Announcement

Collapse
No announcement yet.

treniram atletiku i idem u teretanu: Actions whey gainer...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • treniram atletiku i idem u teretanu: Actions whey gainer...?

    Pozdrav svima ! Ukratko treniram atletiku i idem u teretanu !! I kupio sam "actions whey gainer " !!! E sad me zabrinjava jedna stvar ! To sadrzi vise ugljikohidrata (porcija od 50 grama sadrzi 35 % ugljikohidrata ) sto je malo zabrinjavajuce za mene,jer znamo da ugljikohidrati debljaju te da je pozeljno sto manji njihov postotak u proteinima il neznam cemu sve !! Ja osobno tezim 68.5 kg,69 kg i dobre sam građe ali bi htio jos malo ojacat ! I na samome kraju me interesira dali mogu sigurno uzimat taj pripravak ako redovito treniram,da se nebi slucajno poceo debljat i kada bi bilo koristit najpametnije ! ...hvala

    Treninzi...
    ponedjeljak:atletika
    utorak:atletika
    srijeda:teretana
    četvrtak:atletika
    petak:teretana
    subota:teretana

  • #2
    Re: Actions whey gainer !!!!!

    Svaki gainer je mjesavina P+UH koja sluzi ajmo reci kao pomoc pri povecanju mase.
    Ne vidim razloga zasto ga ne bi mogao uzimati ako imas namjeru podizati svoju masu.

    Comment


    • #3
      Re: Actions whey gainer !!!!!

      ma nezelim ja sad na masi dobit nesto previse ! 71 kg recimo,ali me zabrinjava ako cu se zdebljat ! To nije dobro :/

      Comment


      • #4
        Re: Actions whey gainer !!!!!

        posalji ti meni tu kanticu

        Comment


        • #5
          Re: Actions whey gainer !!!!!

          Originally posted by Libar
          ma nezelim ja sad na masi dobit nesto previse ! 71 kg recimo,ali me zabrinjava ako cu se zdebljat ! To nije dobro :/
          daj ne fantaziraj, ako ti je sredena prehrana bez junk fooda nece ti bit nista ako ga popijes prije i iza treninga. samo se budale mogu umastit s gainerom

          Comment


          • #6
            Re: Actions whey gainer !!!!!

            istina najbitnija je prehrana,šta jedeš ! Ako trpas hamburgere svaki tjedan i neznam kaj ! normalno da ce salo doc D

            Comment


            • #7
              Re: Actions whey gainer !!!!!

              Originally posted by gigi01
              Originally posted by Libar
              ma nezelim ja sad na masi dobit nesto previse ! 71 kg recimo,ali me zabrinjava ako cu se zdebljat ! To nije dobro :/
              daj ne fantaziraj, ako ti je sredena prehrana bez junk fooda nece ti bit nista ako ga popijes prije i iza treninga. samo se budale mogu umastit s gainerom
              ja derem jumboja dozu od 220 gr dnevno na dvaputa evo 2 tjedna dobil oko 3 kile težine nisam se ništa umastil sam sam povećal obujam prsa ruke i noge po 2-3 cm normalno uz normalnu prehranu
              ***** sve ako ne *****

              Comment


              • #8
                Re: Actions whey gainer !!!!!

                Originally posted by sixx
                Originally posted by gigi01
                Originally posted by Libar
                ma nezelim ja sad na masi dobit nesto previse ! 71 kg recimo,ali me zabrinjava ako cu se zdebljat ! To nije dobro :/
                daj ne fantaziraj, ako ti je sredena prehrana bez junk fooda nece ti bit nista ako ga popijes prije i iza treninga. samo se budale mogu umastit s gainerom
                ja derem jumboja dozu od 220 gr dnevno na dvaputa evo 2 tjedna dobil oko 3 kile težine nisam se ništa umastil sam sam povećal obujam prsa ruke i noge po 2-3 cm normalno uz normalnu prehranu
                nastavis li tim tempom budes se umasti, vjerojatno je pola te kilaze voda koja se veze za velike kolicine ugljikohidrata, pocetkom dijete prvo sto se dogodi sve to ispisas iz sebe, toliko o brzom dobivanju misicne mase

                Comment


                • #9
                  Re: Actions whey gainer !!!!!

                  neka to i želim dobit 10 kg mase i snage za veće kilaže u vježbama i onda ga polako izbacivat i rokat se dalje čistim whey-om
                  ***** sve ako ne *****

                  Comment

                  Working...
                  X