Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: 5/3/1 Maximus1950

    Kasni on vec odavno... Al nema predaje, ide to na bolje!

    Comment


    • Re: 5/3/1 Maximus1950

      Deadlift 07.01. (ut)
      konvencionalni w belt
      60x10
      90x6
      120x5
      150x3
      170x2
      190x1
      210x2

      140x5 x3

      nekoliko serija barbell rowsa i seated rowsa


      Dogadja se tocno ono cega san se pribojava. Od ozljede je proslo misec dana, i od tad san deadlift radia 2 puta, oba puta low reps i mali volumen i to nije ni blizu dovoljno da se odrzin di bi triba bit. Uglavnom, repsi su bili brzi i cisti, pokusa san i treci, brzo ga odvojia s poda i nakon 10-15cm doslovno odusta. Steta. Posli san malo nesto radia na brzini.

      Takodjer, mixed grip me malo muci. Osjecan ko da nisan na sredini i u odnosu na hook grip, sa istom sirinom hvata, iman manje prostora za kolina i nisan ih moga drzat u uobicajenoj poziciji.

      Ipak, uzevsi u obzir da san u zadnja 3 dana ima 2 heavy treninga cucnja,od kojih je zadnji bia jucer, nisan potpuno nezadovoljan. Sutra iman dan odmora pa krecen sa zadnjim tjednom smolova, bas me zanima koliko ce mi se upalit ledja i ovisno o tome cu mozda ubacit malo deadlifta u T1 ili T2.

      Comment


      • Re: 5/3/1 Maximus1950

        Smolov jr. SQ&BP W3 T1 09.01.(pet)
        Squat
        152.5x6 x6 (+5kg)w3, (+7.5kg)w2

        Benchpress
        100x6 x6 (+2.5kg)w3, (+2.5kg)w2 (fail zadnje ponavljanje zadnje serije)

        Jaka upala erektora, cucanj je bia dosta mucan i tezak. Snimia sn sve radne serije i izuzev jednog ili dva ponavljanja koji su bili bas off, sve je bilo brzo i dobro, tako da me osjecaj malo privaria ovaj put. Prije nego san pocea sa bencem, zvalo me da moran na posao pa san benc dosta ubrza. Pauze su bile #legit i sve u svemu osjecaj je bia dobar al premalo san odmara izmedju serija i na zadnjoj san izdusia, steta. Vidit cu kako ce iduci trening benca u nedilju pa cu na temelju toga odlucit sta i kako na T3 i T4.


        Smolov jr. BP W3 T2 11.01.(ned)
        105x5 x7 (+2.5kg)w3, (+2.5kg)w2 opet fail na zadnjem faking ponavljanju
        115x1
        120x1

        par serija facepullsa

        Kako bi Kahn reka "jednostavno nisi ima dovoljno muskosti da to dignes", eto. Prva serija standardno teska, posli je islo dosta lakse al na zadnoj san izdusia na tom zadnjem. Pa me zanimalo koliko mogu ovako umoran napravit i stavia san 115, dosta lagano je islo, 120 je islo dosta sporo ali glatko. Zivo me zanima koliko ce bit na natjecanju. Inace, kilaza na treningu je bila 94.8.

        Smolov jr. SQ W3 T2 12.01.(pon)
        162.5x5 x7 (+5kg)w3, (+7.5kg)w2 (RPE- ispod 8 sigurno)

        E danas je "muskosti" bilo na bacanje! Prva serija je bila nekako teska po osjecaju, al na snimci izgleda sasvim uredno. Sve ostalo je bilo lako, s tim da je zadnja serija bila posebno dobra. (fuck me right?) Malo me zabrinjava ovaj trend di su prve serije najmucnije i najteze jer to bi znacilo i da cu na natjecanju imat istih problema a nije bas da cu moc "probat" 200kg 2-3 puta prije nego izadjen na platformu... Al to cemo jos vidit. Kilaza 94.5kg. Citavo vrime jesan u malom deficitu al pocela je drasticno padat kilaza pa cu malo dignit kcal da ne crasham.

