Announcement

Collapse
No announcement yet.

jozo13-trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: jozo13-trening

    Sorry staragarda al njegova cura to stvarno moze dignit.

    Nije mi cilj misat se u raspravu izmedju vas dvojice, al realno, zanima te powerlifting, i mozes pricat sta oces al brojevi znace i bitno je koliko ko dize. Iako je Eckhart Tolle vjerojatno reka suprotno.

    Inace, erektori pocinju u vratu, cisto da imate dojam koliki su zapravo. Pa nek neko povuce 1 RM i ako to bude sa savrseno ravnim upper backom, stisnit cu mu ruku i rec da mu erektori sluze uglavnom kao stabilizatori.

    Al da rasprava nema smisla, nema.

    Comment


    • #47
      Re: jozo13-trening

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Sorry staragarda al njegova cura to stvarno moze dignit.

      Nije mi cilj misat se u raspravu izmedju vas dvojice, al realno, zanima te powerlifting, i mozes pricat sta oces al brojevi znace i bitno je koliko ko dize. Iako je Eckhart Tolle vjerojatno reka suprotno.

      Inace, erektori pocinju u vratu, cisto da imate dojam koliki su zapravo. Pa nek neko povuce 1 RM i ako to bude sa savrseno ravnim upper backom, stisnit cu mu ruku i rec da mu erektori sluze uglavnom kao stabilizatori.

      Al da rasprava nema smisla, nema.
      Neka doje on malo kod Mijovila na instrukcije korištenja erektora, pa mu možda rezultati ne budu ovako poražavajuće loši.
      Pomoć će mu da ne bude ovako ogorčen i ljubomoran.

      Comment


      • #48
        Re: jozo13-trening

        Dobro, ima je covik problema, bolesti i whatnot, bitno da se trudi, to uvik triba podupirat. Al retorika mu je bas bezveze u ovom slucaju, pogotovo jer guta selfhelp literaturu.

        A nisi ni ti bolji, ****** na dnevnoj bazi se posvadjas s 5 ljudi. Dobit ces dozivotni ignore za spottanje u gymu. Pa se ti igraj

        Comment


        • #49
          Re: jozo13-trening

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Sorry staragarda al njegova cura to stvarno moze dignit.

          Nije mi cilj misat se u raspravu izmedju vas dvojice, al realno, zanima te powerlifting, i mozes pricat sta oces al brojevi znace i bitno je koliko ko dize. Iako je Eckhart Tolle vjerojatno reka suprotno.

          Inace, erektori pocinju u vratu, cisto da imate dojam koliki su zapravo. Pa nek neko povuce 1 RM i ako to bude sa savrseno ravnim upper backom, stisnit cu mu ruku i rec da mu erektori sluze uglavnom kao stabilizatori.

          Al da rasprava nema smisla, nema.
          nisam je rekao da ne dize...pa 160 kg curice od 50 kg dizu a ne prasac od skoro 100.. nek se povije malo vise pa ce moci i vise..

          a ako govorimo o 1RM neka svako vuce kako hoce...al vjezbati dl sa sje-banom formom...A-A

          Originally posted by Kahn View Post
          Neka doje on malo kod Mijovila na instrukcije korištenja erektora, pa mu možda rezultati ne budu ovako poražavajuće loši.
          Pomoć će mu da ne bude ovako ogorčen i ljubomoran.
          maximus pozivam te da probas ovu tehniku...khan tebe takoder...



          covjece ljudi ozljede leda na deadliftu zbog malog krivog pokreta..a vi biste sada da ovo ljudi rade..
          Last edited by staragarda; 24-11-14, 23:58.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #50
            Re: jozo13-trening

            nisam je rekao da ne dize...pa 160 kg curice od 50 kg dizu a ne prasac od skoro 100.. nek se povije malo vise pa ce moci i vise..
            A ko je točno u ovoj priči prasac od 100??


            maximus pozivam te da probas ovu tehniku...khan tebe takoder...

