Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

    dobra tema...meni je samo stari poludel kad je videl da gledam u tu stranicu i one reklame za proteine na margini
    nisu normalni ovi naši starci

    Comment


    • #77
      Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

      idem sad ovo odma isprintat i turnit ću im pod nos pa nek čitaju malo, pa nek mi onda seru nešto u vezi cijelog bb-a. Btw. hvala za članak :P :P

      Comment


      • #78
        Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

        Svaka cast, text je odlican

        Comment


        • #79
          Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

          Evo stavit cu sliku jednog djela onoga kaj sam popio u zadnjih cca godinu dana i jucerasnji nalaz krvi i mokrace pa pokazi starcima.

          sups.jpg

          I evo nalaz od jucer
          lab.jpg

          Comment


          • #80
            Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

            Na slici je inace cca 11kg whey-a.. (bilo je jos nes i kreatina..al nemam kutiju vise..)
            A na nalazu ti u desnom stupcu fino uvijek pise od kolko do kolko bi vrijednosti trebali biti ili manje od < , vise od > ..

            Comment


            • #81
              Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

              Zelim svima srecu koji moraju ubjedivat starce kad je u pitanju whey i sl.
              I taj vas problem ima smisla isto koliko i moj davni problem s babom koju neznam kako uvjerit da na zvucnike u diskacima ne pustaju drogu citiram "Sinko, nemoj ti tamo, tamo ti na one velike zvucnike pustaju drogu a ti to ni neznas i onda ste svi nadrogirani i samo radite gluposti i ostat cete skroz bez mozga i sta ces onda?!"
              MYPROTEIN

              Comment


              • #82
                Re: Pomoć klincima koji imaju ˝tvrdoglave˝ roditelje - Teen

                ja sam imao srece da se mojo mami to moglo lijepo sve ispricati bez mukotrpnih objašnjennja zna žena sta su P ,UH , M rekao sam joj da cu kupovat svojim novcima da ne pušim i da necu više piti vjerovali ili ne ( evo vec 2 godine , 2 mj , 28 dana , 11 h i 47 min sam trijezan hh ) cak sam nedavno sa njom kako je bilo aktualno L Armstrpng ovo sa steroidima pricao sa njom kako ja potpuno razumijem te ljude i da vjerujem da bi 90 % ljudi uzelo kao prvo da zaradi više i osigura svoju obitelj i puno je vec i problem sta ljudi tako osuđuju sportaše zbog toga ( a još niko nikad kako ja znam nije umro od steroida a to sta svakodnevno umiro od alkohola ništa ima jedna lista više ljudi umre od predoziranja Aspirinom i vitamnom C nego AAS ) ili još vecih besmislica Whey , kreatin itd ljudi prihvatljivije viditi djecu od 13 god sa cigaram i alkoholom nego time pa to je za zabrinuti se
                samo im kažeš tko god te napadne u vezi whey da ga i on uzima kroz piletinu , ribu ili nzm nesto sasvim deseto al najtužnije je kad dr. ili tako nest provali da je štetno pa nzm STRAŠNO i TUŽNO
                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                Comment

                Working...
                X