        Smolov jr. BP W3 T3 14.01.(sub)
        107.5x4 x8 ( = )w3, (+2.5kg)w2

        6-7 serija facepullsa ****

        Trening odradjen bez problema. Pauze su bile legit, snaga dobra. Sta se toga tice, zadovoljan san. Opet san koristia deblju sipku da se ne navikavan skroz na tanku. Nisan siguran s kojom mi je lakse... Jedan detalj, na zadnjoj seriji san pokusa i 5. ponavljanje, dosa do pola, i sipka je pobigla prema glavi i spotter je izvuka. Zaj mi je jer san ima osjecaj da iman jedno ili dva dodatna ponavljanja al dobro. Izgleda da nisan promasia sa konzervatinim odabirom kilaza na BPu. Facepullse san dosad radia na crossu i pri vecim tezinama san se mora naginjat dosta nazad da me tezina ne baci naprid. Danas san sia na spravu za veslanje i stavia onaj konop nastavak. Puno san stabilniji bia i bolje pogadja rame.

        Smolov jr. SQ W3 T3 15.01.(cet)
        172.5x4 x8 (+5kg)w3, (+7.5kg)w2 zadnji set RPE 8.5

        konv. DL w belt
        60x10
        100x5
        120x5
        140x4
        160x3
        180x2
        200x3 RPE 8.5

        Osjecaj na cucnju je bia shit. Danas san radia sa mrvicu sirim stavom jer mi uobicajeni iz nekog razloga nije nimalo odgovara i u rupi san za posljedicu bia dosta slabiji nego inace. Al izgura san to sve skupa bez problema. Vecina cucnjeva je bila uredna ispod paralele al 2-3 su bila malo upitna, jbg. Al u GPA bi glatko prosli.

        Da ne zaboravin DLat, odlucia san na brzinu povuc par serija. Zagrijavanje je islo bez nekih dugih pauza jer se trening ionako jaaaaako rastega. Zadnja serija je bila ok, islo je dosta lako al sa izrazenim upper back roundingom. Nisan tia gurat do granice pa san nakon treceg zavrsia. S obzirom na kolicinu cucnja koji je prethodia, zadovoljan san. BTW kupia san bombone od glukoze u DMa i tijekom treninga ih tamania. Nisan siguran koliko zasluge imaju, al na DLu se nisan osjeca izmalaksalo, bez obzira na ukupan odradjeni volumen svega.

        Smolov jr. BP W3 T4 17.01.(sub)
        112.5x3 x10 ( = )w3, (+2.5kg)w2 -na zadnjoj seriji fail na 4.

        7-8 serija facepullsa

        malo curls for the gurls

        U odnosu na prosli tjedan, ogromna razlika. Nije bilo upala niti boli u livom ramenu. Pauze na svim serijama su bile legit. Pokusa san i to 4. ponavljanje, brzo je krenilo s prsa al je sipka pobigla prema stomaku i napola san se izgubia. Steta. Sve u svemu san jako zadovoljan treningom. Sutra cucanj, i napokon san zavrsia smolov.

        Smolov jr. SQ W3 T4 018.01.(ned)
        182.5x3 x10 (+5kg)w3, (+7.5kg)w2

        Dakle ovako. Javili su se prvi problemi, livi hip flexor i desno kolino. Nista zabrinjavajuce s obzirom da se to pojavilo tek u zadnja dva treninga cucnja i nije se intenziviralo. Al tesko da bi punog smolova odradia. Uglavnom, ko i zadnji put, osjecaj u rupi je bia shit na kvadrat. Serije su bile jako jako mucne i na pocetku san mislia da iman jedva 2,3 serije, ako i to. Zanimljivo, najbolje san odradia 9. i 10. seriju. Snima san al ima san problema sa mobitelom pa nisan uvatia 6. i 10. seriju. Jebiga. Sta se same dubine tice (objavit cu sve snimke kroz iducih 10ak dana), bilo je mozda 5-6 plitkih (2-3 cm iznad) a ovo ostalo je bilo sasvim ok.