            Šta se rugaš? Ovo je možda malo extremni primjer korištenja erektora i nije dobra forma, al to je 250 kila, i taj momak će te isprašit i u ostalim liftovima, a ti se sprdaš s njim.


            covjece ljudi ozljede leda na deadliftu zbog malog krivog pokreta..a vi biste sada da ovo ljudi rade.
            Radia sam i gore stvari od ovoga i nikad se nisam ozlijedia. Taj ko se od malo krivog pokreta ozlijedia, za njega nije ovaj sport.

            Comment


            • #51
              Re: jozo13-trening

              A ko je točno u ovoj priči prasac od 100??
              - mislio sam iskljucivo na sebe...imas li ti BF oko 30%?



              Šta se rugaš? Ovo je možda malo extremni primjer korištenja erektora i nije dobra forma, al to je 250 kila, i taj momak će te isprašit i u ostalim liftovima, a ti se sprdaš s njim.

              -kakve veze ima sto ce on mene isprasit...nebi se mjenjo za njegovu snagu da moram jedan rep ovako napravit!


              Radia sam i gore stvari od ovoga i nikad se nisam ozlijedia. Taj ko se od malo krivog pokreta ozlijedia, za njega nije ovaj sport.

              -ozljedilo se puno njih..vecinom rekreativci poput mene koji nikad nece izaci na pwl natjecanje... i ovo sto ti dizes im/nam je vrhunac liftova



              --isljucujem se iz rasprave...

              signature..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #52
                Re: jozo13-trening

                Staragarda, rec cu ti nesto.

                Citas po forumu i cim iskoci neko sumnjiv, odma te zasvrbi jezik i pitas cinicno za vitamin T, da mi se da trazit, nasa bi barem 5-6 takvih tvojih postova. Prosjecno inteligentna osoba u ovom sportu moze bez problema spottat fake nattya pa me zanima sta imas od toga da to kazes javno i prozoves nekog. Da dokazes da si intelektualno superioran i da ta osoba ne uziva neku "nezasluzenu slavu"?Jer eto, par forumasa je pohvalilo neciji izgled i deadlift, pa je stvarno bitno oblatit ga jer je to postiga uz kemiju. A kad dodje neki *****iji lik na forum, onda se ljudi ovlace u guzicu i govore da je kemija samo faktor i ne umanjuje trud. Jel to uopce bitno ko je na cemu? Danas sutra kad se pocnes kretat u drustvu di je dosta usera, bas me zanima koliko ces otvoreno govorit protiv toga i prozivat ih.

                Sta se tehnike tice, stavljas mi u usta rici koje nisan reka(figurativno), a dovoljno si dugo na forumu da znas da nista ne mrzin vise od toga. Ja nisan savjetova tu ocajnu tehniku. To su najgora ledja i najgora tehnika deadlifa u povijesti. Taj momak mi je prijatelj i na dnevnoj bazi mu govorin da ne bude kreten JER SE BRINEN ZA NJEGA, al kljucni dio je da ne slusa. A onda s druge strane, ima 75kg i povuka je 250. I nikad se nije potuzia ni na najmanju neugodu u ledjima. Takodjer, da je sto puta u krivu, necu dopustit da MOG prijatelja ides ismijavat, pogotovo jer sam znas da je svaka osoba potencijalni materijal za ruganje. A prema tebi su svi bili korektni i kad si se poprilicno udeblja i pokusava dijetu odradit i pokusava radit trening snage i jos uvik si u fazi trazenja pravih metoda jer rezultati ocito jos nisu kakvi bi tribali bit. Vidis kako san ja to poslozia bez da te uvridin i omalovazin? I kako te ostali forumasi dovoljno postuju ko osobu da ne pisu svasta. Pa me zanima zasto mislis da imas pravo komentirat neciju "suplementaciju", dijetu ili tehniku i uvik bit najglasniji kriticar? Iskreno, poprilicno san razocaran.

