Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postizanje žilavosti ili je to samo stvar niskog bf-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

    znam šta misliš,kad je momak žilav teško ga je dobit u hrvačkim zahvatima,polugama...baš to bolji su u tim borilačkim vještinama,judo(kojeg sam trenirao),aikido,jeet kune do..itd...e da,pogotovo su žilavi likovi dobri u hrvanju...ali što se tiče bodybuildinga i žilavosti tu ti nema nikakve poveznice...ako i ima nije baš neka presudna stvar...

    Comment


    • #17
      Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

      mislis na likove koji su mršavi a jaki?
      to je za mene zilavo-genetika
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #18
        Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

        Originally posted by KeLavra
        mislis na likove koji su mršavi a jaki?
        to je za mene zilavo-genetika

        da,često su takvi likovi mršavi,ali kad te prime u polugu nikako se izvuć .. inače se često kod mene u kvartu zna reći da je neki lik žilav...

        Comment


        • #19
          Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

          aha kužim te sad
          iam takvog frenda, to je genetika nema to veze s teretanom
          što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

          Comment


          • #20
            Re: Zanima me veza između žilavosti i teretane

            Originally posted by ultrasdinamo!
            aha kužim te sad
            iam takvog frenda, to je genetika nema to veze s teretanom
            točno tako.

            Comment


            • #21
              Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

              Pozdrav svima.

              Jedno pitanje. Nakon 5-6 god treniranja u teretani, na podlakticama mi se relativno puno ističu vene pod kožom. Pretpostavljam zbog velikih težina prilikom treniranja, gubitka masnog tkiva pod kožom i što ja znam što već... Iako to nije nešto čudno kod ljudi što intezivno treniraju, međutim, meni estetski to i nije nešto lijepo.

              Pretpostavljam da se prosuto mlijeko ne može vratiti u posudu, ali volio bih čuti neki savjet kako u najmanju ruku ublažiti pojavu...
              Za početak, smanjio sam intenzitet vježbi za ruke.. Nadam se da rješenje nije prestati trenirati jer dobro znamo da je to nemoguće...

              Unaprijed hvala...

              Živjeli.

              Comment


              • #22
                Re: Žile na podlaktici

                Teško da ima rješenja...ako ti smetaju žile onda si u krivom sportu.....upravo suprotno, njih moraš voliti da bi i taj sport volio to je nešto ko da želiš igrati nogomet a ne želiš da lopta dođe do tebe

                Comment


                • #23
                  Re: Žile na podlaktici

                  Šta je tu čudno i loše uopče
                  Svaka čovijek koji je malo jači a ima niži BF ima vidljive žile na podlaktici...
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                    tako je..meni se posebno istaknu prilikom dedlifta...osjećam se tako nabildano xD ne vidim zašto to netko ne bi volio...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                      Samo oprezno,nemojte da vamse dogodi da se slučajno prenabiladate,ja jednom nisam pazio i taj čas sam se prenabildo.Od tad sam stalno na oprezu

                      Comment


                      • #26
                        Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                        Te žile su mi najdraže od svega toga skupa.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                          zile su zakon !

                          Comment


                          • #28
                            Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                            pored tih zilica ja imam kvrzice na podlaktici pogotovo se isticu pri vecim tezinam na EZ-sipci.lijepo izađu kao par manjih klikera ..ali nemogu nikako da ih opipam
                            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                              i ja isto obozavam zile imam samo jednu sa zadje strane a sa unutrasnje i predje koliko oces i bas je izgledam brutalno kad uzmem bucice i radim trapez a ono zile iz podlaktice smao sto ne puknu uhhhh
                              1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
                              Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
                              Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
                              Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

                              Comment


                              • #30
                                Re: Žile na podlaktici, zbog velikih težina prilikom treniranja?

                                hehehe... što me nasmija...

                                Hvala vam na odgovorima, ali ukusi su različiti...
                                Premda, ne slažem se da kvalitetan trening nemože bez nabreklih žila, jer dosta tipova vidim u dugogodišnjim, visokokvalitetnim treninzima bez pojave nabreklih vena na podlakticama... Mislim da genetika tu igra veliku ulogu, kao i u svemu ostalom...

                                P.S. Jeste li primjetili žile na rukama Mirka Filipovića? Ne... Eto dokaza za gore navedeno. Mirko rules..

                                Svejedno hvala i veliki vam pozdrav...

                                Comment

                                Working...
                                X