        Kilaza je 94.8kg. Sve do 95.5-96 je dobro, to lako mogu spustit na 93, tako da cu mrvicu vise jest ovih dana. U utorak cu vjerojatno openere napravit, u singletu, ako dodje do tad. Sad san jos pod svjezim dojmovima, u utorak cu logat taj zadnji trening i dojmove smolova nasvrljat.
        Last edited by Maximus1950; 18-01-15, 23:57.

        Comment


        • Re: 5/3/1 Maximus1950

          Bas te htio pitati kakvi su ukupni dojmovi i jesu li ispunjena ocekivanja, ali sam procitao zadnju recenicu.. cekamo utorak
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • Re: 5/3/1 Maximus1950

            SQ/BP/DL - openeri 20.01. (ut)

            Squat
            60x12
            60x10
            90x5
            100x5
            127.5x4
            147.5x3
            167.5x1
            177.5x1
            187.5x1

            Benchpress
            60x10
            60x10
            80x6
            90x4
            100x2
            110x1
            117.5x1

            Deadlift konv w belt
            60x12
            100x6
            140x5
            160x4
            180x2 hookgrip
            200x1 hookgrip
            210x1 hookgrip
            220x1 hookgrip

            Prije svega, neki utezi su malo laksi od 20kg(19.6-19.9) i sipke su 19.5 pa san racuna da je na sipki vjerojatno 1-4kg manje nego sta racunan, pa san kompenzira i malo vise kg stavia na sipku da vidin kakav je osjecaj. Cilj je otvorit sa 185-115-215. S tim da mozda ipak bude i 180-115-210, al to cu jos odlucit.

            Sta se samog treninga tice, nisan ni blizu oporavljen od cucnja u nedilju, jos uvik san upaljen i umoran. Cucanj je isa odlicno, dubina vrlo zadovoljavajuca, brzina isto, al tribalo mi je dosta serija da se zagrijen i udjen u pokret. Ovaj put se nisan osjeca lose u rupi al me je livi lakat bolia i nisan nikako moga namistit sipku na ledja. Tek zadnje dvi serije san to rjesia.

            BP je bia ok, lakat mi je stvara malo problema al nista previse, tezina je isla lako. Neman zamjerki. Samo cu na cucnju morat pogodit pravi setup i postedit se boli.

            DL san protrca kroz zagrijavanje, nije mi tribalo puno. 220 je islo dosta lagano. Koliko god mi miksani hvat bia lagan i tezina bila sigurnau rukaama, ne mogu nac sredinu i cilog me iskrivi, pa san odlucia probat hook na singlovima. Bilo je iznimno bolno al takodjer relativno sigurno. Zadrza san se u lockoutu na 210 i 220 i polako spustia uteg i nije bilo naznaka ispadanja. Mislin da cu se drzat hooka na natjecanju.

            Sad odmaran do natjecanja.


            Smolov jr. dojmovi
            Dakle ovako. Za maxeve san uzea 200-130. Na svim treninzima cucnja mi se cinilo da san dosta ispod svog pravog maksimuma i da me nesto koci, pokazalo se da san bia u pravu sta se procjene maxa tice. Kod benca san bia preveliki optimist, to san mozda ima TnG di pete nisu na podu, a po IPF pravilima ipak ne, pa san nakon prva dva treninga ostatak tjedna odradia sa maxem od 125. Dakle:
            Tmax SQ- 200kg
            Tmax BP- 125kg

            Rezultat je napredak u cucnju od 12.5kg i BP 2.5kg. S tim da moran priznat da san 170x3 x10 odradia dosta lagano, a 182.5x3 x10 je bia jako jako tezak, tako da objektivno to nije bas napredak od 12.5 al eto. Benc je napredova 2.5kg i ogromna je razlika izmedju drugog tjedna 112.5x3 x10 i treceg tjedna sa istom tezinom. Ogromna. Obrnuta situacija u odnosu na cucanj.