                Comment


                • #53
                  Re: jozo13-trening

                  alegacija na koristenje milka cokoladice se moze i pozitivno shvatiti, mislim ono, kuzite ?
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #54
                    Re: jozo13-trening

                    Evo ispricavam se...
                    Khan mi na prvu nije sjeo...kad je darici iso ismijavat 120 x 3 u bp i slicno...
                    Stvar sa fake natijima me jako kopka i uvijek volim pitati iz razloga sto me zanima sta je moguce natural.. ? Netrebas biti razocaran
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #55
                      Re: jozo13-trening

                      Kad je vec otvorena tema tehnike mrtvog, moze mi netko odgovoriti (i to me stvarno zanima, bez namjere podizanja tenzija ), postoji li savrsena tehnika? Kako je moguce da osoba A (duge noge, kratke ruke) i osoba B (kratke noge, duge ruke) moraju imati istu tehniku na koncencionalnom ili sumo mrtvom? Vise ne vrijedi ono "meni tako vise odgovara?"

                      Covjek bi rekao za tehniku cucnja Layne Nortona da ce mu puknuti kraljeznica na dva dijela, pa opet ima zavidne rezultate ..
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #56
                        Re: jozo13-trening

                        zato je i besmislena rasprava

                        ako vec nisi procitao, a po pitanju koje si postavio i kako si ga formulisao mi izgleda ili kao da jesi ili kao da ce ti ovo leci kao kec na deset http://gregnuckols.com/2014/10/24/ev...your-deadlift/
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #57
                          Re: jozo13-trening

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          zato je i besmislena rasprava

                          ako vec nisi procitao, a po pitanju koje si postavio i kako si ga formulisao mi izgleda ili kao da jesi ili kao da ce ti ovo leci kao kec na deset http://gregnuckols.com/2014/10/24/ev...your-deadlift/
                          Procitao sam vise puta i stalno mi se postavljalo isto pitanje. Ovo koje sam pitao.
                          Zato jozo ako tebi odgovara ovakva tehnika, samo nastavi..
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #58
                            Re: jozo13-trening

                            Originally posted by staragarda View Post
                            Evo ispricavam se...
                            Khan mi na prvu nije sjeo...kad je darici iso ismijavat 120 x 3 u bp i slicno...
                            Stvar sa fake natijima me jako kopka i uvijek volim pitati iz razloga sto me zanima sta je moguce natural.. ? Netrebas biti razocaran
                            Nisam ga ismijava, lol! Odakle ti da sam ismijava. I nije Khan, nego Kahn! MOguće je puno toga natural kad su sve ostale varijable perfektne.

                            Inače, ljudi sa kraćim trupom i dužim nogama će neizbježno morat imat podignutije kukove prilikom dizanja.

                            Comment


                            • #59
                              Re: jozo13-trening

                              Ja samo mogu reći da se meni dan nakon mrtvog trapez toliko upali da nemogu slegnuti ramenima, a što se tiče osstalih: loža se uvik malo upali, erektori rijetko, a kvadra i dupe nikad!

                              Snaga mi je bitna, ali ne trenutno kao izgled.... a i noge su mi puno bolje na oko od leđa pa bih htio popraviti leđa po pitanju izgleda.

                              Genetski mi je dubina bolja od širine leđa i nikako da mi latovi krenu u širinu mada zgibove mogu i sa 20 dodatnih kila (sto mislim da nije malo)

                              Comment


                              • #60
                                Re: jozo13-trening

                                Mrtvo 160x5
                                Zgibovi +25kgx6
                                dips+30kgx5
                                Čučnjevi 122.5 x5
                                Ohp 72.5 5x5

                                bitniji brojevi ovoga tjedna

                                - radio sam na trzaju i izbacaju mislim da cu se sad tome vise posvetiti, kao i istezanju i coru...

                                Comment

                                Working...
                                X