Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nacin treniranja ? Koji odabrati? Koji rezim je najbolji, da nastavim sa obrnutim piramidalnim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nacin treniranja ? Koji odabrati? Koji rezim je najbolji, da nastavim sa obrnutim piramidalnim?

    Mozda nisam napisao naslov kako treba,ali ne znam kako blize da odredim ovo sto hocu da kazem Ustvari,interesuje me koji rezim je najbolji.U pocetku sam radio normalan trening,nakon 2-3 mjeseca,poceo sam da ubacujem 1 sedmicu normalan trening,a drugu sedmicu piramidalno treniranje.

    Vezbe za jacanje misica grudi radim kao obrnuto piramidalno treniranje...tj. sto vecu kilazu u prvim serijama,s'tim da mi neko pomaze tu posto ne mogu sam da dignem(sprave tipa benc-a),da bi u zadnjoj seriji uzeo neku prihvatljivu tezinu koju mogu izbaciti 7-8 puta.To mi se pokazalo jako dobro,odjednom sam poceo osjecati upale i promene,iako sam trenirao dug period.Posto smatram da sporo napredujem,sta mi preporucujete kako da radim ?

    Da li da nastavim sa obrnutim piramidalnim treniranjem ili sta ?Takodje i vodim dnevnik,i trudim se da svaku drugu sedmicu na svakoj spravi povecam kilazu za 5-10kg U pocetku su se kilogrami bukvalno lepili za mene,sad za 1 mjesec max. 2kg dobijem Visok sam 1.75cm i tezak 62kg
Working...
X