Announcement

Collapse
No announcement yet.

jozo13-trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: jozo13-trening

    Evo poceo sam sa utezima nakon sječnja, tada sam imao neku laksu ozljedu pa sam samo radio bw vjezbe.

    poceo sam s ovim programom http://www.bodybuilding.com/fun/irontamer5.htm

    "Breathing squat" se zove a izgleda otprilike ovako:

    1.cucnjevi 1x20 zadnji trening je bilo 85x20 (najteza serija zivota)
    2.bench press 3x12 njega jos ne radim jer nemam klupu al kroz par dana ce i ona doci
    3.vesljanje 3x12
    4.Mp 3x12
    5. deficit mrtvo dizanje 1x20 zadnji puta bilo 107.5x20
    5.dips 3x10-tak
    6.zgivovi bw 5xmax

    i tako 3 puta u tjednu (pon,sri,pet)

    misljenja dobrodosla

    dali bi vi isli na mome mjestu ovako visoko s ponavljanjima na benchu,veslanju,mp-u ili da smanjim na 6-7?

    Comment


    • #17
      Re: jozo13-trening

      dansnji trening: cucnjevi 87.5x20 mrtvo deficit 110x20, dips, veslanje, mp,zgibovi

      Comment


      • #18
        Re: jozo13-trening

        Evo odlučio sam i ja malo pisat svoje treninge, nakon nekog vremena bw treninga vratio sam se utezima prije 2 miseca.

        danas lagani bw trening (bio sam bolestan zadnjih dana)

        100 zgibova
        150 dipseva
        100 sklekova

        4km trcanje

        Comment


        • #19
          Re: jozo13-trening

          pon:

          1.cucnjevi 80x5,90x5,100x5,102,5x6,112,5x5 ( slab sam ko k*rac, strah me kolina)
          2.mrtvo 130x6 lagano (nemam vise utega moram krenuti u teretanu)
          3.iskorak 3x8
          4.zgibovi +15kg x10, x6, 10kg x6, bwx8,x8

          utorak:


          1. bench 96x7, 96x4, 92x4,4,4
          2. MP 50x10,7 45x7,6
          3.dips+20kg x12,x8,x8,x6
          4.core


          čet:

          1.cucnjevi 80x5, 90x5, 100x5 (upaljen u adukorima ko lampa od pon)
          2.mrtvo 130x15 haha
          3.powercleans 70 3x5
          4.zgibovi bw10x10


          pet:

          1. bench 100x6, 96x4, 92x5, 82x10 ili 9
          2. push press 65x10,x7, 50x8,x7
          3. dips +20kg 5x8
          4. uski bench 2x15


          pauze između serija uvik minuta osim kod mrtvog i cucnjeva tamo je 2.5 min

          Comment


          • #20
            Re: jozo13-trening

            Svidja mi se izbor vjezbi i izgled treninga skroz...

            Samo mi nije jasno ovo sa odmorom od 2.5min. To je skoro ko ona prica "trening mi ne traje iznad 45min". Dakle, ocito ti snaga igra ulogu, i radis na njoj, zasto se onda uskracivat za odmor pred radnu seriju sa tim hipijevskim stopanjem duljine pauze?

            Ako ti triba 10min da se oporavis od zadnje serije i budes bia u stanju u iducoj seriji opet dat 100%, onda odmori 10min. Ima li uopce smisla jos cili zadihan i nikakav ic pod sipku...

            Nesto si i prije spominja da te boli kolino, sta je bilo s time, jel bolje sta?

            Comment


            • #21
              Re: jozo13-trening

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Svidja mi se izbor vjezbi i izgled treninga skroz...

              Samo mi nije jasno ovo sa odmorom od 2.5min. To je skoro ko ona prica "trening mi ne traje iznad 45min". Dakle, ocito ti snaga igra ulogu, i radis na njoj, zasto se onda uskracivat za odmor pred radnu seriju sa tim hipijevskim stopanjem duljine pauze?