            Nazalost nisan ima luksuz drzanja kalorija u suficitu jer san ionako 2-3kg pretezak za svoju kategoriju, pa san vecinu vrimena bia u blagom deficitu. Bia ssan na IF rezimu 15-9 s jednim obrokom prije treninga i velikom vecinom kcal posli. Medjutim, sam trening san rastega na misec dana jer san racuna na sporiji oporavak i vecu zahtjevnost 2 smolova odjednom. Na pola programa san ima pauzu od 4 dana di san minimalno jea i pia previse cak i za non lifting osobu, a kamoli za natjecatelja. Tako da cu definitivno jos jednom u nekoj daljoj buducnosti odradit smolova u suficitu vidit kakav ce bit napredak. Al sudeci po ovim rezultatima, ne moze bit lose nikako.

            Jedan lift definitivno mora bit prioritet, u mom slucaju je to bia cucanj, i uvik san nakon prvog dana u kojem bi odradia oba lifta(zbog ustede vrimena jer taj trening je bia vrlo lagan) nakon dana odmora radia benc kako bi za cucanj bia sta odmorniji. Nije neka znacajna razlika, al prvi i drugi tjedan san s upalom prsiju dolazia bencavat T2 a za cucanj san bia na 100%.

            Sta se samog osjecaja tice, i procjene napretka, koji god da Tmax odaberete, prva dva treninga moraju bit easy as fuck. Znaci, proletit kroz trening, osjecat se mocno, odradit sa perfektnom tehnikom, dubinom, pauzama. T3 bi triba bit malo tezi i T4 najtezi(no shit). Ja san zbog lakse procjene isa na dodatna ponavljanja u zadnjoj seriji T3 i T4 i onda ovisno o tome odluciva koliko cu dizat dalje. Buduci da san uredno ima 1 ili 2 repa vise odlucia san se na +7.5 i +5kg i nisan promasia. Za procjenu BPa isto vridi, zato i jesan ponavlja tezine u trecem tjednu, iako san tu malo kemija sa T1 i T2. Tu san nazalost i faila 2-3 puta i tu san izgubia malo od potencijalnog napretka koji san moga uvatit.

            Definitivno nebi preporucia program nikome ko ima ikakav minimalni issue sa bilo kojim zglobom/tetivom u tijelu. Koji god problem imali, definitivno ce se pojacat. Meni su se pri samom kraju poceli javljat minimalni problemi sa livim laktom i ramenom i desnim kolinom. Al sve u 1svemu, nista sta nece proc kroz par dana odmora. Uz to, zapostavia san trbusnjake dosta u zadnje vrime, i prije nego ponovo odradin smolov jr, definitivno cu ih dovest u red.

            Mislin da san vise manje sve napisa, ako je ko ima volje sve ovo procitat i ima pitanja, go ahead.
            Last edited by Maximus1950; 20-01-15, 23:53.

            Comment


            • Re: 5/3/1 Maximus1950

              Treba ovakvih postova vise! Bravo za trud

              Sto se tice ovog problema sa mix hvatom ja sam to rjesio na nacin da bi ruke tj.laktove stavio na kukove i krenuo se spustati u polozaj za dl, kada bih uhvatio sipku to bi bio polozaj.

              Pitanje: iz iskustva s ovim program, mislis li da bi na duge staze bilo bolje dizati max na isti nacin kao 531 (+2,5 za gornji i +5 za donji dio tijela) ili ovako kao sto si ti po osjecaju? Pretpostavljam da si malo vise dignuo maxeve zbog natjecanja?

              Sretno na drzavnom i ocekujemo da bude snimano
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                Miksani mi ne odgovara zbog polozaja nikako i sad jednostavno neman vrimena za trazenje dobre pozicije. Da ne prican o hendikepu sta u glavi zamisljan pucanje tetive svaki put kad uvatin sipku...

