Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey nitro pure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whey nitro pure

    Da li je neko probao ovaj whey i kakvi su rezultati ?

    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...NHfF1IYcZgwzWw

  • #2
    Re: Whey

    kod nas u bih to je najjeftiniji whey protein, a vjerovatno i najlosijeg kvaliteta i sastava, cim je u pitanju biotech,
    nebi ti preporucio da ga uzimas, nije los za pit sa okusom cokolade probao sam,bolje ti je uzeti mozda elit dymatize il ako si s parama dobar ON gold ,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Whey

      Originally posted by SemaMare View Post
      kod nas u bih to je najjeftiniji whey protein, a vjerovatno i najlosijeg kvaliteta i sastava, cim je u pitanju biotech,
      nebi ti preporucio da ga uzimas, nije los za pit sa okusom cokolade probao sam,bolje ti je uzeti mozda elit dymatize il ako si s parama dobar ON gold ,
      pa dobro znam da si u pravu ali samo za sportix shop znam u tz .... a oni prodaju ona sranja ,a kvalitetnim nabiju cijenu radi njihovih proizvoda tako da sam uzeo njihov..... kajd odem u sarajevo na platou skenderije se prodaju u shopu po najpovoljnijim cijenama u drzavi ... npr. no-xplode sam tu uzeo za 100 KM dok je u sportix-u 129 KM
      Last edited by unicate; 29-09-11, 17:58.

      Comment


      • #4
        Re: Whey nitro pure

        Originally posted by unicate View Post
        cuj kakvi su rezultati

        Comment


        • #5
          Re: Whey

          prijatelju moj i ja sam iz okoline tuzle, vjeruj ima dosta jeftinijih ljudi od sportixa, i od nutrabolica u sarajevu,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Whey

            da ljudi ali mane zanimaju ovlastene trgovine pusti ljude

            Comment


            • #7
              Re: Whey nitro pure

              Originally posted by AHMO View Post
              cuj kakvi su rezultati
              pa svaki preparat mora dati neki napredak ili " nazadak " nebitno kakav...... pogotovu ako je zadovoljan proizvodom i koristi taj proizvod duze vrijeme

              Comment

              Working...
              X