              Ako ti triba 10min da se oporavis od zadnje serije i budes bia u stanju u iducoj seriji opet dat 100%, onda odmori 10min. Ima li uopce smisla jos cili zadihan i nikakav ic pod sipku...

              Nesto si i prije spominja da te boli kolino, sta je bilo s time, jel bolje sta?


              Ma htio sam ko kreten napredovat na cucnjevima pa sam stavljo sve vise i vise kg na sipku pa mi je forma bila sve gora i gora (koljena su mi ulazila prema unutra) i jedan trening osjetim ODVRATNO škljocanje u ljevom koljenu... nije to previse bolilo ali nisam htio riskirat pa sam 3 mjeseca prestao trenirat ubiti radio sam sw.
              Kolino je bolje ali treba uzet malo vise vremena za razgibavanje... jos tu i tamo osjetim skljocanje

              To što kažeš za odmor je istina, ali ja treniram vani na otvorenom pa mi se neda 90 minuta trenirat jer već počinju hladni dani (nadam se da u pon. krecemu teretanu)

              i meni se sviđa trening ali mrtvo slabo treniram (vučem iz 10 cm deficita) tako da bi tu htiovise napredovat a nemam mogućnosti

              Comment


              • #22
                Re: jozo13-trening

                DENES:

                1. mrtvo ramp do 150x7... imam video samo nezz kako stavit
                2. cucnjevi lagani do 100kg
                3. zgibovi+15kg x10 hehe, +102x6, bw 3x8
                4.curls 3x10

                Comment


                • #23
                  Re: jozo13-trening

                  video na jubitubi, i onda samo onaj url staviš u poruku "insert video" i to je to
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • #24
                    Re: jozo13-trening

                    treba znat stavit video na yt hahahahah,mozda vcrs stavim na fejs pa cu samo likat

                    Comment


                    • #25
                      Re: jozo13-trening

                      E moj jozo, odes na jutub, logiraj se, imas tipku "prenesi" trebala bi biti pored onog search bar-a, kliknes, preneses, postavis tu hahaha
                      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • #26
                        Re: jozo13-trening

                        https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                        Evo nadam se da radi mrtvo dizanje 150x7

                        prilicno lagano bilo

                        znam da nije neka kilaza ali volio bi da kazete sta da mjenjam? da vise vucem nogama ili?

                        Comment


                        • #27
                          Re: jozo13-trening

                          Jak si ali guzica treba ići niže.
                          Ovo na slici je pravilna tehnika za DL, guzica što niže, tijelo što uspravnije, glava lagano zabačena unazad. Na ovaj način ti više dižeš nogama nego erektorima, jer naravno da su noge puno jače od erektora:
                          jhjhj.png
                          Last edited by kelly; 24-11-14, 02:28.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: jozo13-trening

                            Ma daj kelly, pokazi mi jednog jedinog elitnog ili barem vrlo dobrog deadliftera koji ovako dize... Necu te uopce trazit npr 5 primjera jer to je vec znanstvena fantastika.

                            Sta se tice samih ledja, ovo je odlicna pocetna pozicija za sumo, to stoji, al za konvencionalni? To bi bilo negdi na pola puta izmedju ovoga i jozine snimke.

                            Comment


                            • #29
                              Re: jozo13-trening

                              Originally posted by kelly View Post
                              Jak si ali guzica treba ići niže.
                              Ovo na slici je pravilna tehnika za DL, guzica što niže, tijelo što uspravnije, glava lagano zabačena unazad. Na ovaj način ti više dižeš nogama nego erektorima, jer naravno da su noge puno jače od erektora:
                              [ATTACH=CONFIG]19000[/ATTACH]
                              tom momku guzica ode gore prije nego sto se teg odvoji od poda 100%
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: jozo13-trening

                                Ljudi dižu kako mogu, ali treba se truditi da je guzica što niže, a Jozina je previsoko.
                                Last edited by kelly; 24-11-14, 09:32.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X