                Mislin da je realno sve ispod 10kg napretka na cucnju lose za toliki broj treninga. 7.5 je jos nekako prolazno aj. Dugorocno nisan sigiran koliko bi ozdrza ovaj program, da sad deloadam i krenen ponovo puka bi ko kokica. A tezinu na cucnju san diza ovom logikom. Na w1t4 san na zadnjoj (desetoj) seriji napravia 170x5 i ima jos rezerve, pa san procjenia da mogu dignit i vise od 5kg. Drugi tjedan san napravia 177.5x4 i ima malo manje rezerve pa san "samo" 5 diga. Na bencu san pretjeriva.

                E da, od toliko tipkanja, zaboravia san dosta toga napisat.

                Prvo, dugorocno mi program nije praktican jer trening trajeeeeeeee. Triba mi dosta odmora izmedju teskih serija cucnja pa kad izracunan da je 9 pauzax 6-10min odmora svaka (kako kad), to ispadne jako puno, + zagrijavanje. Nije praktican nimalo. Sada san izbacia dosta obaveza i raspored podredia treningu al vecim dijelom godine to ne mogu i to je minus definitivno.

                Minimalno san accessory radia, deadlift jedva dva puta nesto sitno i kompletna ledja isto tako jer san se boja loseg oporavka. Sada ipak vidin da san moga ubacit deadlift, u T1 ili T2(s cucnjem) bez greske. Takodjer i u T4. S tim da bi u T1 trening traja abnormalno dugo al bi bia dosta odmoran za dl, T2 bi bia idealan jer bi bia najodmorniji al vjerojatno bi bilo sitne upale pa t3 cucnja nebi bia ekstra. Na t4 cucnja bi deadlift najmanje smeta, jer bi do iduceg ozbiljnog cucnja ima dosta vrimena za odmor al sam dl nebi bia pre kvalitetan. Pa cu drugi put ledja ispumpat na t4 a na t1 ili t2 deadliftat.

                U 3 tjedna san primjetia da mi je drzanje postalo malo kifozno, ne cudi s obzirom na kolicinu potisaka i nimalo veslanja, tako da i to triba uzet u obzir nakon smolova i korigirat. Facepullsa san dosta radia i ramena su u dobrom stanju, izuzev povremene pojave starih boljki.

                Vjerojatno ce mi jos nesto past na pamet.

                Comment


                • Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Evo me napokon doma, vrime je za jos jedan roman.

                  Da odma prijedjem na stvar:
                  Kilaza 91.2 kg
                  Total: 560 kg
                  Plasman: 2. misto kategoorija do 93 kg, open

                  SQ 185-200(fail)-200
                  BP 115-130-135(fail)
                  DL 210-230-240(fail)

                  Snimke liftova cu stavit naknadno, uz pokoju sliku, sad mi se neda time bavit, al evo jedna:
                  forum.jpg
                  Samo estetika bajo moj!

                  A za one koji imaju volje citat...
                  Prije svega, put je bia uzasno naporan, faking Virovitica. Stvarno mi nije jasno zasto se prventstvo ne moze odrzat u Splitu, Zagrebu, ili cak i u Rijeci. Bas me je satra put. Uglavnom, nisan tia riskirat probleme sa tezinom, pa san u cetvrtak i petak potpuno sol izbacia, a u petak san znatno smanjia carbse. Da ne ulazin u detalje, na vaganju san ima prostora za izgubit jos sigurno pola kg al nije bilo potribe. I sam san se iznenadia kilazom. Posli standardno, refeed, trpanje kalorijama i iscekivanje.

