Announcement

Collapse
No announcement yet.

Intenzitet viježbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intenzitet viježbanja

    Dali netko može reći par dobrih savjeta kako postići dobar intenzitet? U zadnje vrijeme ko da su se mišići prilagodili na ama baš sve što probam. Čak se više ni ne znojim, tu i tamo pustim koju kap, dok vidim da su okolo ljudi mokri do kože.

  • #2
    Re: Intenzitet viježbanja

    napravio si sve zgibove
    There is a price to pay for everything you gain.

    Comment


    • #3
      Re: Intenzitet viježbanja

      Originally posted by Skums View Post
      Dali netko može reći par dobrih savjeta kako postići dobar intenzitet? U zadnje vrijeme ko da su se mišići prilagodili na ama baš sve što probam. Čak se više ni ne znojim, tu i tamo pustim koju kap, dok vidim da su okolo ljudi mokri do kože.
      ajde napisi svoj trening pa cemo vidjet...

      Comment


      • #4
        Re: Intenzitet viježbanja

        promjeni vjezbe,vise se koncentriraj,amnje pauze-to bih ja mogao preporuciti

        Comment


        • #5
          Re: Intenzitet viježbanja

          Koliko dugo ides u teretanu ? Probaj sa supersetovima

          Comment


          • #6
            Re: Intenzitet viježbanja

            Radi čučnjeve i mrtvo pa ćeš se uznojiti.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Intenzitet viježbanja

              Originally posted by kelly View Post
              Radi čučnjeve i mrtvo pa ćeš se uznojiti.
              +100000000
              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

              Comment


              • #8
                Re: Intenzitet viježbanja

                Originally posted by kelly View Post
                Radi čučnjeve i mrtvo pa ćeš se uznojiti.
                +1 (Y) heheh

                Comment


                • #9
                  Re: Intenzitet viježbanja

                  Originally posted by stipedinamit View Post
                  +100000000
                  Zaboravio sam napisati da jedino čučanj, iskorak i mrtvo dizanje me lagano oznoje.
                  Recimo radim prvu viježbu sa kilažom tako da mogu sam izvesti nekih 6 ponavljanja. Između serija je pauza od minute.
                  U drugoj viježbi radim sa kilažama tako da mogu sam izvesti do 10-12 ponavljanja s time da jedno ponavljanje traje do 6 sekundi. Pauza između serija od 60 do 70 sekundi.
                  Nakon toga slijedi viježba u kojoj radim do 20 ponavljanja sa smanjenom kilažom. Pauza između serija od 40-60 sekundi.
                  Sve skupa ispadne oko 12 serija za veće skupine i 7-9 za manje.

                  Povremeno ubacim superserije ili povećam volumen ali sve mi se čini ko uzalud, jer opće se ne mičem u snazi. U zadnje vrijeme sam čak i pao u snazi, a jedem isto kao i prije (prehrana je sređena da ne bi bilo zablude).

                  U teretanu hodam već jedno duže vrijeme (skoro pa 6 godina, s time da tek zadnju godinu i pol jedem kako spada).
                  Ne znam, ljudi oko mene i cura mi govore da sam se raširio od zadnji puta, ali meni se čini ko da to sve stoji.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Intenzitet viježbanja

                    -nece svaki trening radit cucnjeve i mrtvo? daj daj! radi superserije,smanji pauzu na 30-45 sec,mjenjaj vjezbe! koliko svako mjenjas trening?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Intenzitet viježbanja

                      Originally posted by ibro10 View Post
                      -nece svaki trening radit cucnjeve i mrtvo? daj daj! radi superserije,smanji pauzu na 30-45 sec,mjenjaj vjezbe! koliko svako mjenjas trening?
                      Trening praktički mijenjam svaki tjedan. Mijenjam viježbe i broj serija i ponavljanja. Sad sam mislio raditi jedno 3 tjedna isti trening pa onda malo promijeniti. Možda bi to bio kao nekakav šok? I u ta tri tjedna bi radio sa većim kilažama, a manjim brojem ponavljanja (5-6).

                      Comment


                      • #12
                        Re: Intenzitet viježbanja

                        a da ti uzmes pauzu od 2 tjedna? ako stagniras s kilazama nesto nije uredu...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Intenzitet viježbanja

                          a da on poveca kilazu na utezima? 5kg pri zadnjim serijama teze kao 62,4 kg.. pa nek radi do otkaza pa ces vidit kako misic stisne i pece...znojit ce se ko svinja pred klanje
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #14
                            Re: Intenzitet viježbanja

                            Originally posted by Skums View Post
                            Trening praktički mijenjam svaki tjedan. Mijenjam viježbe i broj serija i ponavljanja. Sad sam mislio raditi jedno 3 tjedna isti trening pa onda malo promijeniti. Možda bi to bio kao nekakav šok? I u ta tri tjedna bi radio sa većim kilažama, a manjim brojem ponavljanja (5-6).
                            -a ma nemoj mjenjati svaki tjedan,odradi 2-3 mjeseca! slozi si vjezbe kako ti pase i gledaj kako napredujes! ponavljanja mozes radit 7-10!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Intenzitet viježbanja

                              Bitno je da ovo zadnje ponavljanje bude tik pred otkaz.Znači poslije zadnjeg da imaš "lufta" ponavljanje dva prije otkaza.

                              Da vidiš znojenje i upale mišića sljedećih dana.

                              Comment

                              Working...
                              X