Announcement

Collapse
No announcement yet.

FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

    Bok. Ima neko iskustva sa FST-7 ili bar da kaze svoje mislenje? To mogu da rade naturalce ili samo steroid boys ? I da pitam primer kad radis noge i radis vjezbu sa 7 serija za kvadriceps za lozu i za list... nema bojaznost od pretreniranost ? Ae malo savjete za FST-7 cini mi se super metoda za dobru misicnu masu
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: FST-7 Mislenja..

    Vjerovatno se bojis pretreniranosti. Po mom misljenju nemas brige, samo povecaj unos kcal. Znaci ne mozes biti na nekoj bjednoj prehrani i raditi FST-7. Ako nisi spreman jesti kako treba(kolicinski) i sta treba(kvalitetno), onda zaboravi na FST-7.

    Comment


    • #3
      Re: FST-7 Mislenja..

      Za prehranu znam nego procitao sam na neke mjesta da FST-7 je samo za decke koje su na AAS ....
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

        Mogu naturalci raditi FST-7. Zadaća tih sedam serija je stvoriti što veći pump u mišiću kako bi se rastegnula fascia tako da to ne moraju biti neke velike težine. Mišić odradiš u prethodnim - pravim serijama, a ovo je čisto za upumpavanje.

        Comment


        • #5
          Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

          aha... Hvala. A sada kada treniram pr noge moram odrat po jedna vjezba za kvadriceps/lozu/list sa 7 serijama ... nece doci do pretreniranje ?
          I live for BODYBUILDING

          Comment


          • #6
            Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

            Neće doći do pretreniranja.

            Comment


            • #7
              Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

              Imaš jedna vrata prije nego što ulaziš u FST-7 sobu, i prije nego prođeš kroz ta vrata, prolaziš kroz detektor naturalaca. Ako te detektor otkrije zaključa ti vrata i nema šanse da uđeš u FST-7 svijet. Tako da ništa bez hemije... Imam jednog prijatelja koji je natrpo metana u džepove, i tako je zavarao detektor pa je mogao raditi FST-7 i kao naturalac.
              Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
              Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

              Comment


              • #8
                Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

                Originally posted by Nin0 View Post
                Imaš jedna vrata prije nego što ulaziš u FST-7 sobu, i prije nego prođeš kroz ta vrata, prolaziš kroz detektor naturalaca. Ako te detektor otkrije zaključa ti vrata i nema šanse da uđeš u FST-7 svijet. Tako da ništa bez hemije... Imam jednog prijatelja koji je natrpo metana u džepove, i tako je zavarao detektor pa je mogao raditi FST-7 i kao naturalac.
                ahhaah care.. to je to
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • #9
                  Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

                  aha... a jbg nije sve do AAS ima nesto i natural Da izgradis tjelo koje bi bilo zdravo, zavodljivo i bi ispunio tvoje zelje ne treba ti AAS mozes to i sa Whey, kreatin, ZMA, BCAA itd itd...
                  I live for BODYBUILDING

                  Comment


                  • #10
                    Re: FST-7 misljenja? To mogu da rade naturalci...?

                    Ovisi koliko imas staza u teretani.
                    Po meni to je stavka koja određuje dali neki program moze radit i natural vjezbac, naravno broj treninga u tjednu, trajanje i tezine upotrebljene su jako bitna stavka.
                    Mislim ako imas dobru bazu snage i izdrzljivosti, mozes slobodno probat nesto jači program. Pod tim mislim barem par god konstantnog treninga.
                    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                    http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                    Comment

                    Working...
                    X