                  Osjeca san se odlicno, pogadjanje dubine na cucnju je islo bez greske i nije bilo nikakvih bolova. Opener je isa glatko, na drugom pokusaju san primjetia da mi je stalak 2 razine pre nisko(prijavia san visinu 3 a bila je na 5). Pita san suca zasto mi vrime tece ako platforma nije spremna za mene, a on je samo uzvratia da ima dovoljno vrimena da spotteri to promine prije mog pokusaja, bez zaustavljanja vrimena naravno. Posto san ih vidia kako to inace rade, nisan tia kockat i namistia san se tako. Ne znan cemu pripisat fail, manjku koncentracije, tom nepotrebnom umaranju za unrack ili sta vec. Na trecem pokusaju san naila tu tezinu. Sada mi je malo zaj sta nisan ima priliku pokusat 205 ili 207.5. Kasnije san cua neke komentare u stilu "sta ovaj anoreksicni radi na natjecanju, bice mu samo cucanj ide dobro "

                  Na benchu su 115 i 130 isli glatko glatko pa san odlucia ic na 135. To je zapelo nakon 2/3 puta. Platforma je bila iznimno klizava i vec pri samom setupu su mi noge klizale(vidit ce se na snimci), a nisan dovoljno smocia đon patika da to sprijecim. I na tom pokusaju mi je zafalia leg drive da dovrsim lift, jer snage u rukama je bilo. Od ova tri faila koje san ima na natjecanju, za ovog mi je najvise krivo. Al dobro.

                  Na deadliftu smo imali debelu i ne bas savitljivu sipku(???) al barem je knurling bia puno bolji od ijedne sipke u Jokera, i bila je ravna, pa grip nije bia problem, koristia san hook. 210 i 230 je letilo gore, pa san odlucia pokusat 240. Opet, 2/3 puta odradjene i zasta san. U pitanju je bila stara boljka, slabost upper backa. Al malo malo malo je falilo.

                  560 je bia neki broj kojem san se nada, a sada ispada da san uz mrvicu vise srice moga imat i 20kg vise, sta bi bilo van svih mojih ocekivanja. Al dobro, necu fantazirat, liftovi su tu di jesu.

                  A sad malo o mojim nekim dojmovima. Sudjenje je bilo ocekivano. Trazila se normalna dubina, iako su pojedincima bili priznavani plitki cucnjevi, i to ne samo jedan greskom, nego sva 3 plitka pokusaja su priznata, dok su drugima i bolji pokusaji red lightani. Srica pa se samo radilo o 2 ili 3 pojedinca. Na benchu ljudi nisu imali zakljucane laktove prije prije komande, nisu umirivali sipku pa je to sve skupa znalo trajat, njihovom krivnjom. Meni su komande davali momentalno, zbog nacina spustanja sipke, tako da nisan ima problema. Na deadliftu su cijepili sa nezakljucanim jednim koljenom(?), krajem pojasa koji previse visi(?)a recimo nisu sankcionirali pojedince koji su deadliftali bez carapa(?). Al sve u svemu, sudjenjem san zadovoljan, ljudske pogreske su uvik moguce i na to triba racunat, al velika vecina sudaca su bili maksimalno korektni.

                  Na zagrijavanju smo imali jednu jedinu platformu. Na nas 15. Srica pa su svi natjecatelji bili prijateljski raspolozeni i susretljivi jer je bila ogromna guzva i kaos.To je jedan od detalja koji me uzasno zasmeta. Uz to, u pola natjecanja je platforma pukla (kako je to moguce uopce???) pa su nam uzeli ovu iz prostora za zagrijavanje. Deadlift smo morali radit na parketu i to je poprilicno omelo planove svim sumo pullerima. To mi je zapravo najveca zamjerka natjecanja. Uz cinjenicu da je u Virovitici, nismo imali adekvatne uvjete. Jedna platforma za zagrijavanje, nije bilo strunjaca, guma ili uopce ikakve druge opreme osim jedne sipke i 200tinjak kg utega i tu se pokazuje ociti nedostatak resursa pri organiziranju nekog dogadjaja u tako maloj sredini. Van toga, domacini su bili jako susretljivi, natjecatelji takodjer i drago mi je da san izasa na natjecanje. Na iduce cu kad total bude 50-60kg veci.

