Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Shadow: Trening trebam sugestije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Shadow: Trening trebam sugestije

    Znaci ovako imam 16.5god i staz u teretanu 6-7 mjeseci... Prvo sam radio defke defke ali nista nije bilo i nakraju ja sam se odreko od pravilno jelo (uveo sam junk food poslje 3-4 mjeseci) i ostao u mjesto. Odmaram vec 2-3 nedelje i od Februara pocnem opet ali mislim da odem jedno 3-4 mjeseci na masu i celo ljeto defke, znaci od Februar-a do April-a radim masu i od Maj-a idem defke pa do kad ne budem zadovoljan sa izgledom. Sad vec mi je jasno mnogo o ishrani i kada pocnem napravim REFRESH u kuhinju i krenem ozbilnije. Visok sam oko 1.70-1.75 a tezim okolo 80-85kg.. Nasao 2 (po meni) super treninga za masu na bodybuilding.com samo nz koi je bolji pa ostavim vi da me savetujte


    1. DTP - Ovaj se radi 4 nedelja ali ja bi produzio do 12 (3 mjeseci)

    2. Hellriser: Solo training - Ovaj mislim da se radi tacno 12 nedelija... Ovaj trening ima 2 varijante, prva je za iskusne vjezbace i moras imati partnera a ja nemam partnera (i ne zelim) i ne sa mnogo iskusni vjezbac onda trener je mislio i na ljude kao ja i napravio drugu opciju.

    Sta mi preporucujete od ovih dva treninga, koi po vama je bolji?Ja sam za DTP ali cekam i vase mislenja. Od suplementaciju planiram da uzmem Liquid BCAA... Ajde da cujem sada vas! Hvala unaprjed i sve najbolje!
    I live for BODYBUILDING
Working...
X