Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postizanje žilavosti ili je to samo stvar niskog bf-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postizanje žilavosti ili je to samo stvar niskog bf-a...

    zanima me postoji li određen način postizanja istaknute žilavosti, ili je to samo stvar niskog bf-a, genetike?

  • #2
    Re: postizanje žilavosti

    moje mišljenje je da moraš se takav roditi..
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: postizanje žilavosti

      nizak bf je prva stavka; to moraš imat (ak si natural; neke supstance izražavaju vene na znatno višem bf-u, bar tako mislim iz iskustva kolko sam vidio )
      onda moraš imat malo veće i deblje vene, i treće, po meni najvažnije, tijelo ti nesmije imat tendenciju za vezanje velikih količina potkožne vode.

      ovo nisam nigdje pročito već iz striktno mojih razmišljanja

      Comment


      • #4
        Re: postizanje žilavosti

        pa uglavnom je to genetika

        Comment


        • #5
          Re: postizanje žilavosti

          nema neke formule, što mišić više radi to će mu trebati jača opskrba krvlju, tijelo se tome prilagođava i to je to... naravno nizak bf da bi se to uopće vidjelo...
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: postizanje žilavosti

            Ja tu neke članove ne razumjem baš.
            Stvarno si netko misli promijeniti genetiku, kolko vidim
            neki bi htjeli renovirati se onak...
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: postizanje žilavosti

              kako to misliš todde?

              Comment


              • #8
                Re: postizanje žilavosti

                mi ne razumijemo Todda.. hehe

                ma stalno se u svakom postu vrtimo oko te genetike i opterećujemo s tim... vrjeme je da se probudimo i prihvatimo sebe onakvim kakvi jesmo...
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #9
                  Re: postizanje žilavosti

                  Pa to bi bila prava umjetnost, dečki
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #10
                    Zanima me veza između žilavosti i teretane

                    zanima me veza između žilavosti i teretane,u kolikoj su prednosti žilavi ljudi prema normalnima kod dizanja utega.iman prijatelja koji je žilav i ima 80,81 kg 183 cm i diže stvarno dosta više od ljudi koji su čak 10ak kila teži od njega i naizgled izgledaju ka da imaju veće mišiće od njega bez masnog tkiva.
                    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Žilavost

                      Čovjeka ne treba procjenjivat po izgledu, to je definitivno istina. Npr. negdje sam pročitao da se vježbanjem pojačava veza između mozga i mišićnih vlakana, tj. ljudi koji vježbaju mogu aktivirati više miš. vlakana i time su naravno jači. Npr. Olimpijski dizači utega mogu igledati vrlo sitno, ali...
                      "Sam sebi spomen sprema tužni Đuro nikog nema."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

                        Originally posted by Korekt
                        zanima me veza između žilavosti i teretane,u kolikoj su prednosti žilavi ljudi prema normalnima kod dizanja utega.iman prijatelja koji je žilav i ima 80,81 kg 183 cm i diže stvarno dosta više od ljudi koji su čak 10ak kila teži od njega i naizgled izgledaju ka da imaju veće mišiće od njega bez masnog tkiva.
                        ček na što misliš pod žilavi?
                        vidljive žile na podlaktici, bicepsu?? ili mak one kosture od momaka?
                        što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

                          na ljude koji su po prirodi žilavi,ne na ljude kojima se vide žile XD
                          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

                            definiciji "žilavosti" bi ja stavio nešto kao velika eksplozivnost......

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

                              kako da objasnim,npr. žilavi ljudi su uspješni u judu jer se mogu ukrutit na mjestu da ih se teško savlada,sa manjom tjelesnom masom mogu bit snažni kao naizgled jači likovi.valjda je neko čua da se nekome govori da je žilav momak.
                              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                              Comment

                              Working...
                              X