                  Sta se samog treninga tice, vjerojatno cu ovaj tjedan odradit dva superlagana treninga, cisto da ne lezin doma i od iduceg tjedna se vracan na 531. Izbacujen pojas, wrist wrapse, kofein i citav preworkout, uz to, cilj je poradit na nedostacima koji su se manifestirali kroz zadnjih misec-dva i ispravit to u najvecoj mogucoj mjeri. Brojeve s kojima cu radit jos ne znan, to cu jos odlucit, al jedno je sigurno, od sada pokrivam ogledalo jer tek sada vidin koliko o njemu ovisin i to moran prominit.

                  Comment


                  • Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Uz to, u pola natjecanja je platforma pukla (kako je to moguce uopce???) pa su nam uzeli ovu iz prostora za zagrijavanje. Deadlift smo morali radit na parketu i to je poprilicno omelo planove svim sumo pullerima.
                    A baš sam se pitao gdje je nestao onaj ljubičasti tepih s platforme, a nisam primjetio da su je promijenili (ne znam di sam bio u tom trenutku) . Slažem se, drvena platforma je užasno skliska za sumo stav.

                    Comment


                    • Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      .....
                      [ATTACH=CONFIG]19176[/ATTACH]
                      Samo estetika bajo moj!
                      ......
                      U jbt.... Mnogo si mršav... Pa ti si fizik - estetik....


                      Nemoš' tako mršav, sa hranom za ptice dizati gvožđe...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Originally posted by 50-kilas View Post
                        A baš sam se pitao gdje je nestao onaj ljubičasti tepih s platforme, a nisam primjetio da su je promijenili (ne znam di sam bio u tom trenutku) . Slažem se, drvena platforma je užasno skliska za sumo stav.
                        Neki lightweight kadet ili junior je pokusa dignit 140ak i puka mu je hvat. Sipka je pala i napravila rupu, posljedica, diskvalificiralo ga(???). To mi je vrlo nejasna odluka i jos nejasnije kakvu su to oni platformu donili. Al dobro.


                        Originally posted by Dača View Post
                        U jbt.... Mnogo si mršav... Pa ti si fizik - estetik....


                        Nemoš' tako mršav, sa hranom za ptice dizati gvožđe...
                        Nikad nisi zadovoljan!

                        Comment


                        • Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Prvo da ti cestitam na osvojenom drugom mjestu!

                          Kao drugo, sto se tice bencha, ocekivao sam nesto manje brojke posto si cijelo vrijeme govorio kako ti jednostavno neide i zbog takvog setupa po ipf-u a i zato sto si jelly na svaciji bench haha. Ugl. Hocu rec da su ovo odlicne brojke na benchu a deadlift i cucanj (holy shit) nemoram ni spominjat

                          Bas mi je cudno za sve te mane i lose organizacije sto se tice strane jednog IPF-a koj ajmo rec vodi glavnu rijec u Hrvatskom powerliftingu... Samo 1 platforma je nesto nedopustivo za toliko velik broj natjecatelja i to koja je na kraju sve te balade "pukla" . nista nije bajno i po ps-u to shvacam ali opet, po tvojim rijecima mi se cini da su uvjeti sami po sebi mozda bili zadovoljavajuci....

                          Al dobro, sve je to jedno lijepo iskustvo i uspjeh nas pojedinca i naravno ona zelja,glad, da treniramo jos jace i ostvarimo sto bolje rezultate na iducim natjecanjima a i samim treninzima... Cestitke jos jednom, ovo su stvarno lipe brojke
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Hvala Dince!

                            Iskreno, i mene je iznenadia bench, sad mi je ovo dodatni motiv da radin na njemu i doveden ga do neke uredne tezine.

                            Ma nemoj me krivo svatit, sve to sta san nabroja nije bilo kmecanje, meni nista od toga nije smetalo(izuzev skliske platforme), a na koncu konca, kako meni, tako i svima drugima. A sve to san pisa da ljudi koji ovo citaju a odluce jednom ic na natjecanje da imaju potpuni uvid.

                            Ko zna, mozda cemo jednom liftat skupa na nekom natjecanju. :P

                            Comment


                            • Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Najjaci team postize najbolje rezultate.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Pridruzujem se cestitkama.

                                Comment

                                Working...
                                X