-a http://www.codecheck.info/img/115352/1 ,nego kanta mi je pri dnu,i razmisljao sam da pocnem koristiti nesto drugo..
    glukoza se i kupuje u DM-u i ta je recimo najbolja. Whey uzmi neki kvalitetan ovisno koliko imaš novaca, pogledaj webshop.
    Nije mi zao dat novac na stvari koje ce mi pomoc...Koristim Elite whey isolat,platio sam 104 km 5 LBS,mozda opet kupim njega,ili neki drugi probam..Ako ima neki bolji,preporuci mi.
    ako je dymatize onda je ok, nećeš osjetit nikakva poboljšanja ako uzmeš neki drugi. U principu pametnije ti je pare uložit u prehranu, jedino ako smatraš da imaš extra sređenu prehranu sa dovoljnim unosom mesa, vlakna i zdravih masti možeš razmišljat o kreatin alkalyne ili o BCAA.
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #77
      Re: BCAA

      Vidi drug..Meni je prehrana sredjena sto se tice svega toga,jedem mnogo bijelog mesa,crvenog,jaja,sir,i sve to...gluposti sam izbacio iz prehrane,nego je problem sto ne mogu mnogo da jedem...Bas sam razmisljao da ostanem na whey-u i glukozi,ipak mi je 15 godina ne bih da se igram sa sobom,a stvarno prelijepo izgledam..ako hoces mogu i sliku pokazati da vidis napredak petnaestogodisnjaka xD..Ugl. hvala ti mnogo na savjetima,jer ipak sam pocetnik

      Comment


      • #78
        Re: BCAA

        Originally posted by 1987
        Vidi drug..Meni je prehrana sredjena sto se tice svega toga,jedem mnogo bijelog mesa,crvenog,jaja,sir,i sve to...gluposti sam izbacio iz prehrane,nego je problem sto ne mogu mnogo da jedem...Bas sam razmisljao da ostanem na whey-u i glukozi,ipak mi je 15 godina ne bih da se igram sa sobom,a stvarno prelijepo izgledam..ako hoces mogu i sliku pokazati da vidis napredak petnaestogodisnjaka xD..Ugl. hvala ti mnogo na savjetima,jer ipak sam pocetnik
        samo se obrazuj, što više znaš to ćeš lakše postić neki cilj. Ne treba nikakve slike što se mene tiče, a bcaa ti ne može škodit bez obzira koliko imaš godina.
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment

        Working...
        X