Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marquez96 - Trening-masa :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marquez96 - Trening-masa :)

    Pozdrav imam 17 godina i sastavio sam si novi program koji bi nazvao "program za masu", a to je: PON(leđa, triceps, trbuh), SRI(prsa, biceps), PET(ramena, podlaktica, listovi) i SUB(noge, biceps, trbuh). E sad me zanima koliko bi vremenski taj trening trebao trajati? -jer meni svaki traje po cca 1h i 45min., a mislim da je to malo previše! Pa me sada i zanima koje osnovne vježbe da radim za svaku skupinu mišića, tj. da ih nema toliko puno a da ima koristi dobre od njih?
    I planiram kupiti bjelanjke u prahu.. Da li netko ima iskustva s tim?
    -Svako mišljenje je dobrodošlo!
    Last edited by kelly; 26-10-13, 15:21.

  • #2
    Re: Trening-masa

    Originally posted by Marquez96 View Post
    Pozdrav imam 17 godina i sastavio sam si novi program koji bi nazvao "program za masu", a to je: PON(leđa, triceps, trbuh), SRI(prsa, biceps), PET(ramena, podlaktica, listovi) i SUB(noge, biceps, trbuh). E sad me zanima koliko bi vremenski taj trening trebao trajati? -jer meni svaki traje po cca 1h i 45min., a mislim da je to malo previše! Pa me sada i zanima koje osnovne vježbe da radim za svaku skupinu mišića, tj. da ih nema toliko puno a da ima koristi dobre od njih?
    I planiram kupiti bjelanjke u prahu.. Da li netko ima iskustva s tim?
    -Svako mišljenje je dobrodošlo!
    probaj ovako Prsa Tric, Leđa bic.. jer ti uradis tricpes i onda iduci dan prsa meni to ne ide nikako... trening 60 min. Prsa kreces sa benchom ili kosim, ubacis koji potisak, razvlacenje ravno ili koso, za triceps potisak sa cela, dipsevi, malo sajle, leđa zgibovi, veslanja, lat, biceps osnovni biceps pregib, hammer... ramena ubacuj opadajuce serije kreci sa potiskom, onda laterlano, pa laterlano u pretklonu za zadnje rame,,, A noge kreces sa cucnjem,, Znaci vece partije po 4 vjezbe manje 2-3 vjezbe od 3-4 serije. Ponavljanja vrti od 6-15
    Last edited by kelly; 26-10-13, 15:21. Reason: nema vrijeđanja

    Comment


    • #3
      Re: Trening-masa

      Originally posted by Marquez96 View Post
      I planiram kupiti bjelanjke u prahu.. Da li netko ima iskustva s tim?
      -Svako mišljenje je dobrodošlo!
      http://www.building-body.com/forum/t...lanjak-u-prahu
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Trening-masa

        Viper a pošto imam 17 jel mogu radit čučnjeve? i zanima me isto to sa mrtvim dizanjima..dal smijem radit?
        Kelly hvala puno

        Comment


        • #5
          Re: Trening-masa

          Možeš raditi sve vježbe, ali pazi na pravilnu tehniku. Teže vježbe radi sa desetak ponavljanja, nemoj se siliti i obarati rekorde.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Trening-masa

            Originally posted by Marquez96 View Post
            Viper a pošto imam 17 jel mogu radit čučnjeve? i zanima me isto to sa mrtvim dizanjima..dal smijem radit?
            Kelly hvala puno
            Cucnjeve i ja radim a dl nemam pojma sto ne radim.. vjerovatno zato sto ne znam pravilnu tehniku hehe ali bi radio svakako da mi pokaze neko ko zna.. inace mjenjam dl velsanjima u pretklonu..

            Comment


            • #7
              Re: Trening-masa

              Imaš puno videa na netu o pravilnom DL, imaš i moj na forumu:

              http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post887006
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Trening-masa

                Kelly hvala na savjetu!
                Viper-isto tako

                Comment

                Working...
                X